Kézműves-barangolós tábor

Ebben az évben a kézműves foglalkozások keretében többféle anyag megmunkálását, felhasználását szeretnénk
    közelebb hozni a gyermekekhez: a fa mellett üveg, fém és textilek is szerepelnek a terveinkben.
Az elmaradt kirándulások élményeit is szeretnénk egy kicsit pótolni.
Barangolásunk első állomása a Német Nemzetiségi Tájház megtekintése és a színvonalas kézműves foglalkozás lesz.
Távolabbra is szeretnénk táborosainkkal eljutni: Füvészkert, Budai vár, Vasúttörténeti Park, Margitsziget, Budai vár.
   De szívesen megmutatnánk nekik a csodálatos Királyrétet is.
A rendkívüli helyzetre való tekintettel a távoli helyszínekre külön autóbusszal mennénk.

Tervezett létszám: 30 fő, 7-12 éves korosztály (Első osztályosokat is szívesen fogadunk.)

Időpont:  2021. július 5-9.   7:30-16:30

Költség : 28 000 Ft/fő

Helyszín: Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Jelentkezni a táborvezetőknél lehet a következő e-mailen:

Sok szeretettel várunk minden diákot!

Tábor vezetői: Tóth Andrea

Vargáné Hunya Katalin