Kedves Szülők!

A nyári szünetben ismét lesz számítógépes programozó, játékfejlesztő napközis tábor a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolában. A gyerekek – tanári segítséggel – megtanulhatják hogyan készíthetnek önállóan játékokat, miközben a számítógépes programozás alapjaival is megismerkednek.

Természetesen nem ülünk egész nap a gép előtt, tartunk három étkezési szünetet, és többször lemegyünk az udvarra játszani. Lesz ping-pong, foci, tollaslabda, kosárlabda stb.

A tábor időpontja: július 5-9.

A tábor 28000 Ft-ba kerül, mely napi háromszori étkezést (reggeli, meleg ebéd, uzsonna, tea és gyümölcs) foglal magában.

Az előleg (14000 Ft) befizetésének határideje 2020.06.21. A fennmaradó összeget (14000 Ft) a tábor kezdőnapján hétfőn reggel kérném behozni.

Jelentkezési szándékukat az alábbi elérhetőségek valamelyikénjelezhetik. Az előleget, valamint a mellékelt jelentkezési lapot lezárt borítékban kérném behozni. A jelentkezési lap letöltése.

Szeretettel várom jelentkezésüket.

Bakó Péter