Játékgyűjtés Fejlesztőpedagógiai Munkaközösség kérésére

Kedves Szülői Munkaközösség! Kedves Szülők!

Játék- és fejlesztőeszközök gyűjtésében szeretnénk a segítségüket kérni!

Az idei tanévben megalakult a Gyógypedagógiai – Fejlesztőpedagógiai Munkaközösségünk, kialakítottunk egy Logopédiai Kuckót is.
Bár az iskola vezetősége a lehetőségeihez mérten maximálisan próbálja támogatni terápiás tevékenységünket, a hatékonyabb, színesebb fejlesztő munka megvalósításához munkaközösségünknek szüksége lenne jó állapotban levő (társas)játékokra, könyvekre, egyéb fejlesztéshez hasznosnak tűnő eszközökre az iskolában tanuló gyermekek minden korosztályához.
Ha a háztartásukban akadna olyan jó állapotú játék, amelytől megválnának, örömmel fogadnánk! Bízunk az összefogás erejében és előre is nagyon köszönünk minden segítséget!

Üdvözlettel: A Gyógypedagógiai – Fejlesztőpedagógiai Munkaközösség tagjai