A 0. ÓRÁS FOCIBAJNOKSÁG EREDMÉNYEI
Október 26. csütörtök
5.a – 5.c 0:4
Góllövők: Károlyi Dani (2), Seregély Balázs (1), Szabó Marci (1)
6.a – 6.b 2:2
Góllövők: Nagy Dominik (2), Fedor Zoli (1), Bugovics Bálint (1)
Október 27. péntek LÁNYOK
8.a – 8.b 0:2
Góllövők: Horváth Bogi (2)
7.a – 6.a 6:1
Góllövők: Nádas Niki (6), Varga Bogi (1)
November 7. kedd
8.a – 8.b 4:1
Góllövők: Verpeléti Nándi (1), Slavoczky Gergő (1), Őz Zalán (2)
4.a – 4.b 5:0
Góllövők: Prommer Levente (3), Seres Olivér (2)
November 9. csütörtök
6.a – 6.c 5:0
Góllövők: Fedor Zoli (3), Bugovics Bálint (2)
4.b – 5.c 1:5
Góllövők: Szabó Marci (3), Deák Domonkos(1), Seregély Balázs(1), Kökény Márkó(1)
November 10. péntek
7.b – 6.a 3:0 LÁNYOK
Góllövők: Pataki Lilla (2), Bartos Lili (1)
4.a – 5.a 0:4 FIÚK
Góllövők: Kozma Balázs (2), Krizsó Bence (1), Szabó Misi (1)
November 13. hétfő
8.b – 7.a 4:0
Góllövők: Szabó Péter (2), Jankovics Attila (1), Ződi Matyi (1)
4.b – 5.a 0:2
Góllövők: Szabó Misi (2)
November 14. kedd
6.b – 6.c 0:2
Góllövők: Lakatos Zalán (2)
7.a – 8.a 2:0
Góllövők: Kozma Temüdzsin (1), Busa Bálint (1)
November 17. péntek LÁNYOK
6.a – 8.b 0:4
Góllövők: Kenesei Kitti (1), Mucska Lili (1), Dori Lili (2)
8.a – 7.a 2:3
Góllövők: Nádas Niki (3), Kriskó Szandi (1), Skrach Abigél (1)
November 21. kedd
8.a – 7.b 3:2 LÁNYOK
Góllövők: Hőbenreich Cintia (2), Kriskó Szandi (1), Pataki Lilla (1) Jenei Eszter (1)
4.a – 5.c 0:8 FIÚK
Góllövők: Kufcsák Balázs (3), Seregély Balázs (2), Károlyi Dani (2), Szabó Marci (1)
November 22. szerda LÁNYOK
8.b – 7.b 4:0
Góllövők: Budinszky Emília (2), Horváth Bogi (1), Seregély Luca (1)
8.a – 6.a 1:0
Góllövők: -
November 23. csütörtök LÁNYOK
7.a – 7.b 4:0
Góllövők: Nádas Nikolett (3), Lázár Lilla (1)
November 24. péntek LÁNYOK
8.b – 7.a 2:0
Góllövők: Dori Lili (2)
DÖNTŐK
November 28. kedd
1. helyért | 5. helyért |
8.a – 8.b 1:0 | 4.a – 6.b (nem jöttek el) |
November 29. szerda
3. helyért | 1. helyért |
5.a – 6.c 3:0 | 6.a – 5.c 2:0 |
Végeredmény
4-5-6. évfolyam
1. 6.a
2. 5.c
3. 5.a
4. 6.c
5. 4.b
6. 4.a és 6.b
7-8. évfolyam
1. 8.a
2. 8.b
3. 7.a
LÁNYOK
1. 8.b
2. 7.a
3. 8.a
4. 7.b
5. 6.a
Gólkirályok:
4-5. évfolyam: Szabó Marcell (9)
évfolyam: Fedor Zoltán (5)
Lányok: Nádas Nikolett (9)
Gratulálok minden résztvevő osztálynak és a győzteseknek!
Sier Andi néni