• futo_1.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_4.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!
Mi már nagyon várjuk Karácsonyt!

8 nap

múlva kezdődik!

2018. december 15. szombat
Valér
07:3116:00

Holnap
Etelka, Aletta
napja lesz.
Ma:397
Tegnap:667
A héten:4302
A hónapban:11889
Összesen:584969

Az atlétika verseny eredményei

2018. április 24-én került megrendezésre a területi atlétikai diákolimpia Kiskunlacházán, 5 csapattal indultunk. A nagy létszámú mezőnyből 3 csapatnak sikerült továbbjutást kiverekednie a megyei fordulóra, amelyre május 8-9-én Albertirsán került sor.

Gratulálunk a gyerekeknek az elért eredményekhez, a szívós, kitartó gyakorláshoz (az alább közölt eredmények is ezt tükrözik)! Sier Tamásné

II. korcsoport lányok: területi 1. hely, megyei 6. hely
1. Králik Borbála területi egyéni 2. hely, megyei 17. hely
2. Mezei Nóra
3. Ordódy Norina területi egyéni 7. hely, megyei 14. hely
4. Deák Bernadett
5. Gabona Nikol területi egyéni 8. hely
6. Fehér Fanni

II. korcsoport fiúk: területi 1. hely, megyei 4. hely
1. Szabó Marcell területi egyéni 1. hely, megyei 7. hely
2. Seres Olivér területi egyéni 2. hely
3. Gyergyai Máté területi egyéni 6. hely
4. Hornyák Hunor területi egyéni 5. hely
5. Simon Balázs
6. Kondor Zétény

III. korcsoport lányok: területi 2. hely
1. Reich Lilla területi egyéni 14. hely
2. Séllei Lili területi egyéni 18. hely
3. Lőrinczi Rozina 
4. Nagy Csenge területi egyéni 15. hely
5. Ulveczki Nóra területi egyéni 16. hely
6. Gabona Laura

III. korcsoport fiúk: területi 1. hely, megyei 7. hely
1. Fedor Zoltán területi egyéni 1. hely
2. Gergely Zoltán területi egyéni 4. hely
3. Sajti Barnabás területi egyéni 6. hely
4. Steingruber Rikárd
5. Bugovics Bálint
6. Seregély Balázs

IV. korcsoport fiúk: területi 3. hely
1. Ördög Martin
2. Őz Zalán területi egyéni 12. hely
3. Jankovics Attila területi egyéni 10. hely
4. Kovács Milán
5. Zakar Dávid területi egyéni 11. hely
6. Károlyi Ádám

IV. korcsoport lányok területi egyéni
Vörös Nóra 12. hely és Skrach Abigél 19. hely