Tájékoztató Kréta e-napló gondviselői belépésről

Tisztelt Szülők!

Azok a tanulók, akik a tavalyi tanév folyamán iskolánk tanulói voltak megkapták mind a tanulói, mind a szülői belépési felhasználóneveket és jelszavakat a Kréta elektronikus naplóba. Az első osztályosok szülei pedig az idei tanévben a szülői értekezleten kapták meg ugyanazt. A legenerált kártyák PDF fájlban a gyermeke osztályfőnökénél van, bármikor ismét elkérheti, és az első belépéskor le tudja változtatni a jelszavát is.

Kérjük belépési gondjánál keresse gyermeke osztályfőnökét, vagy iskolánk Kréta adminisztrátorát, Elek Mártát (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) e-mail címen. A segítség gyors lesz. Kérjük, ha csak lehet, ne használják az oldalon levő gondviselői igénylő linket, mert gondviselői adatbázisunkban 2-szer, 3-szor is megjelenik ugyanaz a gondviselő, 2-3 belépési kóddal. Szeretnénk adatbázisunkat rendben tartani!

Megértésüket előre is köszönjük!