Szeretettel köszöntjük honlapunk minden kedves látogatóját!

PAPÍRGYŰJTÉSSEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK!

Papírgyűjtés időpontja: 2017.szeptember 21-22. 13-18 óráig

Évek óta jelentős problémát okoznak a papírgyűjtésnél a feltorlódó autók, a hatalmas mennyiségű hulladék.

Éppen ezért ezt az alábbiakkal szeretnénk kiküszöbölni:

• Osztályonként 1-1 fő szülői segítség
  • KIZÁRÓLAG összekötött vagy karton dobozban szállított hulladék
  • Kerüljék a műanyag csomagolást
  • Nagy mennyiségű papír telephelyre való szállítása

VÁLTOZÁS!!!!!!!

A telephely új címe: 1106 Budapest, Jászberényi út 55.

Behajtás a Bogáncsvirág u.-ból!!!

Reggel 7-től du. 3-ig lehet hozni a telephelyre a papírhulladékot!

Az alábbi telefonszámon keressék Oláh Csabát ( 30/433-8391), mert más időpontot is egyeztethetnek, nem feltétlenül a nyitva tartás alatt!

A beszállított mennyiséget rögzítik az iskola nevére, címére és az igazoló szelvény bemutatása után tudom a gyermeke osztálya mellé felírni!

Kérem az egyéb okok miatt az iskolához jövők türelmét vagy a közeli utcában való parkolást. Igyekszünk gyorsan ki- és bepakolni, majd regisztrálni, de előfordul torlódás és nem segít a türelmetlenkedők hangoskodása.

Kérem, hogy ömlesztett papírt, össze nem kötegelt kartont előzetes mérés nélkül NE hozzanak, mert nem fogjuk átvenni!  L

Nem írjuk a gyerekek neve mellé a lemért mennyiséget, csak a megfelelő osztályhoz rögzítjük a gyorsabb haladás érdekében!!

Kérem, segítsék a munkánkat azzal, hogy osztályonként min. 1 óra segítséget nyújtanak!!!

Köszönöm a megértésüket és segítségüket!

Sier Tamásné  (DÖK) 2017. szeptember 1.