PAPÍRGYŰJTÉSSEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK!

Papírgyűjtés időpontja: 2019. május 9-10. (csütörtök, péntek) 13-18  óráig

A feltorlódást az alábbiakkal szeretnénk kiküszöbölni:

• KIZÁRÓLAG összekötött vagy karton dobozban szállított hulladék
  • Kerüljék a műanyag csomagolást
  • Továbbra is az lenne a kérés, hogy a 300 kg-ot meghaladó papírt a központi telephelyre kell beszállítani.

A telephely címe: 1106 Budapest, Jászberényi út 55.

Behajtás a Bogáncsvirág u.-ból!!!

Reggel 7-től du. 3-ig lehet hozni a telephelyre a papírhulladékot!

Az alábbi telefonszámon keressék Oláh Csabát ( 30/433-8391), mert más időpontot is egyeztethetnek, nem feltétlenül a nyitva tartás alatt!

A beszállított mennyiséget rögzítik az iskola nevére, címére és az igazoló szelvény bemutatása után tudom a gyermeke osztálya mellé felírni!

Kérjük az egyéb okok miatt az iskolához jövők türelmét vagy a közeli utcában való parkolást. Igyekszünk gyorsan ki- és bepakolni, majd regisztrálni, de előfordul torlódás és nem segít a türelmetlenkedők hangoskodása.

Kérjük, hogy ömlesztett papírt, össze nem kötegelt kartont előzetes mérés nélkül NE hozzanak, mert nem fogjuk átvenni

Nem írjuk a gyerekek neve mellé a lemért mennyiséget, csak a megfelelő osztályhoz rögzítjük a gyorsabb haladás érdekében!

Kérjük, segítsék a munkánkat azzal, hogy osztályonként 1-1 szülő minimum 1-1 óra segítséget nyújt!