• futo_15.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_12.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

KÖRZETI ATLÉTIKAI DIÁLOLIMPIA EREDMÉNYE

Mielőtt eredmények, azelőtt életképek:

II. korcsoport LEÁNY CSAPAT eredmény: 3. HELYEZÉS

Gabona Nikol

3. helyezett

Bugovics Júlia

13. helyezett

Mezei Nóra

 

Devosa Szonja

 

Fehér Fanni

 

Sárosi Bianka

 

Dunaharaszti Kőrösi Csoma Ált. Isk.   1. helyezés

1. helyezett

Név

Sz.év

60 m

Távolugrás

Kislabdahajítás

Összpont

Helyezés

Gergely Tamás

2008

9,37

144

3,72

84

29,88

72

300 p

2.

1664 p

Hornyák Hunor

2008

9,24

150

4,28

111

37,92

96

357 p

1.

Zelovics Domonkos

2008

9,88

123

3,89

92

30,84

75

290 p

4.

Őz Balázs

2008

9,65

133

3,74

85

27,32

65

283 p

7.

Lőrinczi Félix

2008

10,27

107

3,82

89

37,44

95

291 p

3.

4×100

1:03,48

Dániel Balázs

2008

10,92

82

3,34

67

31,20

76

225 p

38.

143 p

II. korcsoport FIÚ EGYÉNI végeredmény

Ssz

Név

Szév

60 m

p

T

p

Kisl

p

Összp

Iskola

1.

Hornyák Hunor

2008

9,24

150

4,28

111

37,92

96

357 p

Dunaharaszti Kőrösi Csoma Ált. Isk.

2.

Gergely Tamás

2008

9,37

144

3,72

84

29,88

72

300 p

Dunaharaszti Kőrösi Csoma Ált. Isk.

3.

Lőrinczi Félix

2008

10,27

107

3,82

89

37,44

95

291 p

Dunaharaszti Kőrösi Csoma Ált. Isk.

4.

Zelovics Domonkos

2008

9,88

123

3,89

92

30,84

75

290 p

Dunaharaszti Kőrösi Csoma Ált. Isk.

5.

Nagy Ábel

2008

9,68

131

3,76

86

28,10

67

284 p

Szigetszentmiklós Kardos I. Ált Isk

6.

Surányi Bence

2009

9,94

121

3,72

84

31,78

78

283 p

Szigetszentmiklós Kardos I. Ált Isk

7.

Őz Balázs

2008

9,65

133

3,74

85

27,32

65

283 p

Dunaharaszti Kőrösi Csoma Ált. Isk.

8.

Jakab Martin

2008

9,68

131

3,74

85

27,72

66

282 p

Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk. "A"

9.

Lipódi Krisztián

2009

10,15

112

3,94

95

30,00

73

280 p

Szigetszentmárton 'B'

10.

Nagy Levente

2008

9,96

120

3,08

55

40,25

104

279 p

Szigetszentmiklós Kardos I. Ált Isk

A fiúk továbbjutottak a megyei döntőre, melyet 2019. május 8-án Albertirsán rendeznek meg!

 III. korcsoport FIÚ CSAPAT verseny : 2. HELYEZÉS

Gergely Zoltán

6. helyezett

Seregély Balázs

3. helyezett

Rosta Botond

9.helyezett

Simon Balázs

 

Vass Ádám

 

Kozma Balázs

 

III. korcsoport LÁNY CSAPAT verseny : 2. HELYEZÉS

 

Nagy Csenge

5. helyeze

Séllei Lili

3. helyezett

Lőrincz Rozina

13. helyezett

Fajta Réka

16. helyezett

Sajgó Boglárka

 

Kálmán Emese

 

 

Dunaharaszti Kőrösi Csoma   IV. korcsoport  4. helyezés

4. helyezett

Név

Sz.év

100 m

Távolugrás

Kislabdahajítás

Súlylökés

800 m

Összpont

Helyezés

 

Fedor Zoltán

2005

12,95

182

4,95

146

51,67

141

8,71

104

2:28,38

172

745 p

2.

3158 p

Kása Csaba

2005

13,77

153

4,47

121

40,52

105

7,33

77

2:53,38

113

569 p

40.

Sajti Barnabás

2005

14,41

132

3,96

96

50,71

138

7,69

84

2:53,93

112

562 p

43.

Zsigmond Ákos

2005

13,14

175

4,76

136

41,14

107

6,98

70

2:43,87

135

623 p

22.

Steingruber Rikárd

2005

13,25

171

4,72

134

53,30

147

7,15

74

2:44,59

133

659 p

12.

 

 

Bugovics Bálint

2005

13,92

147

4,20

107

44,58

118

6,26

57

3:06,04

86

515 p

50.

 

 

Fedor Zoltán egyéni 2. helyezés

Ulveczki Nóra egyéni 5. helyezés

Gratulálunk minden résztvevőnek, nagyon ügyesek voltatok!