• futo_10.jpg
 • futo_8.jpg
 • futo_21.jpg
 • futo_9.jpg
 • futo_1.jpg
 • futo_12.jpg
 • futo_15.jpg
 • futo_11.jpg
 • futo_4.jpg
 • futo_22.jpg
 • futo_23.jpg
 • futo_13.jpg
 • futo_7.jpg
 • futo_14.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Hüllőkiállítás iskolánkban

Iskolánk tanulói 2016. február 15-én az intézményünkben megrendezésre kerülő hüllőkiállításon vehettek részt. A bemutatót Both Zoltán vadállatbefogó tartotta és az általa elmondott ismertetőből sok érdekességet megtudhattunk. A résztvevő gyerekek és felnőttek nagy érdeklődéssel fogadták a kígyót, szakállas agámát, madárpókot és az afrikai törpesünt. A bátrabbak nem rettentek vissza a kígyó simogatásától sem, sőt attól sem, hogy egy-egy gyerekre még az agáma is felmászott a fejükre.

A Kisduna Tv videója:

Programról a képeket itt láthatják: