Mi már nagyon várjuk Karácsonyt!

8 nap

múlva kezdődik!

2018. december 15. szombat
Valér

Holnap
Etelka, Aletta
napja lesz.
Ma:354
Tegnap:667
A héten:4259
A hónapban:11846
Összesen:584926

A lélek legközepében egy madár álldogál. Annak neve: lélekmadár. Amit csak érzünk, ő is érez mindent.”

Május 4-én iskolánkba látogatott Karsai Veronika pantomimművész és Kecskés Karina színművész. Lélekmadár című interaktív, kétszemélyes előadásukban az érzések sokféleségét, a hangulatok sokszínű világát mutatták be zene, szöveg és mozgás segítségével.
Az alsó tagozat 2-4 évfolyamáról közel százan gyűltek össze ezen a délutánon, és várták nagy lelkesedéssel a műsort.

Előadás után megkértük a gyerekeket, hogy pár mondatban írják le, hogy mi tetszett az előadásban, rajzoljanak érzéseikről.

Ízelítő az alkotásokból:
G. Nikol (3.osztályos tanuló): Nagyon tetszett az előadás és remélem máskor is jöttök hozzánk. Nagyon szeretem az ilyen előadásokat. Mindig emlékezek erre a szép előadásra. Köszönjük szépen!
J. Sára (3. osztályos tanuló): Szerintem azért volt jó az előadás, mert végre megtudtam, hogy milyen vagyok.
K. Panna (3. osztályos tanuló): Nagyon tetszett ez a műsor mert a kedvenc állatom a madár és tetszett, hogy itt tudtam a képzeletemet használni. Ez volt a legjobb műsor.
S. Bianka (3. osztályos tanuló): A lélekmadár nagyon tanulságos volt.
H. Dóra (2. osztályos tanuló): Tetszett, és nagyon. nagyon jó volt.
Boti (3. osztályos tanuló): Mert vicces volt.
B. Zsófi (3. osztályos tanuló): Az élet egyik legfontosabb dolgáról szólt a LÉLEKRŐL.
L. Boti (3. osztályos tanuló): A hangok valami elképesztőek voltak.
P. Boti (3. osztályos tanuló): A gyors reggeli készülődéses jelenet tetszett a legjobban.
N. Lara (3. osztályos tanuló): A lélekmadár fejlődése, hangjai tetszettek a legjobban.
P. Dominik (3. osztályos tanuló): Nem voltam a műsoron. A többieknek biztos tetszett, mert nem láttak még pantomim műsort. Meg a fiókok is viccesek voltak a barátaim számára. Biztos nagyon élvezetes és mókás, tanulságos volt.