Szeretettel köszöntjük honlapunk minden kedves látogatóját!

Bemutató órák a leendő első osztályos szülők részére

Időpont: 2017. április 4. kedd

Időpont

Osztály

Tanító

Tantárgy

2. c

Kreiszné Wágner Rita

magyar

4. a

Nuberné Török Ildikó

matematika

2. c

Kreiszné Wágner Rita

matematika

4. a

Nuberné Török Ildikó

magyar

Kérjük a szülőket, hogy 8:45-re érkezzenek és időben foglalják el helyüket, a későn érkezőket nem tudjuk fogadni! Kérjük, hogy az óra rendjét ne zavarják meg!

Hirdetmény az általános iskolai beiratkozás rendjéről

A 2017/2018. tanévre történő általános iskolai beiratkozásra az alábbi időpontokban kerül sor:

2017. április 20. (csütörtök) 8.00-19.00 óra között.
2017. április 21. (péntek) 8.00-18.00 óra között.

A teljes hirdetmény kapcsolódó letölthető fájlokkal:

Hirdetmény a beiratkozás rendjéről

Bemutatkozik Kreiszné Wágner Rita leendő elsős tanító néni

Kreiszné Wágner Rita vagyok. Taksonyban élek családommal, két gyermekem van. 2001-ben végeztem a zsámbéki Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. Gyermekkori álmom vált valóra, amikor tanító néni lettem. 16 éve dolgozom a Kőrösiben. Volt alkalmam 3-4., majd 1-2. osztályban tanítani és a napköziben is tevékenykedtem.
Pedagógus munkámat hivatásnak tekintem, a tanítás örömet okoz számomra. Napi tevékenységem során nem különül el az oktatás és a nevelés.

Bemutatkozik Nuberné Török Ildikó leendő elsős tanító néni

Nuberné Török Ildikó vagyok. Dunaharasztin nevelkedtem, jelenleg is itt élek családommal.
27 éve vagyok a pályán, ennek közel felében – kisszakaszos tanítóként – első, második osztályosokat tanítottam. 12 éve élvezhetem a felmenő rendszer (1 - 4. osztály) előnyeit.
A gyermekekkel való foglalkozás számomra hivatás. Nincs is nagyobb öröm, mint azt látni, ahogy a csöpp ovis megtanul írni, olvasni, ahogy kezdi megérteni maga körül a világot, hogy majd tájékozott, gondolkodó kisiskolásként lépjen a felső tagozatba.

Nyilatkozat hit- és erkölcstan oktatásról

Tisztelt Szülők!

A hittan/erkölcstan foglalkozásokra vonatkozóan május 20-ig van lehetőségük módosítani.

Kérjük, papíron  az irodába adják le, illetve e-mailben küldjék el.

A nyilatkozat az alábbi linken tölthető le:

Tájékoztató a 2017/2018-as tanévben történő Hit és erkölcstan oktatásról

2017. március 9-én 17:00-kor a 2017/2018-as tanévre vonatkozó hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos tájékoztatót tartanak az egyházak képviselői.

A tájékoztató helyszíne a Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 6. terem.

Meghívott egyházak: Katolikus Egyház, Baptista Egyház, Református Egyház, Evangélikus Egyház és  a Hit Gyülekezete.

Szeretettel meghívjuk leendő 1. osztályos diákjaink és jelenlegi diákjaink szüleit.

Iskolavezetés