Gyerekek távozása

Tisztelt Szülők!

Az iskola zavartalan működése érdekében 2018.09.03-tól (hétfőtől) az alábbi időpontokban tudják elvinni gyermekeiket:

13:00-kor, 14:00-kor, 15:30-kor és 16:00-kor. A gyermekekre az ajtó előtt várakozzanak, kikísérjük őket.

Azok a diákok, akik nem az iskolában ebédelnek, közvetlenül a tanítás után mehetnek haza.

Az itt ebédelő, de nem napközis gyermekek 13 órakor vagy 14 órakor mehetnek ki az iskolából.

A 16:00 után érkezők az udvaron (rossz idő esetén a földszinti ügyeleti teremben) vehetik át gyermekeiket.

Az emeleti termekbe és a konténerbe takarítás miatt ekkor már ne menjenek be! Megértésüket köszönjük.

Kérjük a tájékoztató füzetben jelezni, mely időpontban jönnek a diákért. Ettől eltérni csak nagyon indokolt esetben lehetséges előzetes egyeztetés alapján.

Az időpontok pontos betartásával segítsék munkánkat!

A diákok számára biztosított ügyelet a Házirend szerint 17:15.ig tart, kérjük ennek pontos betartását!

Az iskola épületét napközben, valamint 17:30-tól zárva tartjuk.

Tisztelettel: iskolavezetés

Tanulási zavarral küzdő gyerekek értékeléséről

A tanulási gyengeséggel és a részleges ( BTM ) vagy átfogó zavarral ( SNI ) küzdő tanulók integrált oktatását iskolánk helyi tanterve és pedagógiai programja szabályozza, összhangban a nemzeti köznevelésről szóló törvénnyel, továbbá 33/2012. ( X.8 ) EMMI rendelet irányadó elveivel.

A Dunaharaszti Család- és Gyermekjóléti Szolgálat nyitvatartási idején kívül, krízishelyzet esetén hívható Szigetszentmiklós Család- és Gyermekjóléti Központ

A készenléti telefonszám elérhetősége: 06-20/404-5251

A készenléti telefonszám a központ nyitvatartási idején túl érhető el:

Hétfő: 18.00-tól kedd: 08.00-ig

Kedd: 17.00-től szerda: 09.00-ig

Szerda: 18.00-tól csütörtök: 9.00-ig

Csütörtök: 17.00-től péntek: 08.00-ig

Péntek: 13.00-tól hétfő: 09.00-ig.

Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának tájékoztatója

Tájékoztató ingyenes diákigazolvány igénylésről

2016. január 1. napjától a diákigazolvány igazgatási szolgáltatási díja kivezetésre kerül. Ettől az időponttól a tanulók a díj befizetése nélkül nyújthatják be diákigazolvány igénylésüket, és az a beküldés és az igénylés adatainak ellenőrzése után átadásra kerül a gyártónak.

HASZNOS INFORMÁCIÓK SZÜLŐKNEK

• Ha gyermeke az iskolai órák előtt legalább negyedórával korábban érkezik, reggele nyugodttá, stresszmentessé válnak.
  • A diáknak figyelnie, dolgoznia kell olykor 5-6 órán át. Csak pihenten tud maximálisan teljesíteni. Ha időben lefekszik, másnap pihenten érkezik, nagyobb az esély, hogy élvezze munkáját.

Személyazonosító okmány igénylése kiskorú gyermek számára

KEKKH  tájékoztatója kiskorú gyermek számára személyazonosító okmány igénylési rendjéről.

A KEKKH plakátjának megtekintéséért kattinson ide!