Tanulási zavarral küzdő gyerekek értékeléséről

A tanulási gyengeséggel és a részleges ( BTM ) vagy átfogó zavarral ( SNI ) küzdő tanulók integrált oktatását iskolánk helyi tanterve és pedagógiai programja szabályozza, összhangban a nemzeti köznevelésről szóló törvénnyel, továbbá 33/2012. ( X.8 ) EMMI rendelet irányadó elveivel.

A Dunaharaszti Család- és Gyermekjóléti Szolgálat nyitvatartási idején kívül, krízishelyzet esetén hívható Szigetszentmiklós Család- és Gyermekjóléti Központ

A készenléti telefonszám elérhetősége: 06-20/404-5251

A készenléti telefonszám a központ nyitvatartási idején túl érhető el:

Hétfő: 18.00-tól kedd: 08.00-ig

Kedd: 17.00-től szerda: 09.00-ig

Szerda: 18.00-tól csütörtök: 9.00-ig

Csütörtök: 17.00-től péntek: 08.00-ig

Péntek: 13.00-tól hétfő: 09.00-ig.

Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának tájékoztatója

Tájékoztató ingyenes diákigazolvány igénylésről

2016. január 1. napjától a diákigazolvány igazgatási szolgáltatási díja kivezetésre kerül. Ettől az időponttól a tanulók a díj befizetése nélkül nyújthatják be diákigazolvány igénylésüket, és az a beküldés és az igénylés adatainak ellenőrzése után átadásra kerül a gyártónak.

HASZNOS INFORMÁCIÓK SZÜLŐKNEK

• Ha gyermeke az iskolai órák előtt legalább negyedórával korábban érkezik, reggele nyugodttá, stresszmentessé válnak.
  • A diáknak figyelnie, dolgoznia kell olykor 5-6 órán át. Csak pihenten tud maximálisan teljesíteni. Ha időben lefekszik, másnap pihenten érkezik, nagyobb az esély, hogy élvezze munkáját.

Személyazonosító okmány igénylése kiskorú gyermek számára

KEKKH  tájékoztatója kiskorú gyermek számára személyazonosító okmány igénylési rendjéről.

A KEKKH plakátjának megtekintéséért kattinson ide!