Köszönjük az ÖNÖSZ iskolakezdési támogatását

Az ÖNOSZ Dunaharaszti szervezetétől az iskolakezdés megkönnyítésére tanszert kaphattak a rászoruló gyerekek.

Faház felújítása

2018. szeptember 29-én (szombaton) szülői segítséggel épült, szépült faházunk, az udvar. A nagy munkálatokat Herceg Tamás és Géró Nikolasz tanuóink videóra rögzítették, és eljuttatták a KisDuna TV részére.

A képre kattintva elérhető a munkálatokat bemutató videó! Köszönjük szépen minden támogató Szülőnek, hogy velünk töltötte ezt a szép szeptemberi szombat délelőttöt.

Köszönet a DMTK Kosárlabda Szakosztálynak

Nyár végén a DMTK kosárlabda szakosztályának edzői és vezetői: Debreceni Gergő, Mohay György, Szűcs Károly, Törőcsik Marci, Trepák Zoltán, valamint több edzésre járó diák és szülő segített lefesteni rozsdás kerékpártárolónkat. Most öröm használni a megújult tárolót. Nagyon köszönjük a festéket és az elvégzett munkát!

Ugyancsak a DMTK kosárlabda szakosztálynak köszönhetjük, hogy az augusztusban eltűnt kompresszorunk helyett egy újat ajándékoztak iskolánknak, ezzel segítve testnevelőink munkáját.

100.000 Ft értékű felajánlás a DMTK-tól

Nagyon köszönjük a DMTK Kosárlabda Szakosztályának a 100.000 Ft értékű ajándék labdacsomagot. Diákjaink lelkesen dolgoznak velük a testnevelés órákon. A nagyobb méretű fotóért kattintson a képre!

ADÓ 1%

Iskolánk alapítványa köszönetet mond minden eddigi támogatójának.

Amennyiben továbbra is azonosulnak célkitűzéseinkkel, kérjük adójuk 1%-ával az idén is segítsék iskolánk működését.

Alapítványunk neve: Alapítvány a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskoláért

Adószáma: 18678819-1-13

Kulcsár Ferenc kuratórium elnöke

Weinber Róbertné intézményvezető

SULIZSÁK AKCIÓ

Mindenkinek köszönjük a felajánlásokat.

1697 kg ruha gyült össze.

Cipősdoboz akció

Több, mint 200 cipősdoboz gyűlt össze városi szinten, mert  jótékonykodni jó.

Szeretetcsoki elismerés

Karácsony előtt iskolánk is csatlakozott a Mátrix Közalapítvány által szervezett Szeretetcsoki akcióban. 136 intézmény közül 16.. helyen végzett az iskolánk. Illetve a Bárka Alapítványnak is eljuttattunk 30 tábla csokoládét, mert jótékonykodni jó.

Felajánlás

Iskolánk volt tanítványa, Boros Márk a VASAS válogatott kosárlabdázója az egyik bajnokságán 2x30.000 Ft értékű sportszer-vásárlási utalványt nyert. Az egyik 30.000 Ft-os utalványt a BÁRKA Alapítványnak, a másik 30.000 Ft-os utalványt iskolánknak ajánlotta fel. Minden tanulónk nevében köszönjük ezt a nagyon szép gesztust! (A képre kattintva az utalvány nagyított képe jelenik meg.)

Játékgyűjtés Fejlesztőpedagógiai Munkaközösség kérésére

Kedves Szülői Munkaközösség! Kedves Szülők!

Játék- és fejlesztőeszközök gyűjtésében szeretnénk a segítségüket kérni!

Az idei tanévben megalakult a Gyógypedagógiai – Fejlesztőpedagógiai Munkaközösségünk, kialakítottunk egy Logopédiai Kuckót is.
Bár az iskola vezetősége a lehetőségeihez mérten maximálisan próbálja támogatni terápiás tevékenységünket, a hatékonyabb, színesebb fejlesztő munka megvalósításához munkaközösségünknek szüksége lenne jó állapotban levő (társas)játékokra, könyvekre, egyéb fejlesztéshez hasznosnak tűnő eszközökre az iskolában tanuló gyermekek minden korosztályához.
Ha a háztartásukban akadna olyan jó állapotú játék, amelytől megválnának, örömmel fogadnánk! Bízunk az összefogás erejében és előre is nagyon köszönünk minden segítséget!

Üdvözlettel: A Gyógypedagógiai – Fejlesztőpedagógiai Munkaközösség tagjai