• futo_4.jpg
 • futo_10.jpg
 • futo_23.jpg
 • futo_21.jpg
 • futo_13.jpg
 • futo_9.jpg
 • futo_14.jpg
 • futo_15.jpg
 • futo_8.jpg
 • futo_7.jpg
 • futo_22.jpg
 • futo_12.jpg
 • futo_11.jpg
 • futo_1.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

MOL pályázat végleges beszámoló 2015.

A projekt célja a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola hátsó udvarának környezettudatos átalakítása, az új konténertermek által elvesztett zöld terület pótlása, növelve ezzel az iskolaudvar élhetőségét, a gyerekek komfortérzetét és a látogatók elégedettségét.

 

Cél, hogy a program által az iskola diákjai, azok szülei, pedagógusai, valamint az itt sportoló, vagy a város lakói között szorosabb kapcsolatot alakítson ki. A program előkészítésébe bekapcsolódtak a Támogatók: Az iskola alapítványa képviseletében eljárva a DMTK több szakosztálya, az SZMK, a TEA (Tenni Akarunk Dunaharasztiért) Egyesület, a Dunaharaszti Környezetbarátok Egyesülete, valamint a Dunaharaszti Nagycsaládosok Egyesülete  is támogatta a programot. Az Alapítvány a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskoláért a pályázat megvalósítása során mindezt megvalósította. Jelentősen nőtt a terület hátsó részén a zöld terület nagysága, a beültetett növények, a fa térelemek és az ülőfelületek elhelyezésével mindenki számára komfortosabb lett a terület, s a segítő önkéntesek között jó kapcsolat épült ki. 

A teljes beszámolót az alábbiakban olvashatják: