Floorball és Kosártábor a Kőrősiben

Az idei nyáron meghirdetjük napközis Floorball és Kosárlabda táborunkat
a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolában.

Amennyiben szeretnél megtanulni egy új sportágat, csiszolni a kosárlabda technikádat, izgalmas mérkőzéseket játszani, jelentkezz minél előbb, hiszen korlátozottak a helyek!!!
A tábor programja a napi három edzésre épül, első sorban floorball és kosárlabda sportágakban.

Ára: 25.000 Ft./fő, amely tartalmaz minden költséget.(napi háromszori étkezés, utazás, belépőjegy, eszközhasználat stb.)
Testvérek jelentkezése esetén 10 % kedvezményt biztosítunk.

Jelentkezés 10.000.-Ft előleg befizetésével lehetséges június 31-ig.

Felhívjuk a kedves Szülők figyelmét, hogy előleg visszafizetésére csak abban az esetben van lehetőség, amennyiben nem lesz elégséges jelentkező.

Időpontok:
2020.július 20 - július 24-ig 5-7. évfolyam

Jelentkezni személyesen az iskolában vagy az alábbi elérhetőségek valamelyikén lehet.
Mohai György testnevelő tanár; tel: 06/30-740-0248

A plakát nagyításához a képre kattintani.