• futo_21.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_9.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Diákolimpia hírek! Kőrösisek a XXIII. WKF Karate Diákolimpián

A XXIII. WKF Karate Diákolimpia megrendezésére 2018. november 3.-án került sor a szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnokban. Az ide év ismét magas versenyzői létszámmal zajlott, ezzel bizonyítva, hogy egyre népszerűbb sportág a karate és egyre rangosabb elismerés kivívni egy-egy kategória diákolimpiai dobogós címeit.
Ezúttal 62 egyesület közel 700 nevezést adott le, ezzel képviselve az ország általános és középiskoláit.
 
A Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola diákjai közül többen is képviselték iskolájukat és öregbítették annak hírnevét.
 
Versenyszámaik és eredményeik:
 

Horváth Koós Nikoletta 8-9 év utánpótlás formagyakorlat:

3. helyezett

Kovács Konrád 8-9 év utánpótlás küzdelem + 30 kg:

3. helyezett

Harnberger Boglárka 8-9 év utánpótlás formagyakorlat:

5. helyezett

Imre Szófia 10-11 év utánpótlás formagyakorlat

 

Sraga Milán 10 év haladó küzdelem – 34 kg:

5. helyezett

Segyevi Bence 12-13 év utánpótlás formagyakorlat:

2. helyezett

12-13 év utánpótlás küzdelem -40 kg:

2. helyezett

Fedor Zoltán 13 év haladó küzdelem - 57 kg:

3. helyezett


Gratulálunk a versenyzőknek és további eredményes sportolást és versenyzést kívánunk nekik! Valkai Márta DMTK Karate Szakosztály szakosztályvezető

Volt egyszer egy futóverseny

2018. október 16-án kedden a Sportszigeten ismét megrendezésre került a Rákóczi iskola által szervezett Hősök Emlékére elnevezésű futóverseny, amelyen 3-8. osztályig vettek részt tanulóink.

A vándorkupa ismét a Kőrösié, és sok dobogós helyezettünk lett. A Bővebben gomb után fényképalbum is megtekinthető 113 darab képpel.

3. osztály lányok:
1. Rosta Csenge
2. Bordás Alexandra
3. Hornyák Bodza
4. Bors Bianka Hanna
5. Nwosu Alexandra
6. Szanka Fruzsina

3. osztály fiúk:
2. Nagy Ádám

4. osztály lányok:
1. Gabona Nikol
3. Szabó Larissza
4. Bugovics Júlia
5. Lichstenstein Lelle

4. osztály fiúk:
1. Hornyák Hunor
2. Ebenspanger Máté
3. Zelovics Domonkos
5. Őz Balázs

5. osztály lányok:
4. Mezei Nóra
6. Králik Borbála

5. osztály fiúk:
2. Gyergyai Máté
3. Török Huba

6. osztály lányok:
1. Séllei Lili
3. Árvai Boglárka
5. Szegedi Zsófia
6. Lőrinczi Rozina

6. osztály fiúk:
2. Seregély Balázs
4. Kozma Balázs

7. osztály lányok:
2. Nagy Csenge
3. Ulveczki Nóra
4. Szabó Liliána
6. Srej Lara

7. osztály fiúk:
1. Fedor Zoltán
2. Gergely Zoltán
3. Nagy Dominik
5. Hajdú Márton
6. Kása Csaba

8. osztály lányok:
2. Kozel Kata
3. Füzesi Blanka
5. Ilonka Nerina
6. Deli Dóra

8. osztály fiúk:
3. Zsigmond Ákos
4. Farkas Bence
5. Schneider Richárd.

Szép volt lányok, szép volt fiúk, hajrá Kőrösi!

 

Brillíroztunk a megyei atlétika diákolimpián Albertirsán

Egyéni 1. helyezés: Hornyák Hunor

Csapat 2. helyezés: Hornyák Hunor, Lőrinczi Félix, Gergely Tamás,Őz Balázs, Zelovics Domonkos, Dániel Balázs Szívből gratulálunk!

VIVICITTA 2019

Minden eddiginél többen, 31 293-an neveztek idén a kétnapos 34. Telekom Vivicittá városvédő futófesztiválra, a Kőrösi a szerény 98 fővel járult hozzá ehhez az óriási létszámhoz.
 
Szombaton a rövidebb távokon indulhattak a résztvevők. Ezek között volt például a 2,4 km-es Minicittá, vagy a 7 km-es Midicitta. Zelovics Domonkos (4.c) kivételével, aki sikeresen megugrotta a 7 km-t, a többség a rövidebb, 2,4 km-en mérettette meg magát.
 
A rajt és a cél ezúttal is a Margitszigeten volt, ahova busszal mentünk az iskolától. Akadt kis kommunikációs zavar a sofőrrel, ezért az utolsó pillanatban érkeztünk, mi már a rajthoz is loholva érkeztünk.
 
Öröm volt látnom az új arcokat, a komplett családokat, az 1.osztályosok közül is jó néhányat.
 
Köszönöm, hogy velem futottatok, hogy hozzájárultatok, hogy idén harmadszor is elhozzuk a fődíjat, amit természetesen Rátok, az iskola, a szertár leamortizálódott sportszereinek pótlására fogunk költeni.
 
Remélem, hogy jövőre újra találkozunk és hozd magaddal egy barátodat/barátnődet!
 
2019. április 13. Sier Tamásné Andi néni

Decathlon B33 kosárlabda megyei fordulója

Decathlon B33 kosárlabda megyei fordulón II. helyezést elért  csapatunk derekasan küzdött a regionális fordulón is, azonban nem sikerült dobogóra állni.

Csapat tagjai: Jenei Eszter, Lőrinczi Rozi, Deli Dóra, Séllei Lili. 

Felkészítő pedagógus: Mohay György

Sporteredmények

Hősök emlékére városi futóverseny

I.helyezettek:

Rosta Csenge 3.a, Gabona Nikol 4.a, Hornyák Hunor 4.c, Séllei Lili 6.c, Fedor Zoltán 7.a

II.helyezettek:

Bordás Alexandra 3.a, Nagy Ádám 3.a, Ebenspanger Máté 4.a, Gyergyai Máté 5.a, Seregély Balázs 6.c, Nagy Csenge 7.a, Gergely Zoltán 7.a, Kozel Kata 8.b

III.helyezettek:

Hornyák Bodza 3.a, Szabó Larissza 4.c, Zelovics Domonkos 4.c, Török Huba 5.b, Árvai Boglárka 6.a, Ulveczki Nóra 7.a, Nagy Dominik 7.b, Füzesi Blanka 8.b, Zsigmond Ákos 8.a

Városi váltóverseny

1-4. évfolyam I.hely:

I.évfolyam csapata

Bajcsev Anna, Bognár Anna, Bánlaki Zsombor, Kiss Gyöngyi Lili, Koller Balázs, Ladányi Ádám Noel, Mrovcza Kristóf, Szabó Dóra Kitti, Takács Áron, Trepák Zsófia

II. évfolyam csapata

Bocskai Ákos,  Dvorszki Lőrinc, Levente Boglárka, Madarász Villő , Nagy Roland, Ruzsonyi Zorka, Sztojka Panni, Valentin Márk, Varga Lilla, Wágner Mohamed   I Wágner Mohamed

III. évfolyam csapata

Bordás Alexandra, Gálos Márk, Gutti Daniella , Hornyák Bodza, Ladányi Amira, Magyar Bence, Nagy Ádám, Tóth Olivér, Zakupszki Zoé

IV. évfolyam csapata

Zelovics Domonkos, Koller Bence, Hornyák Hunor, Mezei Máté, Benczédy Kolos, Lichtenstein Lelle, Beke Virág, Harnberger Boglárka, Horváth Csongor, Parraghy Hanna

Kosárlabda Diákolimpia megyei verseny

II.helyezettek:

Bánrévi Tamás 6.a, Deli Zsombor 6.c , Fehér Ádám 6.a, Gyergyai Máté 5.a, Kufcsák Balázs 6.c, Levente Márton 5.b, Mayer Máté 6.c, Nikl Bálint 5.c

Decathlon B33 kosárlabda megyei II. hely

Jenei Eszter 8.b, Lőrinczi Rozina 6.c, Deli Dóra 8.b, Séllei Lili 6.c

Országos Diákolimpia  Férfi Tőr Egyéni A kategória

Őz Balázs VII.hely

Atlétika Diákolimpia

I.helyezett csapattagok:

Gergely Tamás 5.a, Hornyák Hunor 4.c, Zelovics Domonkos 4.c, Őz Balázs 4.b, Lőrinczi Félix 4.b Dániel Balázs 5.a

II.helyezett csapattagok:

Gergely Zoltán 7.a, Seregély Balázs 6.c, Rosta Botond 6.a, Simon Balázs5.a  , Vass Ádám 6.a   , Kozma Balázs 6.a 

Nagy Csenge 7.a, Séllei Lili 6.c, Lőrinczi Rozina 6.c, Fajta Réka  7.a  , Sajgó Boglárka 6.a, Kálmán Emese 6.a

III. helyezett csapattagok:

Gabona Nikol 4.a, Bugovics Júlia 4.b, Mezei Nóra 5.a, Devosa Szonja 5.a  , Fehér Fanni 4.a  , Sárosi Bianka  4.a

IV.helyezett csapattagok:

Fedor Zoltán 7.a, Kása Csaba 7.a, Sajti Gábor Barnabás  8.a , Zsigmond Ákos 8.a, Steigruber Rikárd 8. a , Bugovics Bálint 7.a

I.helyezett egyéni verseny:

Hornyák Hunor 4.c

II.helyezett egyéni verseny:

Fedor Zoltán 7.a, Gergely Zoltán 7.a

III. helyezett egyéni verseny:

Gabona Nikol 4.a  , Séllei Lili 6.c, Seregély Balázs 6.c, Lőrinczi Félix 6.c

IV. helyezett egyéni verseny:

Zelovics Domonkos 4.c

Karate Diákolimpia

II.helyezett:

Segyevi Bence 7.b

III.helyezett:

Horváth-Koós Nikoletta 4.c, Kovács Konrád 4.a , Fedor Zoltán 7.a

V.helyezett:

Hamberger Boglárka 4.c, Sraga Milán 5.c

Borsos Noémi 3.a

Asztalitenisz Diákolimpia megyei III.hely

Horváth-Koós Nikoletta 4.c

Cikádor Kupa III.hely

Happy Kids Kupa I.hely

Shito-Ryu Nemzetközi Karate Bajnokság II.hely

MAZSORETTJEINK

Pest megyei verseny juniorok I.hely

Pest megyei verseny cadettek II.hely

I.helyezettek:

Botos Bíborka 5.b-Szabó Dóra 5.b, Szabó Anna 5.b-Tóth Hanna 5.b

II.helyezettek:

Nikl Panna 4.b-Nikl Sára 4.b

IV.helyezettek:

Bugovics Júlia 4.b-Rathod Ajsa 4.b , Palatinus Petra 4.a

VI.helyezettek:

Kőrizs Kinga 5.b,-Nagy Alexandra6.b

ARANYBOT mazsorett verseny

Pataki Lilla 8.b

Fusion Dance táncverseny I.hely

Word of Talent világbajnokság III.hely

Többszörös országos bajnok

Sportsikerek a 2018/19-es tanévben

Hősök emlékére városi futóverseny
I.helyezettek:
Rosta Csenge 3.a, Gabona Nikol 4.a, Hornyák Hunor 4.c, Séllei Lili 6.c, Fedor Zoltán 7.a
II.helyezettek:
Bordás Alexandra 3.a, Nagy Ádám 3.a, Ebenspanger Máté 4.a, Gyergyai Máté 5.a, Seregély Balázs6.c, Nagy Csenge 7.a, Gergely Zoltán 7.a, Kozel Kata 8.b
III.helyezettek:
Hornyák Bodza 3.a, Szabó Larissza 4.c, Zelovics Domonkos 4.c, Török Huba 5.b, Árvai Boglárka 6.a, Ulveczki Nóra 7.a, Nagy Dominik 7.b, Füzesi Blanka 8.b, Zsigmond Ákos 8.a

Városi váltóverseny 1-4. évfolyam I.hely:
I.évfolyam csapata
Bajcsev Anna, Bognár Anna, Bánlaki Zsombor, Kiss Gyöngyi Lili, Koller Balázs, Ladányi Ádám Noel, Mrovcza Kristóf, Szabó Dóra Kitti, Takács Áron, Trepák Zsófia
II. évfolyam csapata
Bocskai Ákos,  Dvorszki Lőrinc, Levente Boglárka, Madarász Villő , Nagy Roland, Ruzsonyi Zorka, Sztojka Panni, Valentin Márk, Varga Lilla, Wágner Mohamed
III. évfolyam csapata
Bordás Alexandra, Gálos Márk, Gutti Daniella , Hornyák Bodza, Ladányi Amira, Magyar Bence, Nagy Ádám, Tóth Olivér, Zakupszki Zoé

IV. évfolyam csapata

Zelovics Domonkos, Koller Bence, Hornyák Hunor, Mezei Máté, Benczédy Kolos, Lichtenstein Lelle, Beke Virág, Harnberger Boglárka, Horváth Csongor

Kosárlabda Diákolimpia megyei verseny

II.helyezettek:
Bánrévi Tamás 6.a, Deli Zsombor 6.c , Fehér Ádám 6.a, Gyergyai Máté 5.a, Kufcsák Balázs 6.c, Levente Márton 5.b, Mayer Máté 6.c, Nikl Bálint 5.c

Decathlon B33 kosárlabda megyei II. hely
Jenei Eszter 8.b, Lőrinczi Rozina 6.c, Deli Dóra 8.b, Séllei Lili 6.c

Országos Diákolimpia  Férfi Tőr Egyéni A kategória
Őz Balázs VII.hely

Atlétika Diákolimpia
I.helyezett csapattagok:
Gergely Tamás 5.a, Hornyák Hunor 4.c, Zelovics Domonkos 4.c, Őz Balázs 4.b, Lőrinczi Félix 4.b Dániel Balázs 5.a
II.helyezett csapattagok:
Gergely Zoltán 7.a, Seregély Balázs 6.c, Rosta Botond 6.a, Simon Balázs5.a  , Vass Ádám 6.a   , Kozma Balázs 6.a
Nagy Csenge 7.a, Séllei Lili 6.c, Lőrinczi Rozina 6.c, Fajta Réka  7.a  , Sajgó Boglárka 6.a, Kálmán Emese 6.a
III. helyezett csapattagok:
Gabona Nikol 4.a, Bugovics Júlia 4.b, Mezei Nóra 5.a, Devosa Szonja 5.a, Fehér Fanni 4.a, Sárosi Bianka 4.a
IV.helyezett csapattagok:
Fedor Zoltán 7.a, Kása Csaba 7.a, Sajti Gábor Barnabás 8.a, Zsigmond Ákos 8.a, Steigruber Rikárd 8. a, Bugovics Bálint 7.a
I.helyezett egyéni verseny:
Hornyák Hunor 4.c
II.helyezett egyéni verseny:
Fedor Zoltán 7.a, Gergely Zoltán 7.a
III. helyezett egyéni verseny:
Gabona Nikol 4.a  , Séllei Lili 6.c, Seregély Balázs 6.c, Lőrinczi Félix 6.c
IV. helyezett egyéni verseny:
Zelovics Domonkos 4.c

Karate Diákolimpia
II. helyezett:
Segyevi Bence 7.b
III. helyezett:
Horváth-Koós Nikoletta 4.c, Kovács Konrád 4.a , Fedor Zoltán 7.a
V. helyezett:
Hamberger Boglárka 4.c, Sraga Milán 5.c

Borsos Noémi 3.a
Asztalitenisz Diákolimpia megyei III. hely

Horváth-Koós Nikoletta 4.c
Cikádor Kupa III. hely
Happy Kids Kupa I. hely
Shito-Ryu Nemzetközi Karate Bajnokság II. hely

MAZSORETTJEINK
Pest megyei verseny juniorok I. hely
Pest megyei verseny cadettek II. hely
I.helyezettek:
Botos Bíborka 5.b, Szabó Dóra 5.b, Szabó Anna 5.b, Tóth Hanna 5.b
II.helyezettek:
Nikl Panna 4.b, Nikl Sára 4.b
IV.helyezettek:
Bugovics Júlia 4.b, Rathod Ajsa 4.b, Palatinus Petra 4.a
VI.helyezettek:
Kőrizs Kinga 5.b,-Nagy Alexandra 6.b
ARANYBOT mazsorett verseny

Pataki Lilla 8.b
Fusion Dance táncverseny I. hely
Word of Talent világbajnokság III. hely
Többszörös országos bajnok

Horváth-Koós Nikoletta 4.c osztályos tanuló versenyeredményei

Cikádor Kupa

küzdelem

III. hely

WKF Karate Diákolimpia

formagyakorlat

III. hely

Happy KIds Kupa

formagyakorlat

I.hely

Happy KIds Kupa

küzdelem

I.hely

Shito-Ryu Nemzetközi Karate Bajnokság

formagyakorlat

II.hely

Gratulálunk a szép eredményekhez

Gyönyörű eredmény a Ritmikus Gimnasztika Országos Diákolimpián

Pál Bernadett, 3.b osztályos tanuló, az iskolánkat képviselve 2019. április 26-án a Somogyjádon megrendezett Ritmikus Gimnasztika Országos Diákolimpián karika gyakorlatával bronzérmes lett. Szívből gratulálunk!

A nagyobb felbontású fotókért kattintsanak a képekre!

 

IV. Országos Sulivívó Találkozó és Diákolimpia

101 iskola 1002 tanulója indult a tudáspróbán, amin Pongrácz István és Őz Balázs maximum pontszámot ért el. A diákolimpia "B" karegóriában kb, 600 induló volt 6 fegyvernemben. tőr: Oláh Csilla 3., Kerékgyártó Panna 12.
"A" kategóriában kb. 1400 versenyző volt ( 6 korcsoport 6 fegyvernem) Őz Balázs tőr II. korcsoport 7.helyezés. Szívből gratulálunk!

KÖRZETI ATLÉTIKAI DIÁLOLIMPIA EREDMÉNYE

Mielőtt eredmények, azelőtt életképek:

II. korcsoport LEÁNY CSAPAT eredmény: 3. HELYEZÉS

Gabona Nikol

3. helyezett

Bugovics Júlia

13. helyezett

Mezei Nóra

 

Devosa Szonja

 

Fehér Fanni

 

Sárosi Bianka

 

35. Pest megyei mazsorett verseny

November 24-én a 35. Pest megyei mazsorett versenyen vettek részt diákjaink.

Szép eredmények születtek.

Korosztály

Kategória

Helyezés

Versenyzők

cadett

mix

II

 

junior

egyéb

I.

 

cadett

pompom

IV.

Palatinus Petra

cadett

pompom

VI.

Kőrizs Kinga - Nagy Alexandra páros

cadett

pompom

IV.

Bugovics Júlia – Rathod Ajsa páros

cadett

pompom

II.

Nikl Panna– Nikl Sára páros

cadett

pompom

I.

Szabó Anna- Tóth Hanna páros

cadett

zászló

I.

Botos Bíborka – Szabó Dóra páros

Gratulálunk Juhász Bernadettnek , a mazsorett csapat vezetőjének is!

34. Telekom Minicittá Városvédő Futás  2,4 km

A futás időpontja: 2019. április 13. (szombat)    12.00  óra     

Helyszín: Margitsziget                                                                    

 Indulás az iskola elől: 10.30 óra

Részvételi költség: Diák: 1700 Ft (900 Ft nevezési díj+ 800 Ft busz)                                                                                               

Felnőtt: 2200 (1400Ft+ 800Ft )  Ez tartalmazza a nevezési díjat, útiköltséget, emblémázott pólót, befutócsomagot…(csokit, innivalót szokott tartalmazni)                                                                                  

 A teljesítendő táv: 2,4 km  

Jöhetnek szülők, idősebb testvérek is, akik már nem iskolánk tanulói.

Jelentkezési határidő: 2019. április 5. (péntek)

Várjuk a jelentkezéseket!   Sier Tamásné Andi néni

34. Telekom Vivicitta Városvédő Futás 10 km

A futás időpontja: 2019. április 14. (vasárnap)

Rajt: 13.00   Margitsziget

Teljesítendő táv: 10 km

Nevezési díj: Diák: 4400 Ft , Felnőtt: 6300 Ft

Ez tartalmazza a nevezést, az emblémázott pólót, befutócsomagot, a chipet, de az utazást nem tudjuk biztosítani. 

34. Telekom Midicitta Városvédő Futás  7 km

A futás időpontja: 2019. április 13. (szombat)

Rajt: 15.000   Margitsziget

Teljesítendő táv: 7 km

Nevezési díj: Diák: 1900 Ft; Felnőtt: 2700 Ft

Ez tartalmazza a nevezést, az emblémázott pólót, befutócsomagot, a chipet, de az utazást nem tudjuk biztosítani.

Jelentkezési határidő: 2019 április 5. (péntek)

II. Bakony Kupa Kisbér Open 2018 mazsorett verseny

A Kisbéri Wass Albert Művelődési központban 2018. november 3.-án zajlott le a II. Bakony Kupa Kisbér Open 2018 mazsorett versenye, ahol 2 ország 25 települése 286 táncosa mutatta meg tehetségét.
Iskolánk mazsorett csoportja is részt vett, ahol nagyon szép eredmények lettek.
 
Mini korcsoport, páros, pompon kategória: Nikl Panna-Nikl Sára 1. helyezés
 
Mini korcsoport, egyéni, pompon kategória: Palatinus Petra 6. helyezés
 
Gyermek korcsoport, páros, pompon kategória: Szabó Anna – Tóth Hanna 1. helyezés 
 
Felkészítő tanáruk: Juhász Bernadett
Szívből Gratulálunk!

Akire büszkék vagyunk....

A Dunaharaszti Hírek januári számában Pataki Lilla 8.b osztályos tanulónk kiváló sporteredményéről jelent meg cikk. Lilla nem csak az iskolánk, de Dunaharaszti város büszkesége is. A megjelent cikket változtatás nélkül közöljük. Büszkék vagyunk Rád Lilla! :)

"Tánc az életem

Pataki Lilla négy évvel ezelőtt kezdett el táncolni az After School Tánc-és Sportegyesületnél, azóta számos kiemelkedő eredmény tudhat magáénak.

Tudását Akadémiai program segítségével- balett, latin, street táncok -és akrobatika tanulással kiegészülve fejleszti évről - évre a tanárai segítségével.

Koreográfusa Szabó Timea, alázatra, szorgalomra, kitartásra, küzdelemre és a folyamatos tanulásra bíztatja Lillát, ami hozzásegíti az eredmények és álmai elérésére.

A versenyeken kívül professzionális táncprodukciókban, showk-ban és divatbemutatókon is szerepel Lilla, ahol a komplex tánctudását tudja kibontakoztatni.

Tánciskolán belül lehetőség van a Ferencvárosi Tornaclub akrobatikai szakosztályán tanulni. Lilla 3 éve Szabó Nikolett szertorna edzőjével dolgozik, kitartóan végzi a feladatokat, amit a táncában is tud hasznosítani.

Számos eredményt ért már el fiatal kora ellenére: Többszörös Országos Bajnoki címet képvisel 4 hazai tánc szövetségnél

Több nemzetközi vett részt: 2017-ben Zágrábban az Európa bajnokság 1 helyezettje lett Idén kvalifikált a Milánóban meg-rendezett World Dance Talents Cup 2018 Világbajnokságra és képviselte hazánkat. Fantasztikus eredménnyel hip-hop showtánc kategóriában bronzérmes lett. Hatalmas büszkeség volt látni a dobogón! 2018. november 25.-én egy táncverseny sorozaton vett részt , melyen solo táncával 1 helyezést ért el , tánca a legtöbb pontszámot kapta.

Valamint Országos Bajnoki címmel jutalmazták. Ezzel kijutott a decemberben megrendezett tánc Európa Bajnokságra. Nagyon köszönjük a Kőrősi Csoma Sándor Általános Iskola Igazgatónőjének Weinber Róbertnének és Lilla, összes tanárainak, valamint osztálytársainak hogy hozzásegítették ehhez a csodálatos eredményhez, és mindig mindenkor pozitívan és segítőkészen álltak hozzá így megvalósulhatott „kis álma.""

Az alábbi képekre kattintva a fotók nagyobb felbontásban jelennek meg!

 

Ismét lesz 0. órás foci Sier Andi nénivel

0.órás foci SELEJTEZŐK

November 7. – szerda
7.20           6.c – 6.a
7.30           4.a – 4.c

November 7. – péntek
7.20           7.a – 8.b
7.30           7.a – 8.b    LÁNYOK

November 12. – hétfő
7.20           8.a – 8.b
7.30           8.a – 8.b    LÁNYOK

November 14. – szerda
7.20           5.b – 6.c
7.30           4.b – 4.c

November 16. – péntek
7.30           4.a – 8.b    LÁNYOK

November 19. – hétfő
7.20           6.a – 5.b
7.30           4.a – 4.b

November 21. – szerda
7.20           7.a – 8.a
7.30           7.a – 8.a    LÁNYOK

November 23. – péntek
7.30           4.a – 7.a    LÁNYOK

0. ÓRÁS FOCIBAJNOKSÁG CSOPORTOK

FIÚK

4.-5.-6. évfolyam

A csoport: 4.a 4.b 4.c
B csoport: 5.b 6.a 6.c

7.-8. évfolyam: 7.a 8.a 8.b

LÁNYOK

4.a 7.a 8.a 8.b

A 4.-5.-6. évfolyam a csoportmérkőzések után játssza a döntőket. A csoportharmadik az 5. helyért, a csoportmásodik a 3. helyért, a csoportgyőztesek az 1. helyért játszanak.
A 7.-8. évfolyamosok és a lányok körmérkőzéseken eldöntik a végeredményt!

Jó játékot! Jó szurkolást!

Sier Andi néni