• futo_7.jpg
 • futo_21.jpg
 • futo_13.jpg
 • futo_10.jpg
 • futo_8.jpg
 • futo_4.jpg
 • futo_9.jpg
 • futo_11.jpg
 • futo_12.jpg
 • futo_1.jpg
 • futo_14.jpg
 • futo_22.jpg
 • futo_23.jpg
 • futo_15.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!
Mi már nagyon várjuk Karácsonyt!

8 nap

múlva kezdődik!

2018. december 15. szombat
Valér
07:3116:00

Holnap
Etelka, Aletta
napja lesz.
Ma:358
Tegnap:667
A héten:4263
A hónapban:11850
Összesen:584930

Városi futóverseny 2016 ősz

Október 13-án rendezték meg, az immár hagyományos városi futóverseny őszi fordulóját.

II. Városi Futóparty

2016. szeptember 17-én Dunaharaszti várossá avatásának évfordulójából rendezett II. Városi Futóparty-n iskolánk váltócsapata a városi iskolák közötti versenyben 1. helyezést ért el. Gratulálunk a futóknak a szép ererdményhez!

Csapattagok:

Rosta Csenge 1.b
Nagy Ádám 1.a
Fehér Fanni 2.a
Varsányi Gergő 2.b
Mezei Nóra 3.a
Gyergyai Máté 3.a
Farkas Anett 8.a
Kindert Zalán 6.b
Kiss Nikolett 7.a
Szabó Péter  7.b
Varsa Botond 8.a
Kovács Enikő 4.a
Kozma Balázs 4.a
Reich Lilla 5.b
Fedor Zoltán 5.a

 

SPAR futás 2016. október 8.

Verőfényes napot töltöttünk a Hősök terén szombaton, nem mellékesen lefutottunk pár km-t.

Ismét – évről évre – fejlődtünk, hisz megdöntöttük a tavalyi rekordunkat és 142 nevezéssel a 2. helyezést értük el a Budapest környéki iskolák között. Ezzel nyertünk 75000 Ft értékű SPAR vásárlási utalványt. Büszke vagyok minden indulóra, a sok kis apróságra, akik először vágtak neki ekkora távnak, a régi „motorosokra”,akik sokadszorra jöttek el  és a szülőkre, akik saját gátjaikat döntötték le azzal, hogy végigfutották a 2,7 km-es távot.

Remélem jövőre újra rekordot döntünk veletek, együtt!!! smiley

Sier Tamásné Andi néni


Kidobóverseny

2015. november 3-án kidobóversenyen vehettek részt a felső tagozatos csapatok. Az eredmény az alábbi táblázat szerint alakult:


 
5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
Lányok Fiúk Lányok Fiúk
1. 5.B 6.A 7.A 8.A
2. 6.B 5.A 8.A 7.A
3. 6.A 5.B 8.B 7.B
4. 5.A   7.B  

Megyei atlétika verseny - Albertirsa 2016. május 11.

Csapataink közül a legkisebbeknek sikerült a megyei fordulóra továbbjutni. 
Az idő nem volt kegyes hozzánk, többször eláztunk az esőben, a szélviszonyok is nehezítették a gyerekek dolgát. A mostoha körülmények nem befolyásolták a gyerekek teljesítményét, mert szinte mindenki javított addigi eredményén.
A fiúk sajnos 2 pont híján nem kerültek fel a dobogóra, a lányok 9. helyezést értek el.

Gratulálunk Nektek és reméljük jövőre újra lehetőségetek lesz megmérettetni magatokat!
Solti Réka és Sier Andi néni

30. SPAR futás

A 30. Budapest SPAR Maraton 1. napján ismét nagy létszámban képviselte magát iskolánk.Volt aki 5 km-en tette próbára magát,de a többség a rövidebb,2,7 km-t teljesítette.Sokan nem először rajtoltak,de örömmel vettem a kezdő futók jelentkezését.A hangulat fergeteges,az időjárás kegyes volt hozzánk.

Sier Andi néni

Körzeti atlétika verseny Kiskunlacháza 2016. április .28.

3. korcsoport leány 2. helyezés

Bús Patrícia

Hutvágner Brigitta

Lencse Panna

Skrach Abigél

Vörös Nóra

Városi futóverseny eredményei

2016. április 18-án rendezte meg a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola a hagyományos városi futóversenyét. Az iskolánk tanulói az alábbi szép eredményeket érték el:

3. osztály

Helyezés

Fiú

Osztály

Helyezés

Lány

Osztály

1.

Szabó Marcell

3. c

1.

Dózsa Sára

3. b

2.

Seres Olivér

2. a

2.

Séllei Lili

3. c

3.

Hague Róbert

3. a

4.

Kálmán Emese

3. a

5.

Krizsó Bence

3. a

 

 

 

6.

Bánvéri Tamás

3. a

 

 

 

 

Házi magasugró verseny

2016. április 19-én rendeztük meg a 3-4. évfolyam részére a házi magasugró versenyünket.

 

Név

Oklevél

1. helyezés:

Szabó Lili

2. helyezés

Reich Lilla

3. helyezés

Szabó Döme

 

Vivicitta 2016

Nem is volt kérdés, hogy idén ismét felkerekedünk és megcélozzuk a 2.5 km-es távot. Tudom, hogy sokaknak ez nem nagy távolság, de a nevezők között voltak alsósok, anyukák és apukák is. Volt, aki tavaly ígéretet tett, hogy idén lefutja kislányával és a futástól kipirult arccal, büszkén kocogott át célon.

Mikulás teremlabdarúgó bajnokság

I. helyezés

Őz Zalán

Bugovics Ádám

Jankovics Attila

Duffek Ákos

Szabó Péter

Köszönjük ezt a szép eredményt!

Árpád Kupa 2017

A focicsapatunk ismét sikeresen szerepelt: megnyerték az Árpád Kupát .

Csapattagok: Braun Rajmund, Bugovics Ádám, Duffek Ákos, Lengyel-Széchenyi Dominik, Őz Zalán, Sajgó Zalán, Szabó Péter, Ződi Mátyás.

Taksony Kupa 2017.

Iskolánk focicsapata ebben a tanévben megnyerte a Taksony Kupát.

Csapattagok : Bugovics Ádám, Duffek Ákos, Jankovics Attila,  Lengyel-Széchenyi Dominik, Őz Zalán, Sajgó Zalán, Szabó Péter, Ződi Mátyás.

Országos Atlétikai Diákolimpia

Miközben kitört a nyári szünet és a diákok többsége a strandon süttette a hasát vagy a házi medencében lubickolt, valaki az atlétika pályán rótta a köröket, mérte a távolugrás rohamát, vagy éppen a kislabdát hajigálta jó messzire.

Ez a diák nem más, mint a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola tanulója, Zakar Dávid, ő aki bejutott idén (is) az Atlétikai Diákolimpia országos döntőjébe. Hosszú volt az út idáig, hiszen kétszer kellett ahhoz a dobogóra felállnia, hogy elindulhasson a döntőben. Először Kiskunlacházán, a körzeti, majd Albertirsán a a megyei fordulón szerezte meg az elsőséget. Kitartóan készült, gyakorolt, mert szerette volna túlszárnyalni 2 évvel ezelőtti eredményét, amikor egy fiatalabb korcsoportban, de szintén ott volt országos versenyen.

A döntőt június 24-én rendezték egy fülledt, meleg napon Debrecenben egy színvonalas szervezés keretében. Méltó és rendkívül tehetséges ellenfelekkel versenyezve végül a 23. helyet szerezte meg közel 150 atlétából. Büszkék vagyunk rád Dávid és jövőre egy dobogós helyezés megszerzése lebegjen a szemed előtt.

Sier Tamásné

31.Közép-magyarországi mazsorett verseny eredményei

Bánrévi Enikő, Gál Tímea, Herceg Bernadett, Jámbor Hanna, Palatinus Petra, Bugovics Júlia, Frank Loretta, Hévízi Zsófia, Illés Alexandra, Kerékgyártó Jázmin, Laurán Janka, Lele Lili, Nikl Panna, Nikl Sára, Rathod Ajsa, Schmél Dóra, Gyergyói Hanna, Mihály Nikoletta, Szabó Larissza
1. hely
Bajor Karina, Botos Bíborka, Kőrizs Kinga, Rády Ajsa, Szabó Anna, Szabó Dóra, Tóth Hanna, Kálmán Emese, Sajgó Boglárka, Deák Eszter, Kádas Jázmin, Nagy Alexandra, Villányi Rebeka 3. hely

 

Megnyertük a 100.000 Ft értékű Telekom sportszerutalványt a Vivicittán!

Ismét a Kőrösi képviseltette magát a legtöbb fővel a Vivicitta futóversenyen, így méltán vihettük el a 100.000 Ft-os Telekom sportszerutalványt. Köszönjük Sier Andi néninek a rengeteg szervezést. És hogy jól sikerült-e? Szavak helyett beszéljenek a képek!

Városi olimpiai csapatkvíz eredményei

Hajdú Laura, Fenyvesi Zita, Kozma Peti, Seregély Luca 2.hely