• futo_4.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_12.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

A 0. ÓRÁS FOCIBAJNOKSÁG EREDMÉNYEI

Október 26.  csütörtök

5.a – 5.c   0:4

Góllövők: Károlyi Dani (2), Seregély Balázs (1), Szabó Marci (1)

6.a – 6.b 2:2

Góllövők: Nagy Dominik (2), Fedor Zoli (1), Bugovics Bálint (1)

Október 27.  péntek  LÁNYOK

 8.a – 8.b  0:2

Góllövők: Horváth Bogi (2)

7.a – 6.a   6:1

Góllövők: Nádas Niki (6), Varga Bogi (1)

November 7. kedd

8.a – 8.b 4:1

Góllövők: Verpeléti Nándi (1), Slavoczky Gergő (1), Őz Zalán (2)

4.a – 4.b 5:0

Góllövők: Prommer Levente (3), Seres Olivér (2)

November 9.  csütörtök

6.a – 6.c  5:0

Góllövők: Fedor Zoli (3), Bugovics Bálint (2)

4.b – 5.c 1:5

Góllövők: Szabó Marci (3), Deák Domonkos(1), Seregély Balázs(1), Kökény Márkó(1)

November 10. péntek

7.b – 6.a 3:0 LÁNYOK

Góllövők: Pataki Lilla (2), Bartos Lili (1)

4.a – 5.a 0:4 FIÚK

Góllövők: Kozma Balázs (2), Krizsó Bence (1), Szabó Misi (1)

November 13.  hétfő

8.b – 7.a  4:0

Góllövők: Szabó Péter (2), Jankovics Attila (1), Ződi Matyi (1)

4.b – 5.a 0:2

Góllövők: Szabó Misi (2)

November 14. kedd

6.b – 6.c 0:2

Góllövők: Lakatos Zalán (2)

7.a – 8.a  2:0

Góllövők: Kozma Temüdzsin (1), Busa Bálint (1)

November 17. péntek LÁNYOK

6.a – 8.b  0:4

Góllövők: Kenesei Kitti (1), Mucska Lili (1), Dori Lili (2)

8.a – 7.a  2:3

Góllövők: Nádas Niki (3), Kriskó Szandi (1), Skrach Abigél (1)

November 21.  kedd

8.a – 7.b 3:2  LÁNYOK

Góllövők: Hőbenreich Cintia (2), Kriskó Szandi (1), Pataki Lilla (1) Jenei Eszter (1)

4.a – 5.c 0:8 FIÚK     

Góllövők: Kufcsák Balázs (3), Seregély Balázs (2), Károlyi Dani (2), Szabó Marci (1)

November 22. szerda LÁNYOK

8.b – 7.b  4:0

Góllövők: Budinszky Emília (2), Horváth Bogi (1), Seregély Luca (1)                                          

8.a – 6.a 1:0

Góllövők: -

November 23.  csütörtök LÁNYOK

7.a – 7.b 4:0

Góllövők: Nádas Nikolett (3), Lázár Lilla (1)

November 24. péntek LÁNYOK

 8.b – 7.a 2:0

Góllövők: Dori Lili (2)

DÖNTŐK

November 28. kedd

1. helyért  5. helyért
8.a – 8.b  1:0 4.a – 6.b (nem jöttek el)

 November 29.   szerda

3. helyért 1. helyért
5.a – 6.c 3:0 6.a – 5.c  2:0

Végeredmény

4-5-6. évfolyam

1.       6.a

2.       5.c

3.       5.a

4.       6.c

5.       4.b

6.       4.a és 6.b

7-8. évfolyam

1.       8.a

2.       8.b

3.       7.a

LÁNYOK

1.       8.b

2.       7.a

3.       8.a

4.       7.b

5.       6.a

Gólkirályok:

4-5. évfolyam: Szabó Marcell (9)

évfolyam: Fedor Zoltán (5)

Lányok: Nádas Nikolett (9)

Gratulálok minden résztvevő osztálynak és a győzteseknek!

Sier Andi néni