• futo_1.jpg
 • futo_15.jpg
 • futo_12.jpg
 • futo_10.jpg
 • futo_8.jpg
 • futo_14.jpg
 • futo_7.jpg
 • futo_9.jpg
 • futo_4.jpg
 • futo_11.jpg
 • futo_21.jpg
 • futo_13.jpg
 • futo_22.jpg
 • futo_23.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Akire büszkék vagyunk....

A Dunaharaszti Hírek januári számában Pataki Lilla 8.b osztályos tanulónk kiváló sporteredményéről jelent meg cikk. Lilla nem csak az iskolánk, de Dunaharaszti város büszkesége is. A megjelent cikket változtatás nélkül közöljük. Büszkék vagyunk Rád Lilla! :)

"Tánc az életem

Pataki Lilla négy évvel ezelőtt kezdett el táncolni az After School Tánc-és Sportegyesületnél, azóta számos kiemelkedő eredmény tudhat magáénak.

Tudását Akadémiai program segítségével- balett, latin, street táncok -és akrobatika tanulással kiegészülve fejleszti évről - évre a tanárai segítségével.

Koreográfusa Szabó Timea, alázatra, szorgalomra, kitartásra, küzdelemre és a folyamatos tanulásra bíztatja Lillát, ami hozzásegíti az eredmények és álmai elérésére.

A versenyeken kívül professzionális táncprodukciókban, showk-ban és divatbemutatókon is szerepel Lilla, ahol a komplex tánctudását tudja kibontakoztatni.

Tánciskolán belül lehetőség van a Ferencvárosi Tornaclub akrobatikai szakosztályán tanulni. Lilla 3 éve Szabó Nikolett szertorna edzőjével dolgozik, kitartóan végzi a feladatokat, amit a táncában is tud hasznosítani.

Számos eredményt ért már el fiatal kora ellenére: Többszörös Országos Bajnoki címet képvisel 4 hazai tánc szövetségnél

Több nemzetközi vett részt: 2017-ben Zágrábban az Európa bajnokság 1 helyezettje lett Idén kvalifikált a Milánóban meg-rendezett World Dance Talents Cup 2018 Világbajnokságra és képviselte hazánkat. Fantasztikus eredménnyel hip-hop showtánc kategóriában bronzérmes lett. Hatalmas büszkeség volt látni a dobogón! 2018. november 25.-én egy táncverseny sorozaton vett részt , melyen solo táncával 1 helyezést ért el , tánca a legtöbb pontszámot kapta.

Valamint Országos Bajnoki címmel jutalmazták. Ezzel kijutott a decemberben megrendezett tánc Európa Bajnokságra. Nagyon köszönjük a Kőrősi Csoma Sándor Általános Iskola Igazgatónőjének Weinber Róbertnének és Lilla, összes tanárainak, valamint osztálytársainak hogy hozzásegítették ehhez a csodálatos eredményhez, és mindig mindenkor pozitívan és segítőkészen álltak hozzá így megvalósulhatott „kis álma.""

Az alábbi képekre kattintva a fotók nagyobb felbontásban jelennek meg!