• futo_22.jpg
 • futo_21.jpg
 • futo_9.jpg
 • futo_8.jpg
 • futo_7.jpg
 • futo_4.jpg
 • futo_15.jpg
 • futo_12.jpg
 • futo_13.jpg
 • futo_1.jpg
 • futo_10.jpg
 • futo_23.jpg
 • futo_11.jpg
 • futo_14.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

VIVICITTA 2019

Minden eddiginél többen, 31 293-an neveztek idén a kétnapos 34. Telekom Vivicittá városvédő futófesztiválra, a Kőrösi a szerény 98 fővel járult hozzá ehhez az óriási létszámhoz.
 
Szombaton a rövidebb távokon indulhattak a résztvevők. Ezek között volt például a 2,4 km-es Minicittá, vagy a 7 km-es Midicitta. Zelovics Domonkos (4.c) kivételével, aki sikeresen megugrotta a 7 km-t, a többség a rövidebb, 2,4 km-en mérettette meg magát.
 
A rajt és a cél ezúttal is a Margitszigeten volt, ahova busszal mentünk az iskolától. Akadt kis kommunikációs zavar a sofőrrel, ezért az utolsó pillanatban érkeztünk, mi már a rajthoz is loholva érkeztünk.
 
Öröm volt látnom az új arcokat, a komplett családokat, az 1.osztályosok közül is jó néhányat.
 
Köszönöm, hogy velem futottatok, hogy hozzájárultatok, hogy idén harmadszor is elhozzuk a fődíjat, amit természetesen Rátok, az iskola, a szertár leamortizálódott sportszereinek pótlására fogunk költeni.
 
Remélem, hogy jövőre újra találkozunk és hozd magaddal egy barátodat/barátnődet!
 
2019. április 13. Sier Tamásné Andi néni