• futo_11.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_21.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Sporteredmények

Hősök emlékére városi futóverseny

I.helyezettek:

Rosta Csenge 3.a, Gabona Nikol 4.a, Hornyák Hunor 4.c, Séllei Lili 6.c, Fedor Zoltán 7.a

II.helyezettek:

Bordás Alexandra 3.a, Nagy Ádám 3.a, Ebenspanger Máté 4.a, Gyergyai Máté 5.a, Seregély Balázs 6.c, Nagy Csenge 7.a, Gergely Zoltán 7.a, Kozel Kata 8.b

III.helyezettek:

Hornyák Bodza 3.a, Szabó Larissza 4.c, Zelovics Domonkos 4.c, Török Huba 5.b, Árvai Boglárka 6.a, Ulveczki Nóra 7.a, Nagy Dominik 7.b, Füzesi Blanka 8.b, Zsigmond Ákos 8.a

Városi váltóverseny

1-4. évfolyam I.hely:

I.évfolyam csapata

Bajcsev Anna, Bognár Anna, Bánlaki Zsombor, Kiss Gyöngyi Lili, Koller Balázs, Ladányi Ádám Noel, Mrovcza Kristóf, Szabó Dóra Kitti, Takács Áron, Trepák Zsófia

II. évfolyam csapata

Bocskai Ákos,  Dvorszki Lőrinc, Levente Boglárka, Madarász Villő , Nagy Roland, Ruzsonyi Zorka, Sztojka Panni, Valentin Márk, Varga Lilla, Wágner Mohamed   I Wágner Mohamed

III. évfolyam csapata

Bordás Alexandra, Gálos Márk, Gutti Daniella , Hornyák Bodza, Ladányi Amira, Magyar Bence, Nagy Ádám, Tóth Olivér, Zakupszki Zoé

IV. évfolyam csapata

Zelovics Domonkos, Koller Bence, Hornyák Hunor, Mezei Máté, Benczédy Kolos, Lichtenstein Lelle, Beke Virág, Harnberger Boglárka, Horváth Csongor, Parraghy Hanna

Kosárlabda Diákolimpia megyei verseny

II.helyezettek:

Bánrévi Tamás 6.a, Deli Zsombor 6.c , Fehér Ádám 6.a, Gyergyai Máté 5.a, Kufcsák Balázs 6.c, Levente Márton 5.b, Mayer Máté 6.c, Nikl Bálint 5.c

Decathlon B33 kosárlabda megyei II. hely

Jenei Eszter 8.b, Lőrinczi Rozina 6.c, Deli Dóra 8.b, Séllei Lili 6.c

Országos Diákolimpia  Férfi Tőr Egyéni A kategória

Őz Balázs VII.hely

Atlétika Diákolimpia

I.helyezett csapattagok:

Gergely Tamás 5.a, Hornyák Hunor 4.c, Zelovics Domonkos 4.c, Őz Balázs 4.b, Lőrinczi Félix 4.b Dániel Balázs 5.a

II.helyezett csapattagok:

Gergely Zoltán 7.a, Seregély Balázs 6.c, Rosta Botond 6.a, Simon Balázs5.a  , Vass Ádám 6.a   , Kozma Balázs 6.a 

Nagy Csenge 7.a, Séllei Lili 6.c, Lőrinczi Rozina 6.c, Fajta Réka  7.a  , Sajgó Boglárka 6.a, Kálmán Emese 6.a

III. helyezett csapattagok:

Gabona Nikol 4.a, Bugovics Júlia 4.b, Mezei Nóra 5.a, Devosa Szonja 5.a  , Fehér Fanni 4.a  , Sárosi Bianka  4.a

IV.helyezett csapattagok:

Fedor Zoltán 7.a, Kása Csaba 7.a, Sajti Gábor Barnabás  8.a , Zsigmond Ákos 8.a, Steigruber Rikárd 8. a , Bugovics Bálint 7.a

I.helyezett egyéni verseny:

Hornyák Hunor 4.c

II.helyezett egyéni verseny:

Fedor Zoltán 7.a, Gergely Zoltán 7.a

III. helyezett egyéni verseny:

Gabona Nikol 4.a  , Séllei Lili 6.c, Seregély Balázs 6.c, Lőrinczi Félix 6.c

IV. helyezett egyéni verseny:

Zelovics Domonkos 4.c

Karate Diákolimpia

II.helyezett:

Segyevi Bence 7.b

III.helyezett:

Horváth-Koós Nikoletta 4.c, Kovács Konrád 4.a , Fedor Zoltán 7.a

V.helyezett:

Hamberger Boglárka 4.c, Sraga Milán 5.c

Borsos Noémi 3.a

Asztalitenisz Diákolimpia megyei III.hely

Horváth-Koós Nikoletta 4.c

Cikádor Kupa III.hely

Happy Kids Kupa I.hely

Shito-Ryu Nemzetközi Karate Bajnokság II.hely

MAZSORETTJEINK

Pest megyei verseny juniorok I.hely

Pest megyei verseny cadettek II.hely

I.helyezettek:

Botos Bíborka 5.b-Szabó Dóra 5.b, Szabó Anna 5.b-Tóth Hanna 5.b

II.helyezettek:

Nikl Panna 4.b-Nikl Sára 4.b

IV.helyezettek:

Bugovics Júlia 4.b-Rathod Ajsa 4.b , Palatinus Petra 4.a

VI.helyezettek:

Kőrizs Kinga 5.b,-Nagy Alexandra6.b

ARANYBOT mazsorett verseny

Pataki Lilla 8.b

Fusion Dance táncverseny I.hely

Word of Talent világbajnokság III.hely

Többszörös országos bajnok