• futo_7.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_12.jpg
Kérjük ajánlja fel személyi jövedelemadójának 1 %-át iskolánk Alapítványának! Az Alapítvány adószáma: 18678819-1-13. További részletek a főoldalon!

Tanulmányi versenyek, eredmények

Az oklevelek nagy méretű megtekintéséhez kattintson a kis képekre!

Zrínyi matematika verseny eredményei

1.

Tornai Ilona

2. osztály

105

2.

Gálos Márk

2. osztály

78

3.

Hague Dóra

2. osztály

92

4.

Pál Bernadett

2. osztály

73

5.

Kreisz Botond

2. osztály

40

6.

Agócs Kristóf

2. osztály

62

7.

Balogh Szilvia

2. osztály

45

8.

Szanka Fruzsina

2. osztály

 

9.

Oláh Csilla

3. osztály

90

10.

Pál Botond

3. osztály

64

11.

Gál Tímea

3. osztály

75

12.

Zelovics Domonkos

3. osztály

90

13.

Tornai Zsolt

4. osztály

85

14.

Laufer Zalán

4. osztály

65

15.

Dóra Barnabás

4. osztály

72

16.

Gáspár Hanna

4. osztály

 

17.

Bajor Karina

4. osztály

61

18.

Farkas László

4. osztály

41

19.

Levente Márton

4. osztály

70

20.

Rády Ajsa

4. osztály

57

21.

Gurney Lisa

4. osztály

 

22.

Burgyán Milán

4. osztály

85

23.

Kondor Zétény

4. osztály

87

24.

Nagy Csanád

4. osztály

97

25.

Itzelberger Péter

4. osztály

 

26.

Görögh Zalán

4. osztály

55

27.

Szél Dominika

4. osztály

55

28.

Lobog Botond

3. osztály

55

29.

Szabó Áron

3. osztály

60

30.

Bencédy Kolos

3. osztály

68

31.

Magyari Zsolt

3. osztály

55

32.

Harnberger Boglárka

3. osztály

60

33.

Sajti András

3. osztály

50

34.

Liptai András

2. osztály

70

35.

Laurán Janka

3. osztály

50

36.

Dóra Benedek

3. osztály

60

37.

Balogh Tamás

3. osztály

65

38.

Szakál-Balogh László

3. osztály

73

39.

Hévízi Zsófia

3. osztály

65

40.

Lőrinczi Félix

3. osztály

55

41.

Nikl Panna

3. osztály

80

42.

Bara Zsófia

3. osztály

76

43.

Deli Gréta

4. osztály

85

44.

Budinszky Ágoston

2. osztály

53

45.

Králik Boldizsár

2. osztály

75

46.

Pehl Dániel

3. osztály

 

47.

Glázer Márton

5. osztály

40

48.

Bánrévi Tamás

5. osztály

63

49.

Szabó Mihály

5. osztály

42

50.

Mayer Máté

5. osztály

93

51.

Surányi Gergő

5. osztály

85

52.

Deák Domonkos

5. osztály

64

53.

Kása Mira

5. osztály

 

54.

Reich Lilla

6. osztály

75

55.

Ladjánszky Lilla

6. osztály

30

56.

Farkas Flóra

6. osztály

55

57.

Pörnyeszi Anna

6. osztály

50

58.

Szabó Liliána

6. osztály

60

59.

Itzelberger Pál

6. osztály

35

60.

Ulveczki Nóra

6. osztály

61

61.

Virág Kitti

6. osztály

55

62.

Szász Barbara

6. osztály

 

63.

Szanka Csanád

6. osztály

 

64.

Bús Alexandra

6. osztály

 

65.

Füzesi Kinga

6. osztály

 

66.

Őz Zalán

8. osztály

79

67.

Bugovics Ádám

8. osztály

105

Ebben az évben 3 tanulót hívtak a megyei versenyen elért eredménye alapján a díjkiosztó ünnepségre, mely március 13-án lesz.

Tornai Ilona, Mayer Máté, Bugovics Ádám.

Felkészítő pedagógusok. Zsigmond Béláné, Bordásné Nyáry Nikolett.

Gratulálunk!

Digi-Koopé matemetika verseny eredményei

Csapatverseny tagjai

Balogh Tamás

Oláh Csilla

Zelovics Domonkos

I.hely

Egyéni eredmények

 

Zelovics Domonkos

I.hely

Oláh Csilla

III.hely

Gratulálunk!Felkészítő tanítók: Lents Szilvia, Vargáné Hunya Katalin, Papp Tímea.

Játékos észforgató 2017.12.06.

A Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskolában megrendezett "Játékos észforgató" elnevezésű csapatversenyen elért III. helyezéshez gratulálunk!

Csapatverseny tagjai

Csörsz Ádám

Szendi Tibor

Leéb Roland

Ladányi Dominik

Busa Bálint

Segyevi Bence

Mátyási Kristóf

Nádas Kevin

III.hely

Felkészítő tanár: Cservenyák Ildikó                    

Taksony matematika verseny 2017. 11. 29.

A Taksonyban rendezett matematika verseny eredményei

3. osztályosok Helyezések
Zelovics Domonkos  IV. hely
Lőrinczi Félix X. hely
Pál Botond  XVII. hely
4. osztályosok  
Dóra Barnabás  II. hely
Kondor Zétény  IV. hely
Tornai Zsolt XII. hely
8. osztályosok  
Szanka Benedek VI. hely
Seregély Luca XX. hely


Felkészítő tanárok: Benczédy-Laczka Krisztina, Lents Szilvia,, Lindner Erzsébet, Papp Tímea, Sárospatakiné Nagy Beatrix, Vargáné Hunya Katalin.

Gratulálunk!

Határtalanul szavalóverseny eredményei

Lőrincz András

I.hely

Srej Áron

különdíj

Kenessey Kitti

II.hely

Csányi Gyula

III.hely

Felkészítő pedagógusok: Lindner Erzsébet, Sárospatakiné Nagy Beatrix, Marosi Márta.

Gratulálunk!

Tanulóink Bolyai matematika csapatverseny megyei/körzeti fordulóján elért eredményei

Minden versenyen résztvevő kis matematikusunknak szívből gratulálunk!

Évfolyam

Csapatnév

Csapattagok

Pontszám

Helyezés

3.

Vulkán matekosok

Magyari Zsolt

Zelovics Domonkos

Lobog Botond

Szabó Árva Máté

85 pont

14. hely

3.

Fejtörők

Oláh Csilla

Pál Botond

Bara Zsófia

Benczédy Kolos

85 pont

15. hely

3

Despacito

Hévízi Zsófia

Bugovics Júlia

Balogh Tamás

Őz Balázs

77 pont

22. hely

4.

Nagy tudósok

Kondor Zétény

Nagy Csanád

Tornai Zsolt

Gergely Tamás

88 pont

34. hely

4.

Matek Guruk

Gáspár Hanna

Burgyán Milán

Dóra Barnabás

Kecskeméti Richárd

88 pont

36. hely

5.

Csillámpónik

Séllei Lil

Lőrinczi Rozina

Seregély Balázs

Kufcsák Balázs

110 pont

8. hely

5.

Bűvös négyzet

Mayer Máté

Surányi Gergő

Deli Zsombor

Deák Domonkos

95 pont

23. hely

5.

5.b-s Matekos Csajok

Deák Eszter

Varga Judit

Villányi Rebeka

Nagy Alexandra

75 pont

55. hely

5.

Kockák

Fehér Ádám

Bánrévi Tamás

Nagy Attila

Szabó József Benedek

71 pont

59. hely

5

5.b-s Agyforgatók

Szegvári Mirabella

Plesovszki Máté Tamás

Mészáros Máté

Barta Dániel Márk

59 pont

74. hely

6.

6.b-s csajok

Farkas Flóra Blanka

Reich Lilla

Ladjánszky Lilla

Szabó Liliána Viktória

87 pont

57. hely

6.

Civárvány

Szász Barbara

Ulveczki Nóra

Nagy Csenge

Bús Alexandra

73 pont

85. hely

8a

Matek Liga I.

Őz Zalán

Pauló Kristóf

Ördög Martin

Verpeléti Nándor

102 pont

8. hely

 

Petőfi szavalóverseny

Ebben az évben is megrendezték városunkban a Petőfi szavalóversenyt, melyen 3 diákunknak ért el szép eredményt.

 

Lőrincz András

I.hely

Pál Bernadett

III.hely

Hague Dóra

különdíj

 

 

 

Kiskun Farkas László szavalóverseny eredményei 2017.11.22.

Gálos Márk

I. hely

Hague Dóra

III. hely

Bakó Bendegúz

I. hely

Pál Botond

III. hely


Felkészítő tanítók :  Bordi Zsoltné, Vargáné Hunya Katalin, Zsigmond Béláné.

Gratulálunk!

Angol területi szavalóverseny

A Halásztelken megrendezett angol területi szavalóverseny eredményei:

Hague Dóra

I.hely

Kondor Zétény

I.hely

Dalányi Noel

II.hely

Felkészítő tanár:  Némethné Hunya Gabriella

Gratulálunk !

Egészséges életmód területi versenye

Csapatverseny tagjai

Kerékgyártó Hanna

Oláh Csilla

Pál Botond

Valentin Mira

III.hely

Gratulálunk!

Bolyai anyanyelvi csapatverseny eredményei

 Gondolkodók 4. osztályos csapat

 Boldog Bíborka, Burgyán Milán, Gurney Lisa,  Varga Ildikó

3.hely

(országosra az elsők mehetnek)

 Helyesek 4. osztályos csapat

 Balog-Márfi Vivien, Deli Gréta, Kondor Zétény,  Tornai Zsolt

10. hely

 Bolygók 5. osztályos csapat

 Bánrévi Tamás, Borsos Márk, Kozma Balázs

34.hely

 Mars 5. osztályos csapat

 Mayer Péter, Surányi Gergő,

 

18.hely

 Napraforgó 5. osztályos csapat

 Horváth Lilla, Lichtenstein Flóra, Sólyom Lilla,  Schuszter Réka

43.hely

 Pipacsok 5. osztályos csapat

 Belal Amina, Horváth Maja, Lőrinczi Rozina,  Séllei Lili

30.hely

 Alleglóriák 6. osztályos csapat

 Nagy Csenge, Szász Barbara, Ulveczki Nóra

30.hely

 Eötvös utcai fiúk 6. osztályos csapat

 Bobán Petrik, Lakatos Zalán, Laufer Ádám,  Kozma Bálint

35.hely

 Szösszenetek 6. osztályos csapat

 Ördög Szófia, Srej Lara, Varga Boglárka,  Virág Kitti

25.hely

 Unikornis 6. osztályos csapat

 Morina Melanie, Reich Lilla, Simon Vivien,  Szabó Lili

14.hely

 Szivárlányok 7. osztályos csapat

 Deli Dóra, Jenei Eszter, Oláh Eszter

8.hely

 Meghatározók

 Füge Laura, Schmidt Liliána, Skrach Abigél,  Hőbenreich Cintia

11.hely