• futo_12.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_8.jpg
Szeretettel köszöntjük honlapunk minden kedves látogatóját!

Tanulmányi versenyek, eredmények

Az oklevelek nagy méretű megtekintéséhez kattintson a kis képekre!

Digi-Koopé matemetika verseny eredményei

Csapatverseny I. hely
Csapattagok Balogh Tamás
  Oláh Csilla
  Zelovics Domonkos
Egyéni  verseny  
Zelovics Domonkos  I. hely
Oláh Csilla III. hely

Felkészítő tanítók: Lents Szilvia, Vargáné Hunya Katalin, Papp Tímea.

Gratulálunk!

Játékos észforgató 2017.12.06.

A Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskolában megrendezett "Játékos észforgató" elnevezésű csapatversenyen elért III. helyezéshez gratulálunk!

Csapattagok: Csőrsz Ádám, Szendi Tibor, Leéb Roland, Ladányi Dominik, Busa Bálint, Segyevi Bence, Mátyási Kristóf, Nádas Kevin.

Felkészítő tanár: Cservenyák Ildikó                    

Taksony matematika verseny 2017. 11. 29.

A Taksonyban rendezett matematika verseny eredményei

3. osztályosok Helyezések
Zelovics Domonkos  IV. hely
Lőrinczi Félix X. hely
Pál Botond  XVII. hely
4. osztályosok  
Dóra Barnabás  II. hely
Kondor Zétény  IV. hely
Tornai Zsolt XII. hely
8. osztályosok  
Szanka Benedek VI. hely
Seregély Luca XX. hely


Felkészítő tanárok: Benczédy-Laczka Krisztina, Lents Szilvia,, Lindner Erzsébet, Papp Tímea, Sárospatakiné Nagy Beatrix, Vargáné Hunya Katalin.

Gratulálunk!

Határtalanul szavalóverseny eredményei

Lőrincz András

I.hely

Srej Áron

különdíj

Kenessey Kitti

II.hely

Csányi Gyula

III.hely

Felkészítő pedagógusok: Lindner Erzsébet, Sárospatakiné Nagy Beatrix, Marosi Márta.

Gratulálunk!

Tanulóink Bolyai matematika csapatverseny megyei/körzeti fordulóján elért eredményei

Minden versenyen résztvevő kis matematikusunknak szívből gratulálunk!

Évfolyam

Csapatnév

Csapattagok

Pontszám

Helyezés

3.

Vulkán matekosok

Magyari Zsolt

Zelovics Domonkos

Lobog Botond

Szabó Árva Máté

85 pont

14. hely

3.

Fejtörők

Oláh Csilla

Pál Botond

Bara Zsófia

Benczédy Kolos

85 pont

15. hely

3

Despacito

Hévízi Zsófia

Bugovics Júlia

Balogh Tamás

Őz Balázs

77 pont

22. hely

4.

Nagy tudósok

Kondor Zétény

Nagy Csanád

Tornai Zsolt

Gergely Tamás

88 pont

34. hely

4.

Matek Guruk

Gáspár Hanna

Burgyán Milán

Dóra Barnabás

Kecskeméti Richárd

88 pont

36. hely

5.

Csillámpónik

Séllei Lil

Lőrinczi Rozina

Seregély Balázs

Kufcsák Balázs

110 pont

8. hely

5.

Bűvös négyzet

Mayer Máté

Surányi Gergő

Deli Zsombor

Deák Domonkos

95 pont

23. hely

5.

5.b-s Matekos Csajok

Deák Eszter

Varga Judit

Villányi Rebeka

Nagy Alexandra

75 pont

55. hely

5.

Kockák

Fehér Ádám

Bánrévi Tamás

Nagy Attila

Szabó József Benedek

71 pont

59. hely

5

5.b-s Agyforgatók

Szegvári Mirabella

Plesovszki Máté Tamás

Mészáros Máté

Barta Dániel Márk

59 pont

74. hely

6.

6.b-s csajok

Farkas Flóra Blanka

Reich Lilla

Ladjánszky Lilla

Szabó Liliána Viktória

87 pont

57. hely

6.

Civárvány

Szász Barbara

Ulveczki Nóra

Nagy Csenge

Bús Alexandra

73 pont

85. hely

8a

Matek Liga I.

Őz Zalán

Pauló Kristóf

Ördög Martin

Verpeléti Nándor

102 pont

8. hely

 

Petőfi szavalóverseny

Ebben az évben is megrendezték városunkban a Petőfi szavalóversenyt, melyen 3 diákunknak ért el szép eredményt.

Hague Dóra 2.b különdíj

Pál Bernadett 2.b III.hely

Lőrincz András 4.c I.hely

Kiskun Farkas László szavalóverseny eredményei 2017.11.22.

Gálos Márk

I. hely

Hague Dóra

III. hely

Bakó Bendegúz

I. hely

Pál Botond

III. hely


Felkészítő tanítók :  Bordi Zsoltné, Vargáné Hunya Katalin, Zsigmond Béláné.

Gratulálunk!

Angol területi szavalóverseny

A Halásztelken megrendezett angol területi szavalóverseny eredményei:

Hague Dóra      I  hely

Kondor Zétény  I. hely

Dalányi Noel    II. hely

Felkészítő tanár:  Némethné Hunya Gabriella

Gratulálunk !

Egészséges életmód területi versenye

Az Egészséges életmód területi versenyén a 3.a osztályosok III. helyezést értek el.

A csapat tagjai: Kerékgyártó Hanna, Oláh Csilla, Pál Botond, Valentin Mira

Gratulálunk!

Bolyai anyanyelvi csapatverseny eredményei

 Gondolkodók 4. osztályos csapat

 Boldog Bíborka, Burgyán Milán, Gurney Lisa,  Varga Ildikó

3.hely

(országosra az elsők mehetnek)

 Helyesek 4. osztályos csapat

 Balog-Márfi Vivien, Deli Gréta, Kondor Zétény,  Tornai Zsolt

10. hely

 Bolygók 5. osztályos csapat

 Bánrévi Tamás, Borsos Márk, Kozma Balázs

34.hely

 Mars 5. osztályos csapat

 Mayer Péter, Surányi Gergő,

 

18.hely

 Napraforgó 5. osztályos csapat

 Horváth Lilla, Lichtenstein Flóra, Sólyom Lilla,  Schuszter Réka

43.hely

 Pipacsok 5. osztályos csapat

 Belal Amina, Horváth Maja, Lőrinczi Rozina,  Séllei Lili

30.hely

 Alleglóriák 6. osztályos csapat

 Nagy Csenge, Szász Barbara, Ulveczki Nóra

30.hely

 Eötvös utcai fiúk 6. osztályos csapat

 Bobán Petrik, Lakatos Zalán, Laufer Ádám,  Kozma Bálint

35.hely

 Szösszenetek 6. osztályos csapat

 Ördög Szófia, Srej Lara, Varga Boglárka,  Virág Kitti

25.hely

 Unikornis 6. osztályos csapat

 Morina Melanie, Reich Lilla, Simon Vivien,  Szabó Lili

14.hely

 Szivárlányok 7. osztályos csapat

 Deli Dóra, Jenei Eszter, Oláh Eszter

8.hely

 Meghatározók

 Füge Laura, Schmidt Liliána, Skrach Abigél,  Hőbenreich Cintia

11.hely