• futo_23.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_9.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Tanulmányi versenyek, eredmények

Az oklevelek nagy méretű megtekintéséhez kattintson a kis képekre!

Petőfi szavalóverseny

Szeptember 29-én került megrendezésre városi szinten az immár hagyományosnak mondható Petőfi szavalóverseny, ahol nagyon szép eredmények születtek:
Hague Dóra 4.b, Lőrincz András 6.c és Takács Júlia 1.c 1. helyezett, Takács Dóra 3.b 3. helyezett. Pál Bernadett 4.b osztályos tanuló pedig különdíjban részesült. Szívből gratulálunk!

Sikeres nyelvvizsga

Szabó Liliána Viktória 8.b osztályos tanulónk sikeres B 2 középszintű német nyelvvizsgát tett.

Gratulálunk a szép eredményhez diákunknak és a felkészítő tanároknak is!

 

Újabb sikerekről adhatunk hírt!

A Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia szervezésében került sor a

Matekász  matematikaverseny körzeti fordulójára iskolánkban.

14 tanulónk nevezett be az országos  versenyre

Két tanulónknak sikerült

bekerülni a megyei fordulóba is .

Takács Dóra 4.b osztályos tanuló 

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b osztályos tanuló

Sok sikert kívánunk a következő tudáspróbához is!

Felkészítő pedagógusok: Nuberné Török Ildikó, Zsigmond Béláné.

Bocskai Ákos eredménye

Bocskai Ákos 3.a osztályos tanulónk IX. Ferenczy György Zongoraversenyen elért III. helyezést ért el. Gratulálunk!

 

Farkas Sára és Róza hétvégi sakk sikerei

Farkas Sára

Pest-megyei kupa sorozat 6-dik forduló
3-4. osztályosok között
 
Egyéni 2. helyezés
Csapat 1. helyezés
Összesített 1. helyezés
 
 

Farkas Róza

Pest-megyei kupa sorozat 6-dik forduló
1-2. osztályosok között
 
Egyéni 3. helyezés
Csapat 2. helyezés
Összesített 1. helyezés
 
Országos Óvodás Sakkbajnokság
1. helyezés
 

 

 

Sikeres szereplés a 

Bendegúz Nyelvész versenyen!

A Bendegúz Nyelvész körzeti fordulójából továbbjutott 

Takács Júlia 2.c

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b

Takács Dóra 4.b 

osztályos tanulók.

Gratulálunk a felkészítő pedagógusoknak is: Sárospatakiné Nagy Beatrix, Zsigmond Béláné, Nuberné Török Ildikó.

A megyei versenyre február 26-án kerül sor.

Sok sikert a további erőpróbához!

 

 

Bolyai természettudományi csapatverseny eredményei

Csapattagok Helyezés Felkészítő pedagógus
Hague Dóra    4.b
Pál Bernadett 4.b
Agócs Kristóf  4.b
4. hely Bordi Zsoltné
Takács Dóra   3.b
Szabó Hanna 3.b
Gáspár Nóra  3.b
11. hely Nuberné Török Ildikó
Bordás Alexandra 4.a
Kiss Hanna           4.a
Gálos Márk           4.a
42. hely Váraljainé Kemény Éva

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményei

Az ünnepélyes eredményhirdetés elmaradása nem csökkenti a szép eredményeket.

A Zrínyi Dél-Pest megyei  fordulójában iskolánk három 2.b osztályos tanulója is szép eredményeket ért el.

Orova Réka 7. helyen,

Schill Dániel 18. helyen,

Poptodorov-Kirilov Bence 8. helyen

Poptodorov-Kirilov Ádám 30. helyen végzett.

A versenyre nevezett felsős tanulók is sikeresen szerepeltek.

Bara Zsófia Panna 5.c 6. helyen,

Zelovics Domonkos 5.c a 7. helyen végzett.

A Dunaharaszti Kőrösinek pedig így megszerezték a 3. legjobb csapat címet.

Gratulálunk a szép eredményekhez tanulóinknak és felkészítő pedagógusaiknak,
Zsigmond Bélánénak és Bordásné Nyáry Nikolettnek!

 

Siker az Arany János Magyarversenyen


.

Pablényi Anna 6.c osztályos tanuló a TITOK Tanulmányi Verseny Országos Döntőjében 3. helyezést ért el.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oklavél nagyításához a képre kattintani
Gratulálunk a szép eredményhez!

 

A Dunaharaszti Mese Óvoda által meghirdetett rajzversenye iskolánk két tanulója is sikeresen szerepelt.

Hogyan őrizzük meg lelki egészségünk?

Erdei Lujza 4.b  Polgár Zsófia Andrea 3.a

Erdei Lujza 4.b osztályos tanulónk I. helyezést ért el.
Polgár Zsófia Andrea 3.a osztályos tanulónk alkotását III. helllyel jutalmazták.

Gratulálunk!

 

FARKAS SÁRA

3.b osztályos tanulónak
gratulálunk
az

Országos Sakkbajnokságon
az U10-es korcsoportban elért

III. helyéhez!

 

Kiskun Farkas László szavalóverseny

2019. november 21-én került megrendezésre a Kiskun Farkas László szavalóverseny, ahol Bordás Alexandra 4.a, Krizsó Liza 2.a, Bognár Anna 2.a és Erdey Lujza 3.b osztályos tanulók 2., Hague Dóra 3. helyezést értek el, továbbá Szabó Dániel 2.b osztályos tanuló különdíjban részesült.

Gratulálunk minden versenyzőnek!

 

 

Újabb sikeres versenyeredményeket értek el tanulóink! 

A Bolyai Matematika Csapatverseny Délkelet-Pest Megyei fordulójának

6. osztályos kategóriájában III. helyezést értek el:

Bara Zsófia Panna 6.c
Magyari Zsolt 6.c
Szabó Áron Náté 6.c
Zelovics Domonkos 6.c
Felkészítő pedagógus: Benczédy-Laczka Krisztina

3. osztályos kategóriában V.helyezést értek el:

Orova Réka 3.b
Poptodorov-Kirilov Ádám 3.b
Poptodorov-Kirilov Bence 3.b
Schill Dániel 3.b
Felkészítő pedagógus: Zsigmond Béláné

Gratulálunk mindkét csapatnak!

 

Versenyeredmények

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Délkelet-Pest Megyei fordulójának

3. osztályos kategóriájában

IV. helyezést értek el:

Orova Réka 3.b
Poptodorov -Kirilov Ádám 3.b
Poptodorov-Kirilov Bence 3.b
Schill Dániel 3.b
Felkészítő pedagógus: Zsigmond Béláné

 4.osztályos kategóriában

VI. helyezést értek el:

Bocskai Ákos 4.a
Gáspár Nóra 4.b
Szabó Hanna 4.b
Takács Dóra 4.b
Felkészítő pedagógusok: Kreiszné Wágner Rita, Nuberné Török Ildikó

Gratulálunk a szép eredményekhez!