Tanulmányi versenyek, eredmények

Az oklevelek nagy méretű megtekintéséhez kattintson a kis képekre!

Petőfi szavalóverseny

Szeptember 29-én került megrendezésre városi szinten az immár hagyományosnak mondható Petőfi szavalóverseny, ahol nagyon szép eredmények születtek:
Hague Dóra 4.b, Lőrincz András 6.c és Takács Júlia 1.c 1. helyezett, Takács Dóra 3.b 3. helyezett. Pál Bernadett 4.b osztályos tanuló pedig különdíjban részesült. Szívből gratulálunk!

Bocskai Ákos eredménye

Bocskai Ákos 3.a osztályos tanulónk IX. Ferenczy György Zongoraversenyen elért III. helyezést ért el. Gratulálunk!

Bolyai természettudományi csapatverseny eredményei

Csapattagok Helyezés Felkészítő pedagógus
Hague Dóra    4.b
Pál Bernadett 4.b
Agócs Kristóf  4.b
4. hely Bordi Zsoltné
Takács Dóra   3.b
Szabó Hanna 3.b
Gáspár Nóra  3.b
11. hely Nuberné Török Ildikó
Bordás Alexandra 4.a
Kiss Hanna           4.a
Gálos Márk           4.a
42. hely Váraljainé Kemény Éva

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Kiskun Farkas László szavalóverseny

2019. november 21-én került megrendezésre a Kiskun Farkas László szavalóverseny, ahol Bordás Alexandra 4.a, Krizsó Liza 2.a, Bognár Anna 2.a és Erdey Lujza 3.b osztályos tanulók 2., Hague Dóra 3. helyezést értek el, továbbá Szabó Dániel 2.b osztályos tanuló különdíjban részesült.

Gratulálunk minden versenyzőnek!

Bólyai verseny eredményhirdetés

Iskolánk egy harmadikos és három negyedik osztályos csapatot nevezett be a Bolyai nyelvtan versenyre. November 8-án Alsónémedin rendezték meg a körzeti fordulót.

A tanulók ezt megelőzően lelkesen készültek iskolai keretek között és otthon is. Az eredmények hamar nyilvánosságra kerültek és megtudtuk, hogy iskolánk két csapata is bejutott az első hat helyezett közé. Nagy izgalommal vártuk az ünnepélyes keretek között megrendezett díjkiosztót, hiszen a végleges helyezés még titok volt számomra. A 4.a tanulói (Gálos Márk, Kiss Hanna, Tornai Ilona Sára) VI. helyezést értek el, és a harmadik évfolyamot képviselő diákok (Bocskai Ákos, Gáspár Nóra, Szabó Hanna, Takács Dóra) III. helyen végeztek.

Boldogan tértünk haza és büszkék vagyunk Rájuk. Gratulálunk a szép eredményekhez.