• futo_10.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_12.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!
Mi már nagyon várjuk Karácsonyt!

8 nap

múlva kezdődik!

2018. december 15. szombat
Valér
07:3116:00

Holnap
Etelka, Aletta
napja lesz.
Ma:357
Tegnap:667
A héten:4262
A hónapban:11849
Összesen:584929

Zrínyi matematika verseny eredményei

1.

Tornai Ilona

2. osztály

105

2.

Gálos Márk

2. osztály

78

3.

Hague Dóra

2. osztály

92

4.

Pál Bernadett

2. osztály

73

5.

Kreisz Botond

2. osztály

40

6.

Agócs Kristóf

2. osztály

62

7.

Balogh Szilvia

2. osztály

45

8.

Szanka Fruzsina

2. osztály

 

9.

Oláh Csilla

3. osztály

90

10.

Pál Botond

3. osztály

64

11.

Gál Tímea

3. osztály

75

12.

Zelovics Domonkos

3. osztály

90

13.

Tornai Zsolt

4. osztály

85

14.

Laufer Zalán

4. osztály

65

15.

Dóra Barnabás

4. osztály

72

16.

Gáspár Hanna

4. osztály

 

17.

Bajor Karina

4. osztály

61

18.

Farkas László

4. osztály

41

19.

Levente Márton

4. osztály

70

20.

Rády Ajsa

4. osztály

57

21.

Gurney Lisa

4. osztály

 

22.

Burgyán Milán

4. osztály

85

23.

Kondor Zétény

4. osztály

87

24.

Nagy Csanád

4. osztály

97

25.

Itzelberger Péter

4. osztály

 

26.

Görögh Zalán

4. osztály

55

27.

Szél Dominika

4. osztály

55

28.

Lobog Botond

3. osztály

55

29.

Szabó Áron

3. osztály

60

30.

Bencédy Kolos

3. osztály

68

31.

Magyari Zsolt

3. osztály

55

32.

Harnberger Boglárka

3. osztály

60

33.

Sajti András

3. osztály

50

34.

Liptai András

2. osztály

70

35.

Laurán Janka

3. osztály

50

36.

Dóra Benedek

3. osztály

60

37.

Balogh Tamás

3. osztály

65

38.

Szakál-Balogh László

3. osztály

73

39.

Hévízi Zsófia

3. osztály

65

40.

Lőrinczi Félix

3. osztály

55

41.

Nikl Panna

3. osztály

80

42.

Bara Zsófia

3. osztály

76

43.

Deli Gréta

4. osztály

85

44.

Budinszky Ágoston

2. osztály

53

45.

Králik Boldizsár

2. osztály

75

46.

Pehl Dániel

3. osztály

 

47.

Glázer Márton

5. osztály

40

48.

Bánrévi Tamás

5. osztály

63

49.

Szabó Mihály

5. osztály

42

50.

Mayer Máté

5. osztály

93

51.

Surányi Gergő

5. osztály

85

52.

Deák Domonkos

5. osztály

64

53.

Kása Mira

5. osztály

 

54.

Reich Lilla

6. osztály

75

55.

Ladjánszky Lilla

6. osztály

30

56.

Farkas Flóra

6. osztály

55

57.

Pörnyeszi Anna

6. osztály

50

58.

Szabó Liliána

6. osztály

60

59.

Itzelberger Pál

6. osztály

35

60.

Ulveczki Nóra

6. osztály

61

61.

Virág Kitti

6. osztály

55

62.

Szász Barbara

6. osztály

 

63.

Szanka Csanád

6. osztály

 

64.

Bús Alexandra

6. osztály

 

65.

Füzesi Kinga

6. osztály

 

66.

Őz Zalán

8. osztály

79

67.

Bugovics Ádám

8. osztály

105

Ebben az évben 3 tanulót hívtak a megyei versenyen elért eredménye alapján a díjkiosztó ünnepségre, mely március 13-án lesz.

Tornai Ilona, Mayer Máté, Bugovics Ádám.

Felkészítő pedagógusok. Zsigmond Béláné, Bordásné Nyáry Nikolett.

Gratulálunk!

Digi-Koopé matemetika verseny eredményei

Csapatverseny tagjai

Balogh Tamás

Oláh Csilla

Zelovics Domonkos

I.hely

Egyéni eredmények

 

Zelovics Domonkos

I.hely

Oláh Csilla

III.hely

Gratulálunk!Felkészítő tanítók: Lents Szilvia, Vargáné Hunya Katalin, Papp Tímea.

Játékos észforgató 2017.12.06.

A Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskolában megrendezett "Játékos észforgató" elnevezésű csapatversenyen elért III. helyezéshez gratulálunk!

Csapatverseny tagjai

Csörsz Ádám

Szendi Tibor

Leéb Roland

Ladányi Dominik

Busa Bálint

Segyevi Bence

Mátyási Kristóf

Nádas Kevin

III.hely

Felkészítő tanár: Cservenyák Ildikó                    

Taksony matematika verseny 2017. 11. 29.

A Taksonyban rendezett matematika verseny eredményei

3. osztályosok Helyezések
Zelovics Domonkos  IV. hely
Lőrinczi Félix X. hely
Pál Botond  XVII. hely
4. osztályosok  
Dóra Barnabás  II. hely
Kondor Zétény  IV. hely
Tornai Zsolt XII. hely
8. osztályosok  
Szanka Benedek VI. hely
Seregély Luca XX. hely


Felkészítő tanárok: Benczédy-Laczka Krisztina, Lents Szilvia,, Lindner Erzsébet, Papp Tímea, Sárospatakiné Nagy Beatrix, Vargáné Hunya Katalin.

Gratulálunk!

Határtalanul szavalóverseny eredményei

Lőrincz András

I.hely

Srej Áron

különdíj

Kenessey Kitti

II.hely

Csányi Gyula

III.hely

Felkészítő pedagógusok: Lindner Erzsébet, Sárospatakiné Nagy Beatrix, Marosi Márta.

Gratulálunk!

Tanulóink Bolyai matematika csapatverseny megyei/körzeti fordulóján elért eredményei

Minden versenyen résztvevő kis matematikusunknak szívből gratulálunk!

Évfolyam

Csapatnév

Csapattagok

Pontszám

Helyezés

3.

Vulkán matekosok

Magyari Zsolt

Zelovics Domonkos

Lobog Botond

Szabó Árva Máté

85 pont

14. hely

3.

Fejtörők

Oláh Csilla

Pál Botond

Bara Zsófia

Benczédy Kolos

85 pont

15. hely

3

Despacito

Hévízi Zsófia

Bugovics Júlia

Balogh Tamás

Őz Balázs

77 pont

22. hely

4.

Nagy tudósok

Kondor Zétény

Nagy Csanád

Tornai Zsolt

Gergely Tamás

88 pont

34. hely

4.

Matek Guruk

Gáspár Hanna

Burgyán Milán

Dóra Barnabás

Kecskeméti Richárd

88 pont

36. hely

5.

Csillámpónik

Séllei Lil

Lőrinczi Rozina

Seregély Balázs

Kufcsák Balázs

110 pont

8. hely

5.

Bűvös négyzet

Mayer Máté

Surányi Gergő

Deli Zsombor

Deák Domonkos

95 pont

23. hely

5.

5.b-s Matekos Csajok

Deák Eszter

Varga Judit

Villányi Rebeka

Nagy Alexandra

75 pont

55. hely

5.

Kockák

Fehér Ádám

Bánrévi Tamás

Nagy Attila

Szabó József Benedek

71 pont

59. hely

5

5.b-s Agyforgatók

Szegvári Mirabella

Plesovszki Máté Tamás

Mészáros Máté

Barta Dániel Márk

59 pont

74. hely

6.

6.b-s csajok

Farkas Flóra Blanka

Reich Lilla

Ladjánszky Lilla

Szabó Liliána Viktória

87 pont

57. hely

6.

Civárvány

Szász Barbara

Ulveczki Nóra

Nagy Csenge

Bús Alexandra

73 pont

85. hely

8a

Matek Liga I.

Őz Zalán

Pauló Kristóf

Ördög Martin

Verpeléti Nándor

102 pont

8. hely

 

Petőfi szavalóverseny

Ebben az évben is megrendezték városunkban a Petőfi szavalóversenyt, melyen 3 diákunknak ért el szép eredményt.

 

Lőrincz András

I.hely

Pál Bernadett

III.hely

Hague Dóra

különdíj

 

 

 

Kiskun Farkas László szavalóverseny eredményei 2017.11.22.

Gálos Márk

I. hely

Hague Dóra

III. hely

Bakó Bendegúz

I. hely

Pál Botond

III. hely


Felkészítő tanítók :  Bordi Zsoltné, Vargáné Hunya Katalin, Zsigmond Béláné.

Gratulálunk!

Angol területi szavalóverseny

A Halásztelken megrendezett angol területi szavalóverseny eredményei:

Hague Dóra

I.hely

Kondor Zétény

I.hely

Dalányi Noel

II.hely

Felkészítő tanár:  Némethné Hunya Gabriella

Gratulálunk !

V. helyezés a nyelvÉSZ országos döntőjén!

SURÁNYI GERGŐ 5.c osztályos tanuló a Bendegúz nyelvÉSZ országos döntőjén V. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógus: Molnár-Vígh Judit

Gratulálunk a kimagasló teljesítményhez!

A nagyobb felbontású képért kattintson a kis oklevélre!

Versenyeredmények 2017/2018

Igaz, hogy már pihenünk, és éppen most tört ki a nyári szünet, mégis jó visszanézni a sok szép eredményre. Fogadják szeretettel a Kőrösi Gálán levetített eredménylistát.

Egészséges életmód területi versenye

Csapatverseny tagjai

Kerékgyártó Hanna

Oláh Csilla

Pál Botond

Valentin Mira

III.hely

Gratulálunk!

Újabb országos siker!

Pál Bernadett 2,b osztályos tanuló a Benczik Sára Országos Ritmikus Gimnasztika Kupán országos III. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

 

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny eredményei

 Gondolkodók 4. osztályos csapat

 Boldog Bíborka, Burgyán Milán, Gurney Lisa,  Varga Ildikó

3.hely

(országosra az elsők mehetnek)

 Helyesek 4. osztályos csapat

 Balog-Márfi Vivien, Deli Gréta, Kondor Zétény,  Tornai Zsolt

10. hely

 Bolygók 5. osztályos csapat

 Bánrévi Tamás, Borsos Márk, Kozma Balázs

34.hely

 Mars 5. osztályos csapat

 Mayer Péter, Surányi Gergő,

 

18.hely

 Napraforgó 5. osztályos csapat

 Horváth Lilla, Lichtenstein Flóra, Sólyom Lilla,  Schuszter Réka

43.hely

 Pipacsok 5. osztályos csapat

 Belal Amina, Horváth Maja, Lőrinczi Rozina,  Séllei Lili

30.hely

 Alleglóriák 6. osztályos csapat

 Nagy Csenge, Szász Barbara, Ulveczki Nóra

30.hely

 Eötvös utcai fiúk 6. osztályos csapat

 Bobán Petrik, Lakatos Zalán, Laufer Ádám,  Kozma Bálint

35.hely

 Szösszenetek 6. osztályos csapat

 Ördög Szófia, Srej Lara, Varga Boglárka,  Virág Kitti

25.hely

 Unikornis 6. osztályos csapat

 Morina Melanie, Reich Lilla, Simon Vivien,  Szabó Lili

14.hely

 Szivárlányok 7. osztályos csapat

 Deli Dóra, Jenei Eszter, Oláh Eszter

8.hely

 Meghatározók

 Füge Laura, Schmidt Liliána, Skrach Abigél,  Hőbenreich Cintia

11.hely

 

Házi szépolvasó verseny eredményei

1. osztályosok:

Bocskai Ákos

I. hely

Szegedi Enikő

II. hely

Ruzsonyi Zorka
Varga Lilla

III. hely

A Városi természettudományos találkozó eredménye

Csapatverseny:

Csapattagok: Deli Gréta, Kondor Zétény, Pál Botond, Panykó Dominik

Az oklevél nagyobb felbontású megjelenítéséért kattintosn a képre!

II. helyezés

Felkészítő pedagógus: Lindner Erzsébet, Papp Tímea.

Gratulálunk!

Fizika találkozó 2018

2018. áprils 26-án az immár már hagyományosnak is nevezhető "A fizika mindenkié" című természettudományi találkozón vettünk részt egy hetedikes, és egy nyolcadikos csapattal.
Hetek óta készültünk, nagy-nagy lelkesedéssel, és a munkánk gyümölcse beérett. 24 bemutatott kísérletből 12 kísérletet díjaztak kiemelten, és mindkét csapatunk elismerésben, és könyvjutalomban részesült.
Mátyási Ákos, Szabó Blanka és Balogh Bianka 7.A osztályos tanulók "Folyadékoszlop" című kísérlete a zsűri döntése alapján elnyerte a leglátványosabb kísérlet díját.
Seregély Luca, Szanka Benedek 8.b osztályos tanulók, a "Lila káposzta, mint idikátor" című kísérlete a legötletesebb kísérlet díjat hozta el. Szívből gratulálunk a versenyzőknek!

Városi természettudományos találkozó 2018.

A Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában megrendezett Városi természettudományos versenyen iskolánk alsós csapata II. helyezést ért el.

Csapattagok: Pál Botond, Panykó Dominik, Deli Gréta, Kondor Zétény.

Felkészítő pedagógusok: Papp Tímea, Lindner Erzsébet.

Gratulálunk!

A "Barátunk a könyv" rajzpályázat nyertesei

Sárospataki Anna

I. helyezés

Pál Botond

I. helyezés

Felkészítő pedagógusok: Bordi Zsoltné, Serbán Ágnes.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

"Barátunk a könyv" területi verseny eredményei

3. osztályos csapat:

Csapattagok: Márton Antónia, Oláh Csilla, Pál Botond

II. helyezés

4. osztályos csapat:

Csapattagok: Burgyán Milán, Dóra Barnabás, Péli Levente

III. helyezés

Felkészítő pedagógusok: Vargáné Hunya Katalin, Tóth Andrea

Komplex verseny Szigetcsépen

2018. április 17-én rendezték meg a szigetcsépi általános iskolában a komplex tanulmányi versenyt, ahol az ismeretterjesztő, szépirodalmi és matematikai tudásukat mérhették össze a 4 fős csapatok.
A felső tagozatban 4 csapat indult, a szabályoknak megfelelően 2 csapat 2 fő 5. és 2 fő 6. osztályos, további 2 csapat 2 fő 7. és 2 fő 8. osztályos tanulóból állt.
 
Minden csapat nagyon ügyes volt, 5-6. évfolyamos korosztályban elhoztuk az első helyezést!
 
Íme az eredmények:
 
5.-6. osztályos korosztály:
1. helyezést ért el Mayer Máté, Surányi Gergő, 5.c, Szabó Liliána, Reich Lilla 6.b osztályos csapata.
5. helyen végzett a Bánrévi Tamás, Szabó Mihály 5.a, és a Ladjánszky Lilla, Farkas Flóra 6.b osztályos csapat.
 
7.-8. osztályos korosztály:
 
4. helyezést ért el Oláh Eszter, Pákozdy Dániel 7.b, Seregély Luca 8.b és Skrach Abigél 8.a osztályos tanulókból álló csapat.
6. helyezést ért el Budinszky Emília, Müller Maja 8.b, Ilonka Nerina, Bircsák Fanni 7.a osztályos csapat.Szép volt lányok, szép volt fiúk! (Mayer Máté sajnos nem tudta megvárni az eredményhirdetést.)

A nagyobb felbontású képért kattintson a képre!

Házi tanulmányi versenyeink eredményei

1.osztály matematika

Helyezés

Takács Dóra  

I. helyezés

Ruzsonyi Zorka, Szabó Hanna

II. helyezés

Gáspár Nóra

III. helyezés

Városi szavalóverseny eredményei

Pál Bernadett          

2.b

I. helyezés

Simon Gerda

2.b

II. helyezés

Takács Dóra

1.b

III. helyezés

Pál Botond

3.a

különdíj

Felkészítő pedagógusok: Bordi Zsoltné, Nuberné Török Ildikó, Vargáné Hunya Katalin.

Gratulálunk!

Óriási siker a Zrínyi országos versenyén

Örömmel adunk hírt a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos fordulójáról, ahol Tornai Ilona 2.a osztályos tanuló 83 induló közül a 44. helyen végzett.

Gratulálunk a kimagasló eredményhez!

Az oklevelek nagyobb felbontésú megjelenítéséért kattintson a kis képre!

Kardos területi nyelvtan-helyesírás verseny eredményei

Csapatverseny 2. osztály

IV. helyezés

Csapatverseny 3. osztály

IV. helyezés

Csapatverseny 4. osztály

VI. helyezés

Gratulálunk!

Kardos István Általános Iskolában megrendezett nyelvtan eredménye 2018.

Deli Gréta 4. c osztályos tanuló a területi nyelvtan versenyen egyéni II. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógus: Lindner Erzsébet

Gratulálunk!

Bendegúz Nyelvész megyei verseny 2018.

Bendegúz nyelvÉSZ megyei fordulóján Surányi Gergő 5.c  osztályos tanuló a megyei fordulón IV. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógus: Molnár-Vigh Judit.

Gratulálunk!

A Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskolában rendezett területi  matematika verseny eredményei

1. osztályosok:

 

Bocskai Áron

VII. helyezés

Ruzsonyi Zorka

VIII.helyezés

Szabó Hanna Nóra

XI.helyezés

2. osztályosok:

 

Hague Dóra

I. helyezés

Tornai Ilona

V. helyezés

Gálos Márk

VI.helyezés

Felkészítő pedagógusok: Bordi Zsoltné, Zsigmond Béláné

Gratulálunk!

Énekversenyek eredményei

Népdaléneklési verseny Kiskunlacházán

Müller Maja

III.helyezés

Budinszky Emília

különdíj

Felkészítő pedagógus: Marosi Márta

„Tiszán innen, Dunán túl” Megyei Népdaléneklési Verseny eredményei

Reich Lilla

ezüst minősítés

Szabó Liliána

bronz minősítés

Budinszky Emília

bronz minősítés

Müller Maja

bronz minősítés

Felkészítő pedagógus: Marosi Márta

Zrínyi Ilona matematikaverseny továbbjutói

Örömmel adunk hírt arról, hogy iskolánk tanulói közül kimagasló eredményeket értek el a  Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei fordulóján.

TORNAI ILONA 2.a osztályos tanuló V. helyezést ért el, így meghívást kapott az országos versenyre. 
Felkészítő pedagógus: Zsigmond Béláné

A nagyobb méretű képekért kattinson a bélyegképekre!

BUGOVICS ÁDÁM 8.a osztályos tanuló  VII.helyen végzett.
Felkészítő pedagógus: Bordásné Nyáry Nikoletta

MAYER MÁTÉ 5.c osztályos tanuló a XIII. helyet szerezte meg.
Felkészítő pedagógus: Bordásné Nyáry Nikoletta

Gratulálunk a szép eredményekhez! Sok sikert kívánunk az országos megmérettetéshez!

 

 

 

Bendegúz Nyelvész verseny eredményei

A Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulójába jutott tanulók:

Pál Bernadett, Deli Gréta, Surányi Gergő, Ulveczki Nóra, Farkas Anna, Jenei Eszter, Oláh Eszter.

Felkészítő pedagógusok: Bordi Zsoltné, Lindner Erzsébet, Turzó Mariann, Marosi Márta, Molnár-Vigh Judit.

A megyei fordulót március 23-án tartják a XVII. kerületi Kossuth Lajos Általános Iskolában.(1171 Bp., Erzsébet krt. 56.)

A javítás a verseny után megtörténik, így várhatóan 16 órakor kezdődik az eredményhirdetés.

Gratulálunk!

Népmesemondó verseny Taksonyban

A hagyományosan a Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskolában tartott népmesemondó versenyen.

Pál Botond és Morina Zeke különdíjat szerzett.

Felkészítő tanítók. Vargáné Hunya Katalin és Mester Veronika.

Gratulálunk!