• futo_11.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_22.jpg
Kérjük ajánlja fel személyi jövedelemadójának 1 %-át iskolánk Alapítványának! Az Alapítvány adószáma: 18678819-1-13. További részletek a főoldalon!

Házi versenyeink helyezettjeinek külön gratulálunk!

Matematika

1.évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
I.  Tornai Ilona 1.a
II. Hague Dóra 1.b
III. Gálos Márk 1.a
I. Bara Zsófia 2.c
II. Oláh Csilla 2.a
III. Zelovics Domonkos 2.c
I.Nagy Csanád  3.c
II. Burgyán Milán  3.b
III. Görögh Zalán  3.c
I. Hague Róbert 4.a
II. Balogh Péter 4.b
III. Surányi Gergő 4.c

Nyelvtan

2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
I. Rózsahegyi Blanka 2.b
II. Bara Zsófia 2.c
   Kerékgyártó Panna 2.a
III. Lobog Botond 2.c
I.  Boldog Bíborka  3.b
     Tornai Zsolt  3.a
     Burgyán Milán  3.b
     Péli Levente  3.b
II.  Tóth Hanna  3.b
III. Repei lora  3.a
     Szél Dominika  3.c
     Pablényi Anna  3.c
      Deli Gréta  3.c
      Kondor Zétény  3.c
I. Surányi Gergő 4. c
II. Hague Róbert 4.a
III. Lencse Dalma 4. b

Szövegértés

1. évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
I.   Balogh Barbara  1.b
     Pablényi Csaba  1.a
     Tornai Ilona  1.a
II.  Balogh Szilvia  1.b
III. Szanka Fruzsina  1.b
     Gálos Márk  1.a
     Papp Boglárka  1.a
I. Bánrévi Enikő 2.a
   Oláh Csilla 2.a
   Hévizi Zsófia 2.b
II. Bedő Katica 2.b
    Lobog Botond 2.c
    Panykó Dominik 2.c
III. Kerékgyártó Jázmin 2.b
I.  Boldog Bíborka  3.b
    Tóth Hanna  3.b
    Tornai Zsolt  3.a
    Repei Lora  3.a
II.  Deák Bernadett  3.c
     Dóra Barnabás  3.b
     Gáspár Hanna  3.b
III. Pablényi Anna  3.c
I. Danhauser Gergő 4.a
II. Hague Róbert 4.a
    Rácz Péter 4. b
III. Surányi Gergő 4. c

Szépolvasás

1.évfolyam 2.évfolyam 3.évfolyam 4. évfolyam
I.  Balogh Barbara  1.b
II.  Pablényi Csaba  1.a
III.  Balogh Szilvia  1.b
I.  Szakál – Balogh László  2.b
II.  Rózsahegyi Blanka  2.b
III.  Magyari Zsolt  2.c
I.  Kondor Zétény  3.c
II.  Boldog Bíborka  3.b
III.  Deli Gréta  3.c

I.  Levius Krisztián
II .Jezerniczky Dániel
III. Gazdag Antónia