Bólyai verseny eredményhirdetés

Iskolánk egy harmadikos és három negyedik osztályos csapatot nevezett be a Bolyai nyelvtan versenyre. November 8-án Alsónémedin rendezték meg a körzeti fordulót.

A tanulók ezt megelőzően lelkesen készültek iskolai keretek között és otthon is. Az eredmények hamar nyilvánosságra kerültek és megtudtuk, hogy iskolánk két csapata is bejutott az első hat helyezett közé. Nagy izgalommal vártuk az ünnepélyes keretek között megrendezett díjkiosztót, hiszen a végleges helyezés még titok volt számomra. A 4.a tanulói (Gálos Márk, Kiss Hanna, Tornai Ilona Sára) VI. helyezést értek el, és a harmadik évfolyamot képviselő diákok (Bocskai Ákos, Gáspár Nóra, Szabó Hanna, Takács Dóra) III. helyen végeztek.

Boldogan tértünk haza és büszkék vagyunk Rájuk. Gratulálunk a szép eredményekhez.