• futo_8.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_10.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

2021/22-es tanév versenyeredményei

Városi  tanulmányi verseny Tanuló neve Helyezése
Petőfi szavalóverseny Lőrincz András különdíj
Krájnyák Vivien különdíj
Városi Szavalóverseny Mató Dorina II. hely
Vuk Zalán különdíj
Szakács Bernadett Amarillisz II. hely
Krájnyák Vivien  különdíj
Lőrincz András I. hely
Demeter Márton II. hely
III. Népdaléneklési verseny Danhauser Veronika,
Görögh Szófia,
Takács Emma
Bronz fokozat
Zeneiskolai verseny Szabó Dániel nívódíj
Határtalanul szavalóverseny Bedő Katica I. hely
Láng Viktor II. hely
Itthon telelő madaraink rajzpályázat Ficsor Johanna I. hely
Orova Bálint II. hely
Városi sportverseny Tanuló neve Helyezése
„Hősök emlékére” fotóverseny Kubát Barnabás I.
Furus Ernő VII.
Lázár Ákos X.
Bartha Ármin Márk 11.
Schmauder Barna 12.
Nép Benett 15.
Liptai Bálint 17.
Varga Előd 18.
Gergely Timóteus 21.
Szemes László 22.
Szolnoki Noel Gergő 24.
Ács József 26.
Sarnyai Marcell Péter 27.
Mrovcza Márk 29.
Szél Zoltán József 33.
Szekér László Gyula 34.
Váradi Iván Ilián 36.
Egressy Márton 37.
Pataki Máté 38.
Füge Péter 39.
Patai András 40.
Koller Balázs I.
Ladányi Ádám Noel VI.
Virág Ferenc VII.
Petrásovics Levente VIII.
Mrovcza Kristóf IX.
Schill Dániel   12.
Fuchs Áron Barnabás 16.
Baranyi Balázs 21.
Poptodorov-Kirilov Ádám 22.
Poptodorov-Kirilov Bence 23.
Frank Bertalan 25.
Takács Áron Árpád 27.
Szabó Dániel Péter 28.
Fazekas- Kovács Domonkos 29.
Perza Benjamin 32.
Búza Krisztián 34.
Sarnyai Tamás Barnabás 35.
Bozó Patrik Zsombor 37.
Lovasi Olivér 38.
Conill Alexandre 40.
Barta Máté Tibor I.
Nagy Roland IV.
Tar Ferenc VII.
Lontai Mátyás VIII.
Szappanos Tamás Antal 12.
Dudás Máté 18.
Bánlaki Marcell 20.
Bak Ádám 23.
Csiszár Bence Gábor 27.
Weinber Lénárd 29.
Conill Enzo 35.
Kökény Milán 36.
Korpás- Decsi Dániel 37.
Molnár Péter 38.
Schudabek Alex Bálint 39.
Wágner Mohamed Ali 40.
Dulló Bence 41.
Budinszky Ágoston Mihály IV.
Agócs Kristóf VIII.
Ragó Dominik 12.
Kreisz Botond 15.
Liptai András 20.
Králik Boldizsár 21.
Marosi Zsombor Máté 22.
Őz Balázs        I.
Varsányi Gergő Zsolt   IV.
Lőrinczi Félix     VI.
Pap Ádám       VII.
Szilvai-Hirsch Dániel VIII.
Kovács Konrád IX.
Morina Zeke      19.
Török Zétény Attila 20.
Sismanoglu Kaan 21.
Herczeg Bence Dorián 25.
Gergely Tamás I.
Szekeres Zalán IV.
Dóra Barnabás Levente V.
Ebenspanger Dávid VI.
Srej Áron VII.
Ladányi Dominik VIII.
Simon Balázs X.
Horváth Deján 11.
Seres Olivér 12.
Oláh Tihamér 13.
Gyergyai Máté 15.
Nikl Bálint 16.
Susa Milán 17.
Kaminski Kevin Rómeó 18.
Dániel Balázs 19.
Levente Márton 20.
Fajta Ámon 21.
Nagy Csanád Máté 22.
Meixner Noel Márk 23.
Weinmann Benedek 26.
Szakál-Balogh Júlia IV.
Kajzinger Zoé IX.
Tar Viola X.
Stetina Tekla 12.
Bacsa Kiara 13.
Mogyoróssy Janka Marianna 17.
Gálos Laura 18.
Gálik Dorina Csilla 19.
Zakupszki Hanna Zorka 20.
Herr Liza 21.
Szabó Alíz Viola 23.
Sebők Szelina 24.
Szűcs Izabella Léda 25.
Bujdosó Anna Kinga 26.
Lele Lola 27.
Németh Zsuzsanna 28.
Joó Petra Kiara 29.
Tersztyánszky Alíz 30.
Bihari Klaudia Erika 31.
Kálnok Zoé 32.
Steingruber Britany 34.
Lakatos Gréta 35.
Bognár Anna II.
Polgár Zsófia Andrea IV.
Szakács Bernadett Amarillisz VII.
Krizsó Liza VIII.
Horváth- Koós Gabriella IX.
Takács Dorina 11.
Kovács Lilla 15.
Szabó Dóra Kitti 18.
Bajcsev Anna 19.
Kiss Gyöngyi Lili 20.
Patocskai Fatima 22.
Bone Beatrix Viktória 23.
Czeglédi Sára Panka 24.
Ciml Júlia Róza 25.
Tóth Blanka 29.
Pelejtei Viktória 35.
Levente Boglárka Petra III.
Simon Boglárka IX.
Jámbor Nóra 11.
Madarász Villő 12.
Varga Lilla 14.
Fazekas Zsófia 17.
Szekeres Jázmin 18.
Sztojka Panni 20.
Kaltenecker Anna 23.
Godó Gréta Sára 24.
Bors Bianka Hanna I.
Hamza Lili Amira III.
Balázs Titanilla IV.
Rosta Csenge VI.
Ladányi Amira VIII.
Nwosu Alexandra 11.
Somodi Alma 18.
Frank Loretta      IV.
Szabó Larissza V.
Fehér Fanni VI.
Lénárt Emese VIII.
Schmél Dóra IX.
Virág Veronika 10.
Balog-Márfi Szófia 12.
Nikl Sára       14.
Sárosi Bianka 15.
Palatinus Petra 16.
Szabó Zille 17.
Nikl Panna    18.
Jurkó Sára 19.
Braun Szantina Lili 24.
Horváth Amira 25.
Rózsahegyi Blanka 26.
Atar Jázmin 27.
Demény Bejke Virág 28.
Gabona Nikol 29.
Jámbor Hanna 30.
Illés Alexandra   32.
Besenyei Luca 33.
Gál Tímea 34.
Mezei Nóra III..
Péter Réka Petra V..
Devosa Szonja VI..
Balog-Márfi Vivien VII..
Tilly Luca VIII.
Repei Lora X.
Mató Amira Hanna 11.
Ordódy Norina 12.
Lukács Anna 13.
16.HAPPY KIDS karate bajnokság Kozma Ferenc II.
Schill Dániel I.
Orova Réka II.
Tigris Kupa Kozma Ferenc I., II.
Karate verseny KATA Fazekas-Kovács Domonkos I.
Sziget Kupa karate Orova Bálint I.
Schill Bertalan I.
Wágner Dániel II.
Tigris Kupa Wágner Dániel II., III.
 
Területi tanulmányi verseny Tanuló neve Helyezése
Szép magyar beszéd
Kazinczy verseny
Bedő Katica III. hely
 
Körzeti sportverseny Tanuló neve Helyezése
Körzeti atlétika verseny-többpróba
Kiskunlacházán
IV. korcsoportos fiúk
Gergely Tamás, Őz Balázs, Prommer Levente, Seres Olivér, Simon Balázs,
Szilvai-Hirsch Dániel
I. hely
Seres Olivér egyéni I. hely
IV.korcsoportos lányok
Fehér Fanni, Gabona Nikol, Horváth Amira, Králik Borbála, Ordódy Norina, Sárosi Bianka
I.hely
Králik Borbála egyéni II. hely
Gabona Nikol egyéni II. hely
III.korcsoportos fiúk
Bak Ádám, Barta Máté, Mezei Máté, Nagy Ádám, Nagy Roland
IV. hely
III.korcsoportos lányok
Bors Bianka , Szanka Fruzsina, Görögh Szófia, Levente Boglárka, Nikl Panna, Nikl Sára
IV. hely
II.korcsoportos fiúk
Bánlaki Zsombor, Koller Balázs, Ladányi Noel, Mrovcza Kristóf, Schill Dániel, Szabó Dániel
I. hely
Koller Balázs egyéni I. hely
Schill Dániel egyéni III. hely
II.korcsoportos lányok
Bognár Anna, Bone Beatrix Viktória, Kis s Gyöngyi Lili, Polgár Zsófia , Anna, Szabó Dóra Kitti, Varga Lilla
II. hely
Bone Beatrix Viktória egyéni II. hely
 
Megyei tanulmányi  verseny Tanuló neve Helyezése
Bolyai matematikaverseny Orova Réka,
Poptodorov-Kirilov Ádám,
Poptodorov-Kirilov Bence,
Schill Dániel
I. hely
Bolyai anyanyelvi csapatverseny Bali Anna,
Kálnok Zoé,
Kovács Ádám,
Takács Júlia
III. hely
Bolyai természettudományi csapatverseny Kálnok Zoé,
Kovács Ádám,
Kozári Luca,
Takács Júlia
VII. hely
Honismereti tanulmányi verseny Lobog Botond VII. hely
Surányi Domonkos VII. hely
Szabó Áron VII. hely
Zelovics Domonkos IV. hely
Sárosi Bianka I. hely
Zrínyi matematika verseny Orova Réka VI. hely
Zrínyi matematika csapat verseny Orova Réka,
Poptodorov-Kirilov Ádám, Poptodorov-Kirilov Bence
III. hely
Zrínyi matematika verseny Orova Bálint VIII. hely
Regenbogen verseny ( területi) Bárkányi Mór II. hely
Tudásbajnokság Anyanyelv  Takács Júlia I. hely
Tudásbajnokság Környezetisemeret Takács Júlia I. hely
Tudásbajnokság Matematika Takács Júlia I. hely
Zelovics Domonkos IX. hely
Vers és prózamondó verseny Szakács Amarillisz III. hely
Képzőművészeti Verseny Laurán Janka I. hely
 
Megyei sportverseny Tanuló neve Helyezése
Megyei Budapesti B kategóriás
asztalitenisz verseny
Csiszár Bence II. hely
Megyei Futó Diákolimpia Ebenspanger Máté Szilárd,
Varsányi Gergő Zsolt,
Nagy Roland, Nagy Ádám,
Tar Ferenc,
Barta Máté Tibor,
Lontai Mátyás,
Dudás Máté
II. hely
Gergely Tamás,
Hornyák Hunor,
Zelovics Domonkos Áron,
Szekeres Zalán,
Dóra Barnabás Levente,
Prommer Levente,
Simon Balázs,
Lőrinczi Félix Zoltán
III. hely
Hornyák Bodza,
Levente Boglárka Petra,
Bors Bianka Hanna,
Hamza Lili Amira,
Görögh Szófia
VII. hely
Králik Borbála,
Mezei Nóra,
Péter Réka Petra,
Fehér Fanni,
Repei Lora
IX. hely
Kubát Barnabás,
Ladányi Ádám Noel,
Mrovcza Kristóf,
Petrásovics Levente,
Lázár Ákos,
Schill Dániel,
Varga Előd
XV. hely
Bognár Anna egyéni
Varga Lilla
Amster Kincső
Jótékonysági foci gála Dékány Dénes,
Koller Balázs,
Dékány Áron,
Agócs Kristóf
III. hely
Zelovics Domonkos,
Ladányi Dominik,
Pap Ádám
I. hely
Atletikai Diákolimpia Koller Balázs,
Lázár Ákos,
Schill Dániel,
Valentin Márk
csapatverseny
( 2. korcsoport)
II. hely
Koller Balázs II. hely 
Atletikai Diákolimpia
( 4. korcsoport lány)
Fehér Fanni,
Gabona Nikol,
Králik Borbála,
Ordódy Norina,
Sárosi Bianka,
Horváth Amira
csapatverseny
III. hely
Atletikai Diákolimpia
( 4. korcsoport fiú)
Seres Olivér,
Simon Balázs,
Gergely Tamás,
Őz Balázs,
Prommer Levente,
Szilvai-Hirsch Dániel
csapatverseny
 I. hely
Atletikai Diákolimpia Seres Olivér I. hely
Pest megyei diáksakkverseny
( 3. korcsoport)
Frakas Sára I. hely,
I. hely
Pest megyei sakk emlékverseny
(3-4. korcsoport)
Farkas Sára I. hely 
Korcsoport csapat sakk verseny Farkas Róza I. hely
Pest megyei sakk emlékverseny Farkas Róza III. hely
DÖK labdarúgó torna (területi)  Prommer Levente,
Gergely Tamás,
Seres Olivér,
Dékány Bence,
Sraga Milán,
Hornyák Hunor,
Pap Ádám,
Lőrinczi Félix
I. hely
Megyei foci Bajnokság
( Dunakörnyéki Települések Alapítvány ) 
7-8 évfolyam
Gergely Tamás,
Dékány Bence,
Lőrinczi Félix,
Zelovics Domonkos,
Ladányi Dominik,
Pap Ádám
I. hely
5-6 évfolyam
Nagy Ádám,
Nagy Roland,
Kreisz Botond,
Ulveczki Donát,
Dékány Dénes,
Koller Balázs,
Dékány Áron,
Agócs Kristóf
III. hely
 
Országos sportverseny  Tanuló neve Helyezése
II.Nyílt Korea Hapkido Magyar Bajnokság Geyerhosz Natália II. hely
II.Nyílt Korea Hapkido Magyar Bajnokság Gutti Daniella III. és V. hely
II.Nyílt Korea Hapkido Magyar Bajnokság Rosenbecher Renáta II. és III. hely
XXVIII.Hungarian Cup Open
szinkronúszó verseny
Boros Szonja I. hely
(5 aranyérem)
IX. Aquatic-Cewekupa
szinkronúszó verseny
Boros Szonja I. hely
(2 aranyérem)
II. hely
WT Taekwondo Országos Bajnokság Rosenbecher Renáta I. hely
WT Taekwondo Országos Bajnokság Geyerhosz Natália II. és III. hely
WT Taekwondo Országos Bajnokság Agócs Kristóf III. hely
Lovas Díjugrató verseny Szabó Larissza I., II. és III.  hely 
WT Taekwondo Országos Bajnokság Geyerhosz Natália I. és III. hely
Sziget Kupa IJKA Országos Bajnokság Szabó Dániel II. hely
Nemzetközi vívóverseny Szabó Dániel VI. hely
Atletikai Diákolimpia Seres Olivér,
Simon Balázs,
Gergely Tamás,
Prommer Levente,
Őz Balázs,
Szilvai-Hirsch Dániel
XI. hely
Tőrvívás Országos Bajnokság
csapatvereny
Őz Balázs II. hely
Szabó Dániel V. hely
Tőrvívás Országos Bajnokság
csapatvereny
Őz Balázs  aranyérem
Tőrvívás Országos Bajnokság egyéni Őz Balázs  I. hely
Tőrvívás Országos Bajnokság
csapatvereny
Lénárt Emese II. hely
Tőrvívás Országos Bajnokság egyéni Lénárt Emese V. hely
WT TAEKWONDO
országos Diákbajnokság
Gelyerhosz Natália III. hely
WT TAEKWONDO
országos Diákbajnokság
Gelyerhosz Natália I. hely
Kung-fu Magyar Bajnokság Bordás Alexandra I. hely
 
Országos tanulmányi verseny Tanuló neve Helyezése
Petrik Lajos
3 fordulós kémia csapatverseny
Burgyán Milán,
Laufer Zalán,
Péli Levente
2. fordulóba
jutottak
Bolyai matematikaverseny Orova Réka,
Poptodorov-Kirilov Ádám,
Poptodorov-Kirilov Bence,
Schill Dániel
V. hely
Országos Vers-és Prózaíró Verseny Demény Bejke Virág III. hely
Széchenyi István történelmi csapatverseny Burgyán Milán,
Dóra Barnabás,
Levente Márton,
Kecskeméti Richárd
VI. hely
Zrínyi matematika verseny Orova Réka XVII. hely
Zrínyi matematika verseny Orova Bálint I. hely
Honismereti tanulmányi verseny Lobog Botond VII. hely
Honismereti tanulmányi verseny Surányi Domonkos VII. hely
Honismereti tanulmányi verseny Szabó Áron VII. hely
Honismereti tanulmányi verseny Zelovics Domonkos VII. hely
Honismereti tanulmányi verseny Sárosi Bianka I. hely
Mozaik Matematika tanulmányi verseny Poptodorov-Kirilov Ádám V. hely
Mozaik Matematika tanulmányi verseny Poptodorov-Kirilov Bence 18. hely
Weöres Sándor Színjátszó Találkozó 4.a osztály
Dráma tagozatos csoport
bronz és
ezüst minősítés
Tapolca Országos Sakk döntő Farkas Sára I. hely
XXIII.hely Nyelvész Tanulmányi Verseny Takács Júlia I. hely
Videó pályázat Gyergyói Hanna,
Lobog Botond,
Zelovics Domonkos Áron,
Surányi Domonkos Márk,
Szabó Áron Máté
III. hely
Mozdulj a klímáért a Föld körül Harnberger Boglárka,
Bedő Katica,
Bajor Karina
II. hely
Mozdulj a klímáért a Föld körül Iskolai közösségi akció II. hely
Országos Vers-és Prózaíró verseny Demény Bejke Virág III. hely
Sakksuli Farkas Róza I. hely
Tudásbajnokság Olvasás szövegértés Greff Lilla II. hely
Tudásbajnokság Matematika szövegértés Greff Lilla II. hely
Tudásbajnokság
Magyar-Nyelv szövegértés
Greff Lilla I. hely
sakk verseny L3 korcsoport   Farkas Sára II. hely
Fót sakk verseny Farkas Sára II. hely
Miskolc egyéni rapid sakk verseny L 12 Farkas Sára III. hely
Országos Korcsoportos Sakkverseny Farkas Sára I. hely
Országos Korcsoportos Sakkverseny Farkas Róza II. hely

Körzeti atlétika verseny - többpróba Kiskunlacháza részletes eredményei.