2021/22-es tanév versenyeredményei
Városi tanulmányi verseny | Tanuló neve | Helyezése |
Petőfi szavalóverseny | Lőrincz András | különdíj |
Krájnyák Vivien | különdíj | |
Városi Szavalóverseny | Mató Dorina | II. hely |
Vuk Zalán | különdíj | |
Szakács Bernadett Amarillisz | II. hely | |
Krájnyák Vivien | különdíj | |
Lőrincz András | I. hely | |
Demeter Márton | II. hely | |
III. Népdaléneklési verseny |
Danhauser Veronika, Görögh Szófia, Takács Emma |
Bronz fokozat |
Zeneiskolai verseny | Szabó Dániel | nívódíj |
Határtalanul szavalóverseny | Bedő Katica | I. hely |
Láng Viktor | II. hely | |
Itthon telelő madaraink rajzpályázat | Ficsor Johanna | I. hely |
Orova Bálint | II. hely |
Városi sportverseny | Tanuló neve | Helyezése |
„Hősök emlékére” fotóverseny | Kubát Barnabás | I. |
Furus Ernő | VII. | |
Lázár Ákos | X. | |
Bartha Ármin Márk | 11. | |
Schmauder Barna | 12. | |
Nép Benett | 15. | |
Liptai Bálint | 17. | |
Varga Előd | 18. | |
Gergely Timóteus | 21. | |
Szemes László | 22. | |
Szolnoki Noel Gergő | 24. | |
Ács József | 26. | |
Sarnyai Marcell Péter | 27. | |
Mrovcza Márk | 29. | |
Szél Zoltán József | 33. | |
Szekér László Gyula | 34. | |
Váradi Iván Ilián | 36. | |
Egressy Márton | 37. | |
Pataki Máté | 38. | |
Füge Péter | 39. | |
Patai András | 40. | |
Koller Balázs | I. | |
Ladányi Ádám Noel | VI. | |
Virág Ferenc | VII. | |
Petrásovics Levente | VIII. | |
Mrovcza Kristóf | IX. | |
Schill Dániel | 12. | |
Fuchs Áron Barnabás | 16. | |
Baranyi Balázs | 21. | |
Poptodorov-Kirilov Ádám | 22. | |
Poptodorov-Kirilov Bence | 23. | |
Frank Bertalan | 25. | |
Takács Áron Árpád | 27. | |
Szabó Dániel Péter | 28. | |
Fazekas- Kovács Domonkos | 29. | |
Perza Benjamin | 32. | |
Búza Krisztián | 34. | |
Sarnyai Tamás Barnabás | 35. | |
Bozó Patrik Zsombor | 37. | |
Lovasi Olivér | 38. | |
Conill Alexandre | 40. | |
Barta Máté Tibor | I. | |
Nagy Roland | IV. | |
Tar Ferenc | VII. | |
Lontai Mátyás | VIII. | |
Szappanos Tamás Antal | 12. | |
Dudás Máté | 18. | |
Bánlaki Marcell | 20. | |
Bak Ádám | 23. | |
Csiszár Bence Gábor | 27. | |
Weinber Lénárd | 29. | |
Conill Enzo | 35. | |
Kökény Milán | 36. | |
Korpás- Decsi Dániel | 37. | |
Molnár Péter | 38. | |
Schudabek Alex Bálint | 39. | |
Wágner Mohamed Ali | 40. | |
Dulló Bence | 41. | |
Budinszky Ágoston Mihály | IV. | |
Agócs Kristóf | VIII. | |
Ragó Dominik | 12. | |
Kreisz Botond | 15. | |
Liptai András | 20. | |
Králik Boldizsár | 21. | |
Marosi Zsombor Máté | 22. | |
Őz Balázs | I. | |
Varsányi Gergő Zsolt | IV. | |
Lőrinczi Félix | VI. | |
Pap Ádám | VII. | |
Szilvai-Hirsch Dániel | VIII. | |
Kovács Konrád | IX. | |
Morina Zeke | 19. | |
Török Zétény Attila | 20. | |
Sismanoglu Kaan | 21. | |
Herczeg Bence Dorián | 25. | |
Gergely Tamás | I. | |
Szekeres Zalán | IV. | |
Dóra Barnabás Levente | V. | |
Ebenspanger Dávid | VI. | |
Srej Áron | VII. | |
Ladányi Dominik | VIII. | |
Simon Balázs | X. | |
Horváth Deján | 11. | |
Seres Olivér | 12. | |
Oláh Tihamér | 13. | |
Gyergyai Máté | 15. | |
Nikl Bálint | 16. | |
Susa Milán | 17. | |
Kaminski Kevin Rómeó | 18. | |
Dániel Balázs | 19. | |
Levente Márton | 20. | |
Fajta Ámon | 21. | |
Nagy Csanád Máté | 22. | |
Meixner Noel Márk | 23. | |
Weinmann Benedek | 26. | |
Szakál-Balogh Júlia | IV. | |
Kajzinger Zoé | IX. | |
Tar Viola | X. | |
Stetina Tekla | 12. | |
Bacsa Kiara | 13. | |
Mogyoróssy Janka Marianna | 17. | |
Gálos Laura | 18. | |
Gálik Dorina Csilla | 19. | |
Zakupszki Hanna Zorka | 20. | |
Herr Liza | 21. | |
Szabó Alíz Viola | 23. | |
Sebők Szelina | 24. | |
Szűcs Izabella Léda | 25. | |
Bujdosó Anna Kinga | 26. | |
Lele Lola | 27. | |
Németh Zsuzsanna | 28. | |
Joó Petra Kiara | 29. | |
Tersztyánszky Alíz | 30. | |
Bihari Klaudia Erika | 31. | |
Kálnok Zoé | 32. | |
Steingruber Britany | 34. | |
Lakatos Gréta | 35. | |
Bognár Anna | II. | |
Polgár Zsófia Andrea | IV. | |
Szakács Bernadett Amarillisz | VII. | |
Krizsó Liza | VIII. | |
Horváth- Koós Gabriella | IX. | |
Takács Dorina | 11. | |
Kovács Lilla | 15. | |
Szabó Dóra Kitti | 18. | |
Bajcsev Anna | 19. | |
Kiss Gyöngyi Lili | 20. | |
Patocskai Fatima | 22. | |
Bone Beatrix Viktória | 23. | |
Czeglédi Sára Panka | 24. | |
Ciml Júlia Róza | 25. | |
Tóth Blanka | 29. | |
Pelejtei Viktória | 35. | |
Levente Boglárka Petra | III. | |
Simon Boglárka | IX. | |
Jámbor Nóra | 11. | |
Madarász Villő | 12. | |
Varga Lilla | 14. | |
Fazekas Zsófia | 17. | |
Szekeres Jázmin | 18. | |
Sztojka Panni | 20. | |
Kaltenecker Anna | 23. | |
Godó Gréta Sára | 24. | |
Bors Bianka Hanna | I. | |
Hamza Lili Amira | III. | |
Balázs Titanilla | IV. | |
Rosta Csenge | VI. | |
Ladányi Amira | VIII. | |
Nwosu Alexandra | 11. | |
Somodi Alma | 18. | |
Frank Loretta | IV. | |
Szabó Larissza | V. | |
Fehér Fanni | VI. | |
Lénárt Emese | VIII. | |
Schmél Dóra | IX. | |
Virág Veronika | 10. | |
Balog-Márfi Szófia | 12. | |
Nikl Sára | 14. | |
Sárosi Bianka | 15. | |
Palatinus Petra | 16. | |
Szabó Zille | 17. | |
Nikl Panna | 18. | |
Jurkó Sára | 19. | |
Braun Szantina Lili | 24. | |
Horváth Amira | 25. | |
Rózsahegyi Blanka | 26. | |
Atar Jázmin | 27. | |
Demény Bejke Virág | 28. | |
Gabona Nikol | 29. | |
Jámbor Hanna | 30. | |
Illés Alexandra | 32. | |
Besenyei Luca | 33. | |
Gál Tímea | 34. | |
Mezei Nóra | III.. | |
Péter Réka Petra | V.. | |
Devosa Szonja | VI.. | |
Balog-Márfi Vivien | VII.. | |
Tilly Luca | VIII. | |
Repei Lora | X. | |
Mató Amira Hanna | 11. | |
Ordódy Norina | 12. | |
Lukács Anna | 13. | |
16.HAPPY KIDS karate bajnokság | Kozma Ferenc | II. |
Schill Dániel | I. | |
Orova Réka | II. | |
Tigris Kupa | Kozma Ferenc | I., II. |
Karate verseny KATA | Fazekas-Kovács Domonkos | I. |
Sziget Kupa karate | Orova Bálint | I. |
Schill Bertalan | I. | |
Wágner Dániel | II. | |
Tigris Kupa | Wágner Dániel | II., III. |
Területi tanulmányi verseny | Tanuló neve | Helyezése |
Szép magyar beszéd Kazinczy verseny |
Bedő Katica | III. hely |
Körzeti sportverseny | Tanuló neve | Helyezése |
Körzeti atlétika verseny-többpróba Kiskunlacházán |
IV. korcsoportos fiúk Gergely Tamás, Őz Balázs, Prommer Levente, Seres Olivér, Simon Balázs, Szilvai-Hirsch Dániel |
I. hely |
Seres Olivér | egyéni I. hely | |
IV.korcsoportos lányok Fehér Fanni, Gabona Nikol, Horváth Amira, Králik Borbála, Ordódy Norina, Sárosi Bianka |
I.hely | |
Králik Borbála | egyéni II. hely | |
Gabona Nikol | egyéni II. hely | |
III.korcsoportos fiúk Bak Ádám, Barta Máté, Mezei Máté, Nagy Ádám, Nagy Roland |
IV. hely | |
III.korcsoportos lányok Bors Bianka , Szanka Fruzsina, Görögh Szófia, Levente Boglárka, Nikl Panna, Nikl Sára |
IV. hely | |
II.korcsoportos fiúk Bánlaki Zsombor, Koller Balázs, Ladányi Noel, Mrovcza Kristóf, Schill Dániel, Szabó Dániel |
I. hely | |
Koller Balázs | egyéni I. hely | |
Schill Dániel | egyéni III. hely | |
II.korcsoportos lányok Bognár Anna, Bone Beatrix Viktória, Kis s Gyöngyi Lili, Polgár Zsófia , Anna, Szabó Dóra Kitti, Varga Lilla |
II. hely | |
Bone Beatrix Viktória | egyéni II. hely |
Megyei tanulmányi verseny | Tanuló neve | Helyezése |
Bolyai matematikaverseny |
Orova Réka, Poptodorov-Kirilov Ádám, Poptodorov-Kirilov Bence, Schill Dániel |
I. hely |
Bolyai anyanyelvi csapatverseny |
Bali Anna, Kálnok Zoé, Kovács Ádám, Takács Júlia |
III. hely |
Bolyai természettudományi csapatverseny |
Kálnok Zoé, Kovács Ádám, Kozári Luca, Takács Júlia |
VII. hely |
Honismereti tanulmányi verseny | Lobog Botond | VII. hely |
Surányi Domonkos | VII. hely | |
Szabó Áron | VII. hely | |
Zelovics Domonkos | IV. hely | |
Sárosi Bianka | I. hely | |
Zrínyi matematika verseny | Orova Réka | VI. hely |
Zrínyi matematika csapat verseny |
Orova Réka, Poptodorov-Kirilov Ádám, Poptodorov-Kirilov Bence |
III. hely |
Zrínyi matematika verseny | Orova Bálint | VIII. hely |
Regenbogen verseny ( területi) | Bárkányi Mór | II. hely |
Tudásbajnokság Anyanyelv | Takács Júlia | I. hely |
Tudásbajnokság Környezetisemeret | Takács Júlia | I. hely |
Tudásbajnokság Matematika | Takács Júlia | I. hely |
Zelovics Domonkos | IX. hely | |
Vers és prózamondó verseny | Szakács Amarillisz | III. hely |
Képzőművészeti Verseny | Laurán Janka | I. hely |
Megyei sportverseny | Tanuló neve | Helyezése |
Megyei Budapesti B kategóriás asztalitenisz verseny |
Csiszár Bence | II. hely |
Megyei Futó Diákolimpia |
Ebenspanger Máté Szilárd, Varsányi Gergő Zsolt, Nagy Roland, Nagy Ádám, Tar Ferenc, Barta Máté Tibor, Lontai Mátyás, Dudás Máté |
II. hely |
Gergely Tamás, Hornyák Hunor, Zelovics Domonkos Áron, Szekeres Zalán, Dóra Barnabás Levente, Prommer Levente, Simon Balázs, Lőrinczi Félix Zoltán |
III. hely | |
Hornyák Bodza, Levente Boglárka Petra, Bors Bianka Hanna, Hamza Lili Amira, Görögh Szófia |
VII. hely | |
Králik Borbála, Mezei Nóra, Péter Réka Petra, Fehér Fanni, Repei Lora |
IX. hely | |
Kubát Barnabás, Ladányi Ádám Noel, Mrovcza Kristóf, Petrásovics Levente, Lázár Ákos, Schill Dániel, Varga Előd |
XV. hely | |
Bognár Anna | egyéni | |
Varga Lilla | ||
Amster Kincső | ||
Jótékonysági foci gála |
Dékány Dénes, Koller Balázs, Dékány Áron, Agócs Kristóf |
III. hely |
Zelovics Domonkos, Ladányi Dominik, Pap Ádám |
I. hely | |
Atletikai Diákolimpia |
Koller Balázs, Lázár Ákos, Schill Dániel, Valentin Márk |
csapatverseny ( 2. korcsoport) II. hely |
Koller Balázs | II. hely | |
Atletikai Diákolimpia ( 4. korcsoport lány) |
Fehér Fanni, Gabona Nikol, Králik Borbála, Ordódy Norina, Sárosi Bianka, Horváth Amira |
csapatverseny III. hely |
Atletikai Diákolimpia ( 4. korcsoport fiú) |
Seres Olivér, Simon Balázs, Gergely Tamás, Őz Balázs, Prommer Levente, Szilvai-Hirsch Dániel |
csapatverseny I. hely |
Atletikai Diákolimpia | Seres Olivér | I. hely |
Pest megyei diáksakkverseny ( 3. korcsoport) |
Frakas Sára |
I. hely, I. hely |
Pest megyei sakk emlékverseny (3-4. korcsoport) |
Farkas Sára | I. hely |
Korcsoport csapat sakk verseny | Farkas Róza | I. hely |
Pest megyei sakk emlékverseny | Farkas Róza | III. hely |
DÖK labdarúgó torna (területi) |
Prommer Levente, Gergely Tamás, Seres Olivér, Dékány Bence, Sraga Milán, Hornyák Hunor, Pap Ádám, Lőrinczi Félix |
I. hely |
Megyei foci Bajnokság ( Dunakörnyéki Települések Alapítvány ) |
7-8 évfolyam | |
Gergely Tamás, Dékány Bence, Lőrinczi Félix, Zelovics Domonkos, Ladányi Dominik, Pap Ádám |
I. hely | |
5-6 évfolyam | ||
Nagy Ádám, Nagy Roland, Kreisz Botond, Ulveczki Donát, Dékány Dénes, Koller Balázs, Dékány Áron, Agócs Kristóf |
III. hely |
Országos sportverseny | Tanuló neve | Helyezése |
II.Nyílt Korea Hapkido Magyar Bajnokság | Geyerhosz Natália | II. hely |
II.Nyílt Korea Hapkido Magyar Bajnokság | Gutti Daniella | III. és V. hely |
II.Nyílt Korea Hapkido Magyar Bajnokság | Rosenbecher Renáta | II. és III. hely |
XXVIII.Hungarian Cup Open szinkronúszó verseny |
Boros Szonja |
I. hely (5 aranyérem) |
IX. Aquatic-Cewekupa szinkronúszó verseny |
Boros Szonja |
I. hely (2 aranyérem) II. hely |
WT Taekwondo Országos Bajnokság | Rosenbecher Renáta | I. hely |
WT Taekwondo Országos Bajnokság | Geyerhosz Natália | II. és III. hely |
WT Taekwondo Országos Bajnokság | Agócs Kristóf | III. hely |
Lovas Díjugrató verseny | Szabó Larissza | I., II. és III. hely |
WT Taekwondo Országos Bajnokság | Geyerhosz Natália | I. és III. hely |
Sziget Kupa IJKA Országos Bajnokság | Szabó Dániel | II. hely |
Nemzetközi vívóverseny | Szabó Dániel | VI. hely |
Atletikai Diákolimpia |
Seres Olivér, Simon Balázs, Gergely Tamás, Prommer Levente, Őz Balázs, Szilvai-Hirsch Dániel |
XI. hely |
Tőrvívás Országos Bajnokság csapatvereny |
Őz Balázs | II. hely |
Szabó Dániel | V. hely | |
Tőrvívás Országos Bajnokság csapatvereny |
Őz Balázs | aranyérem |
Tőrvívás Országos Bajnokság egyéni | Őz Balázs | I. hely |
Tőrvívás Országos Bajnokság csapatvereny |
Lénárt Emese | II. hely |
Tőrvívás Országos Bajnokság egyéni | Lénárt Emese | V. hely |
WT TAEKWONDO országos Diákbajnokság |
Gelyerhosz Natália | III. hely |
WT TAEKWONDO országos Diákbajnokság |
Gelyerhosz Natália | I. hely |
Kung-fu Magyar Bajnokság | Bordás Alexandra | I. hely |
Országos tanulmányi verseny | Tanuló neve | Helyezése |
Petrik Lajos 3 fordulós kémia csapatverseny |
Burgyán Milán, Laufer Zalán, Péli Levente |
2. fordulóba jutottak |
Bolyai matematikaverseny |
Orova Réka, Poptodorov-Kirilov Ádám, Poptodorov-Kirilov Bence, Schill Dániel |
V. hely |
Országos Vers-és Prózaíró Verseny | Demény Bejke Virág | III. hely |
Széchenyi István történelmi csapatverseny |
Burgyán Milán, Dóra Barnabás, Levente Márton, Kecskeméti Richárd |
VI. hely |
Zrínyi matematika verseny | Orova Réka | XVII. hely |
Zrínyi matematika verseny | Orova Bálint | I. hely |
Honismereti tanulmányi verseny | Lobog Botond | VII. hely |
Honismereti tanulmányi verseny | Surányi Domonkos | VII. hely |
Honismereti tanulmányi verseny | Szabó Áron | VII. hely |
Honismereti tanulmányi verseny | Zelovics Domonkos | VII. hely |
Honismereti tanulmányi verseny | Sárosi Bianka | I. hely |
Mozaik Matematika tanulmányi verseny | Poptodorov-Kirilov Ádám | V. hely |
Mozaik Matematika tanulmányi verseny | Poptodorov-Kirilov Bence | 18. hely |
Weöres Sándor Színjátszó Találkozó |
4.a osztály Dráma tagozatos csoport |
bronz és ezüst minősítés |
Tapolca Országos Sakk döntő | Farkas Sára | I. hely |
XXIII.hely Nyelvész Tanulmányi Verseny | Takács Júlia | I. hely |
Videó pályázat |
Gyergyói Hanna, Lobog Botond, Zelovics Domonkos Áron, Surányi Domonkos Márk, Szabó Áron Máté |
III. hely |
Mozdulj a klímáért a Föld körül |
Harnberger Boglárka, Bedő Katica, Bajor Karina |
II. hely |
Mozdulj a klímáért a Föld körül | Iskolai közösségi akció | II. hely |
Országos Vers-és Prózaíró verseny | Demény Bejke Virág | III. hely |
Sakksuli | Farkas Róza | I. hely |
Tudásbajnokság Olvasás szövegértés | Greff Lilla | II. hely |
Tudásbajnokság Matematika szövegértés | Greff Lilla | II. hely |
Tudásbajnokság Magyar-Nyelv szövegértés |
Greff Lilla | I. hely |
sakk verseny L3 korcsoport | Farkas Sára | II. hely |
Fót sakk verseny | Farkas Sára | II. hely |
Miskolc egyéni rapid sakk verseny L 12 | Farkas Sára | III. hely |
Országos Korcsoportos Sakkverseny | Farkas Sára | I. hely |
Országos Korcsoportos Sakkverseny | Farkas Róza | II. hely |
Körzeti atlétika verseny - többpróba Kiskunlacháza részletes eredményei.