• futo_9.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_7.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

 

 

 


 

 

Felsős kidobó verseny eredménye

5-6. évfolyam   7-8. évfolyam
I. hely 6.b   I. hely 7.a
II. hely 5.b   II. hely
8.a
III. hely 5.a   III. hely 7.b
IV. hely 6.a   IV. hely 8.c
      V. hely 8.b
      VI. hely 7.c

 

Diákolimpia Pest Megyei Mezei Futóbajnokság 2021 - Dunakeszi

Október 20-án rendezte meg a Pest Megyei Diáksport Szövetség a Mezei Futó Diákolimpia® Pest Megyei Döntőjét
a Dunakeszi Repülőtéren. A házigazdák ragyogó időjárást rendeltek aznapra, szikrázó napsütés várta Pest megye
hetven településének általános és középiskolás diákjait és az őket kísérő pedagógusait.

A versenyt korosztályonként és nemenként bonyolították le, összesen több, mint 1100 fő állt rajthoz. Sportszerű,
izgalmas küzdelmeknek lehettünk szemtanúi, hiszen nagy volt a tét, a győztesek az áprilisi országos döntőben
képviselhetik megyénket, településüket, iskolájukat.

Iskolánk minden korcsoportban képviselte magát, az eredmények magukért beszélnek,
2 csapatunk is továbbjutott az országos döntőre.

Gratulálunk minden résztvevőnek a kitartásáért a nem kis távok teljesítéséhez.

Eredmények:

III. Korcsoport Fiú IV. Korcsoport Fiú III. Korcsoport Leány IV. Korcsoport Leány
2. hely 3. hely 7. hely 9. hely
EBENSPANGER Máté Szilárd
VARSÁNYI Gergő Zsolt
NAGY Roland
NAGY Ádám
TAR Ferenc
BARTA Máté Tibor
LONTAI Mátyás
DUDÁS Máté
GERGELY Tamás
HORNYÁK Hunor
ZELOVICS Domonkos Áron
SZEKERES Zalán
DÓRA Barnabás Levente
PROMMER Levente
SIMON Balázs
LŐRINCZI Félix Zoltán
HORNYÁK Bodza
LEVENTE Boglárka Petra
BORS Bianka Hanna
HAMZA Lili Amira
GÖRÖGH Szófia
KRÁLIK Borbála
MEZEI Nóra
PÉTER Réka Petra
FEHÉR Fanni
REPEI Lora
II. Korcsoport Fiú II. Korcsoport Leány - Egyéni
15. hely   47. hely - BOGNÁR Anna
  83. hely - VARGA Lilla
109. hely - AMSTER Kincső
KUBÁT Barnabás
LADÁNYI Ádám Noel
MROVCZA Kristóf
PETRÁSOVICS Levente
LÁZÁR Ákos
SCHILL Dániel
VARGA Előd


 

HAPKIDO MAGYAR BAJNOKSÁG

2021.10.10-én rendezték meg Hódmezővásárhelyen a II. Nyílt Korea Hapkido Magyar Bajnokságot.
 
A DH Mudo SE keretében az Iskola három 6/A osztályos tanulója indult a versenyen,
amelyen a következő szép eredményeket érték el.
 
Geyerhosz Natália:
- Küzdelemben 65 kg-os összevont kategóriában 2. hely
 
Gutti Daniella:
- Rúgástechnikában 12 éves korosztályban 3. hely
- Lazasági bemutató 12 éves korosztályban 5. hely
 
Rosenbecher Renáta:
- Rúgástechnikában 12 éves korosztályban 2. hely
- Lazasági bemutató 12 éves korosztályban 3. hely
 
Demény Ferenc
edző
 

 

Farkas Róza és Farkas Sára újabb szép sakkeredményei

 

2021. november 5-7. megrendezésre került a
XXVIII. Hungarian Cup Open szinkronúszó verseny.

6 ország versenyzői mérték össze tudásukat. Iskolánk 6.b osztályos tanulója, 

Boros Szonjaa H2O SE sportolója egyéniben és csapatversenyben is sikeresen szerepelt:
5 aranyérmet szerzett.

Gratulálunk a kimagasló eredményhez!


 

Siker az asztaliteniszben

A Magyar Diáksport Szövetség szervezésében megrendezésre került Megyei/Budapesti B kategóriás

asztalitenisz versenyén

Csiszár Bence 5.b osztályos tanulónk a 

II. helyezést érte el.

Edzője: Török Zoltán

Gratulálunk!
 

Hétvégi sakkverseny sikerek

Gratulálunk!

 

Városi futóverseny eredményei

1. helyezettek 2. helyezettek 3. helyezettek
Kubát Barnabás
Koller Balázs
Barta Máté
Bors Bianka
Őz Balázs
Gergely Tamás
3.b
4.a
5.b
6.b
7.b
8.a
Bognár Anna
 
4.a Makács Petra Maja
Levente Boglárka
Hamza Lili
Mezei Nóra
3.b
5.a
6.b
8.a
4. helyezettek 5. helyezettek 6. helyezettek
Polgár Zsófia
Nagy Roland
Balázs Titanilla
Budinszky Ágoston
Frank Loretta
Varsányi Gergő
Szekeres Zalán
4.a
5.a
6.b
6.b
7.b
7.b
8.a
Szabó Larissza
Péter Réka
Dóra Barnabás
7.c
8.a
8.b
Ladányi Noel
Rosta Csenge
Fehér Fanni
Lőrinczi Félix
Devosa Szonja
4.a
6.b
7.a
7.b
8.a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemzetközi vívó siker

 

Sakk eredmény a Diák Olimpián

 

 

Decathlon Teniszvetélkedő eredmények

 

 

DÖK foci a tanév végén

Iskolánkból 8 tanuló vett részt a május 30 és 31-én megrendezésre kerülő,
 DiákÖnKormányzat által szervezett, területi labdarúgó tornán.

Csapatunk először megnyerte a szigetszentmiklósi járás fordulóját, majd másnap a ráckevei járás döntőjét is.

Így megszerezték iskolánknak az első DÖK foci vándorserleget!

A csapat tagjai:
Prommer Levente, Gergely Tamás, Seres Olivér, Dékány Bence, Sraga Milán, Hornyák Hunor, Pap Ádám, Lőrinczi Félix.

Gratulálunk nekik!

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

2022. május 26. GYÖR

Csapat: 11. helyezés
Egyéni: 14. helyezés
A mezőny legjobb 800m-es ideje: Seres Olivér
A mezőny 3. legjobb 100m-es eredménye: Seres Olivér

Csapattagok:
    1. Seres Olivér
    2. Simon Balázs
    3. Gergely Tamás
    4. Prommer Levente
    5. Őz Balázs
    6. Szilvai-Hirsch Dániel

 

Tőrvívás Országos Bajnokság fiú csapatverseny,

Serdülő korosztály (Szombathely, 05.29.)
Őz Balázs 7.b osztályos tanuló a csapatával ezüstérmet nyert!
 
2. korcsoport A kategória, egyéni eredmény:
 5. helyezett Szabó Dániel Péter 4.b osztályos tanuló
 

 

 

Tőrvívás Országos Bajnokság
 

Tőrvívás Országos Bajnokság fiú csapatverseny, újonc korosztály (Zalaegerszeg)
Őz Balázs a csapatával aranyérmet nyert! Országos bajnok! (05.08.)
 
Tőrvívás Országos Bajnokság lány csapatverseny, újonc korosztály (Zalaegerszeg)
Lénárt Emese a csapatával ezüstérmet nyert! (05.08.)

 

Újabb szép sport sikerek.

IX. Aquatic - Cewe Kupa
 
2021. november 27-28. között megrendezésre került a IX. Aquatic-Cewe kupa szinkronúszó verseny az érdi Arénában. 
Boros Szonja, a H2O SE sportolója
 aranyéremmel és 1 ezüsttel zárta a vasárnap befejeződő versenyt! 
 
Gratulálunk az újabb sikerekhez!
 
 

 

11.27.-én rendezték meg a Dunaharaszti Sportcsarnokban az idei WT Taekwondo Országos Bajnokságot.

  Az Iskola tanulói, a következő eredményeket érték el:

Rosenbecher Renáta 6/a: L. hely   Kadett lány gyorsrúgó versenyszámban

Geyerhossz Natália 6/a:    II. hely Kadett lány +55 Kg Küzdelemben
                                            III. hely Kadett lány gyorsrúgó versenyszámban

Agócs Kristóf 6/b:             II. hely Kadett fiú gyorsrúgó versenyszámban

Edző: Demény Ferenc

Gratulálunk!

 

 

Diákolimpia megyei verseny

Pest megyei atlétikai diákolimpia eredmények:

II. korcsoport fiú:
Csapat: 2. helyezés
        Csapat tagjai: Koller Balázs 4.a, Ladányi Noel 4.a, Lázár Ákos 3.a, Schill Dániel 4.b és Valentin Márk 5.a.

Egyéni összetett : Koller Balázs 2. helyezés

IV. korcsoport lány
Csapat: 3. helyezés
       Csapat tagjai: Fehér Fanni, Gabona Nikol, Králik Borbála, Ordódy Norina, Sárosi Bianka és Horváth Amira

IV. korcsoport fiú:
Csapat: 1. helyezés
       Csapat tagjai: Seres Olivér, Simon Balázs, Gergely Tamás, Őz Balázs, Prommer Levente és Szilvai-Hirsch Dániel

Egyéni összetett: 1. helyezett:   Seres Olivér
 

 
 

Szombaton rendezték meg Nagykátán a WT Taekwondo Diákbajnokságot.

Sajnos, a DH Mudo Sportegyesület sportolói közül csak egyetlen versenyzőnk, Geyerhosz Natália 6/A osztályos indult el a bajnokságon.
Ő, annál inkább remekelt. Nála magasabb öveseket maga mögé utasítva, küzdelemben Kadet lány B +55 kg -os kategóriában, első helyezést ért el.
Mellette, a gyorsrúgó versenyszámban kadet lány kategóriában, harmadik helyezést ért el.
https://www.facebook.com/media/set?vanity=dunaharasztitaekwondo&set=a.664855424824295

Köszönettel, Demény Ferenc
 

 

Újabb szép eredmények

 


Sportsikerek

 

 

Szabó Larissza más  országok versenyzőivel együtt versenyzett a hétvégén,
mely versenyszámokban többször is a dobogón állt.!

Hirling József Lovaspark Nemzetközi Díjugrató verseny CSI két csillagos verseny!!!

2022.04.29.  péntek         115cm   3.helyezés
2022.04.30.  szombat      115cm   1.helyezés
2022.05.01.  vasárnap     120cm  2.helyezés

Az alábbi videóban az 1. helyért díjazása látható.!
https://youtube.com/watch?v=L_WqKFPgjKg&feature=share

 

Országos sikerek

 

 

Sport sikerek

 

Sikerek a Tigris Kupán!

 

 
IX. Aquatic - Cewe Kupa
 
2021. november 27-28. között megrendezésre került a IX. Aquatic-Cewe kupa szinkronúszó verseny az érdi Arénában. 
Boros Szonja, a H2O SE sportolója
 aranyéremmel és 1 ezüsttel zárta a vasárnap befejeződő versenyt! 
 
Gratulálunk az újabb sikerekhez!

Újabb sportsikerek

11.27.-én rendezték meg a Dunaharaszti Sportcsarnokban az idei WT Taekwondo Országos Bajnokságot.

Az Iskola tanulói, a következő eredményeket érték el:

Rosenbecher Renáta 6/a:    L. hely   Kadett lány gyorsrúgó versenyszámban

Geyerhossz Natália 6/a:   II. hely Kadett lány +55 Kg Küzdelemben   

                                        III. hely Kadett lány gyorsrúgó versenyszámban

Agócs Kristóf 6/b:   II. hely Kadett fiú gyorsrúgó versenyszámban

Edző: Demény Ferenc

Gratulálunk!