• futo_21.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_7.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Délutáni elfoglaltságok 2018/2019-es-es tanév I. félév

Iskolánk pedagógusai által szervezett szakkörök 2018/2019-es tanév

Nap Időpont Szakkör Évfolyam Oktató
hétfő 15:00-16:00 mazsorett 4., 5., 6. évfolyam Juhász Bernadett
hétfő 13:10-13:55 énekkar 1-5. évfolyam Zentai Éva
hétfő  16.00-17.30 informatika szakkör (kezdő) A szakkör díja:
6000 Ft/hó – 4 x 1500 Ft/90 perc
4-5. évfolyamosok Bakó Péter
kedd 15:00-16:00 mazsorett 2., 3. évfolyam Juhász Bernadett
kedd 13:10-13:55 origami szakkör 4. évfolyam Papp Tímea
szerda 14:00-14:45 floorball 3-6. évfolyam Mohay György
szerda 14:00-14:45 torna 1-8. évfolyam Gotyár Mariann
szerda 13:10-13:55 matematika szakkör 4. évfolyam Papp Tímea
szerda 13:10-13:55 énekkar 1-5. évfolyam Zentai Éva
szerda 14:00-15:30 rajz szakkör 4-5-6. évfolyam, illetve felvételire készülők. Aradi Julianna
csütörtök 14:00-14:45 kosárlabda 1-4. évfolyam Mohay György
csütörtök 14:45-15:30 kosárlabda 5-8. évfolyam Mohay György
csütörtök 15:00-16:00 mazsorett 4. évfolyam Juhász Bernadett
csütörtök 16.00-17.30 informatika szakkör (haladó (számítógépes táborban részt vettek, vagy már tanulnak informatikát)) A szakkör díja:
6000 Ft/hó – 4 x 1500 Ft/90 perc
5-6. évfolyamosok Bakó Péter
péntek 13:00-13:45 atlétika 1-8. évfolyam Sier Tamásné
péntek 14:00-14:45 ECDL 7. évfolyam Elek Márta
péntek 15:00-16:00 mazsorett 5-6. évfolyam Juhász Bernadett

Külsős, egyesületek által tartott edzések (esetenként fizetős is lehet, érdeklődni kell!)

Minden további információért, a jelentkezés módjáról, kérjük a megjelenített elérhetőségeken keressék a szakosztályt!

Nap Időpont Szakkör Oktató Elérhetőség
hétfő 15:30-17:00 vívás Kessler Zoltán 06-30-514-7221
hétfő 17:00-19:00 birkózás Lenkó Károly 06-30-264-2513
hétfő 15:30-17:00 szivacs kézilabda Vitányi Attila 06-20-929-5882
hétfő 17:00-18:30 kézilabda Csapp Imre 06-30-850-4440
kedd 16:00-17:00 goyu-ryu Valkai Márta 06-30-242-5489
kedd  17:00-18:00 taekwondo Demény Ferenc 06-70-520-6588
szerda 15:30-17:00 vívás Kessler Zoltán 06-30-514-7221
szerda 16:00-17:00 kosárlabda (1. és 2. évfolyamosokat várnak új jelentkezőként) Trepák Zoltán 06-70-635-7670 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
szerda 15:00-16:00 szivacs kézilabda Vitányi Attila 06-20-929-5882
szerda 17:00-19:00 birkózás Lenkó Károly 06-30-264-2513
csütörtök 15:00-16:00 ping-pong (kezdők) Török Zoltán 06-30-405-0014
péntek 16:00-18:00 ping-pong (haladók) Török Zoltán 06-30-405-0014
csütörtök 18:00-20:00 birkózás Lenkó Károly 06-30-264-2513
péntek 16:00-17:00 goyu-ryu Valkai Márta 06-30-242-5489
péntek 17:00-18:00 taekwondo Demény Ferenc 06-70-520-6588
péntek 15:00-16:00 kosárlabda (1. és 2. évfolyamosokat várnak új jelentkezőként) Trepák Zoltán 06-70-635-7670 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.