• futo_9.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_12.jpg
Kérjük ajánlja fel személyi jövedelemadójának 1 %-át iskolánk Alapítványának! Az Alapítvány adószáma: 18678819-1-13. További részletek a főoldalon!

Délutáni elfoglaltságok 2017/2018-es tanév I. félév

Hétfő

 

 

 

Énekkar

13.00 -  13.45

Zentai Éva

2. b terme

Matek szakkör 3 évf.

13.00 -  13.45

Lents Szilvia

4.b terme

Magyar korrep. 4-8

13.00 -  13.45

Turzó Marianna

5.b terme

Kortárs szakkör

14.00 -  14.45

Turzó Marianna

5.b terme

Matek korrep 5. o.

14.00 – 14.45

Elek Márta

infoterem

Tört.korrep 6.o.

14.00 – 14.45

Kaltenecker E.

6. b terme

Gyógytestnev

14.00 -  14.45

Solti Réka

tornaterem

Torna alsósoknak

13.00 -  13.45

Gotyár Marianna

csarnok

Labdajátékok felső

14.00-15.30

Gotyár Marianna

csarnok

Vívás 15.30 – 16.00   csarnok
Mazsorett 15.00 – 16.00 Juhász Bernadett tornaterem
Vívás 16.00 – 17.00   tornaterem

 

Kedd

 

 

 

Angol korrep. 7.a

  7.00 -  7.45

Bakó Péter

6. c terme

Magyar szakkör

13.00 -  13.45

Molnár-Vigh Judit

6. c terme

Énekkar

13.00 -  13.45

Zentai Éva

5.c terme

Matek korr. 3b

13.00 -  13.45

Lents Szilvia

4.b terme

Tört. szakkör

14.00 -  14.45

Kaltenecker Edina

7.a terme

Szivacs kézilabda

14.00 -  14.45

Farkas Roland

csarnok

Mazsorett 2.

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

tornaterem

 

Szerda

 

 

 

Német korrep 5b

13.00 -  13.45

Simonné K.M.Virág

3b terme

Tehetséggondozás

13.00 -  13.45

Elek Márta

infoterem

Metek korrep 4b

13.00 -  13.45

Lents Szilvia

4.b terme

Tört. korrep.6.oszt.

14.00 -  14.45

Kaltenecker Edina

5c terme

Gyógytestnev

14.00 -  14.45

Solti Réka

tornaterem

Kézilabda

14.00 – 15.30

Farkas Roland

csarnok

Vívás 15.30 – 16.00   csarnok
Vívás 16.00 – 17.00   tornaterem

 

Csütörtök

 

 

 

Angol korrep. 8.oszt

  7.00 -  7.45

Bakó Péter

6. c terme

ECDL 8.osztály

  7.00 – 7.45

Elek Márta

infoterem

Matek korrep 6. o.

14.00 – 14.45

Elek Márta

infoterem

Korrep. 7. a oszt.

15-15.45

Vásárhelyi G.

7. a terme

Mazsorett

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

csarnok

 

Péntek

 

 

 

ECDL 7.- osztály

7.00 – 7.45

Elek Márta

infoterem

Magyar szakkör

13.00 -  13.45

Molnár-Vigh Judit

6. c terme

Német korrep 4.b

13.00 -  13.45

Simonné K.M.Virág

3b terme

Magyar korrep.

13.00 -  13.45

Turzó Marianna

6.b terme

Mazsorett

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

tornaterem