• futo_23.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_12.jpg
Szeretettel köszöntjük honlapunk minden kedves látogatóját!

Délutáni elfoglaltságok 2017/2018-es tanév I. félév

Hétfő

 

 

 

Énekkar

13.00 -  13.45

Zentai Éva

2. b terme

Matek korrep 5. o.

14.00 – 14.45

Elek Márta

5.a  terme

Magyar korrep. 4-8

14.00 -  14.45

Turzó Marianna

5.b terme

Gyógytestnev

14.00 -  14.45

Solti Réka

tornaterem

Kézilabda felsősöknek

14.00 – 15.30

Farkas Roland

csarnok

Vívás

15.30 – 16.00

 

csarnok

Mazsorett

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

tornaterem

Vívás

16.00 – 17.00

 

tornaterem

 

Kedd

 

 

 

Angol korrep. 7.a

  7.00 -  7.45

Bakó Péter

7.a terme

Tehetséggondozás

13.00 -  13.45

Elek Márta

5b terme

Magyar korr. 6-7 oszt

13.00 -  13.45

Turzó Marianna

6a terme

Tehetség

13.00 – 14.30

Molnár-Vigh Judit

5c terme

Magyar szakkör

14.00 -  14.45

Turzó Marianna

5b terme

Tört. korrep.5.oszt.

14.00 -  14.45

Kaltenecker Edina

7a terme

Tenisz felsősöknek

14.00 – 15.30

Szórád Bojána

csarnok

Angol korrep. 8.a

14.00 -  14.45

Bakó Péter

6.c terme

ECDL 8.b

14.00 -  14.45

Elek Márta

info terem

Matek. korr. 8. oszt.

14.00 -  14.45

Lugmayerné

4.a terme

Korrep.

14.00 -  14.45

Vásárhelyi

5.a terme

Mazsorett 2.

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

tornaterem

 

Szerda

 

 

 

Magyar előkészítő

7.00 -  7.45

Marosi Márt

8b terme

Énekkar

13.00 -  13.45

Zentai Éva

5.c terme

Tört. korrep.6.oszt.

14.00 -  14.45

Kaltenecker Edina

6a terme

Gyógytestnev

14.00 -  14.45

Solti Réka

tornaterem

Matek. korr. 7. oszt.

14.00 -  14.45

Lugmayerné

5.a terme

Kézilabda alsósoknak

14.00 – 15.00

Farkas Roland

csarnok

Vívás

15.30 – 16.00

 

csarnok

Tánc

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

tornaterem

Vívás

16.00 – 17.00

 

tornaterem

 

Csütörtök

 

 

 

Matek előkészítő

7.00 – 7.45

Benczédy-Laczka K.

5a terme

ECDL 8.a.- osztály

7.00 – 7.45

Elek Márta

info terem

Korrep.6.oszt

14.00 -  14.45

Kaltenecker Edina

4a terme

Tenisz alsósoknak

14.00 – 15.00

Szórád Bojána

csarnok

Mazsorett

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

csarnok

 

Péntek

 

 

 

Magyar előkészítő

7.00 – 7.45

Molnár-Vigh Judit

8.a terme

ECDL 7.- osztály

7.00 – 7.45

Elek Márta

info terem

Korrep

13.00 -  13.45

Benczédy-Laczka K

6c terme

Történelem szakkör

14.00 – 14.45

Kaltenecker Edina

7.a terme

Vívás

14.00 – 15.00

 

tornaterem

Mazsorett

15.00 – 16.00

Juhász Bernadett

tornaterem