Szeretettel köszöntjük honlapunk minden kedves látogatóját!

Az étkezés lemondásának rendje

Tisztelt Szülők! 2016.09.01-től az étkezés lemondásának a rendje, melyről az alábbi tájékoztatókban nyújtunk információt.

Betegség esetén délelőtt 9 óráig van lehetőség az étkezés lemondására a  06-24-260-374-es telefonszámon.

(A lemondás a következő naptól érvényes.) Kérjük, hogy étkezési igényüket a gyógyulást megelőző napon 9 óráig ugyanezen a telefonszámon jelezzék.

Ennek elmulasztása esetén sajnos az érkezés napján nem tudunk ételt biztosítani gyermekének.

Ha gyermekük az iskolai étkezést díjmentesen kapja, azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy amennyiben a gyermek előre láthatóan több napot is hiányzik (betegség, stb.), kérjük jelezzék felénk.

Ezeket az ebédeket az iskola megrendeli és a kifizetés az önkormányzatot terheli akkor is, amennyiben nincs lemondva. Az adott hónapra való készpénz átutalási megbízást ( csekk ) a tanuló az osztályfőnöktől kapja meg minden hónap első hetében.

Változás: 2017.03.14-től kezdőden az étkezéssel kapcsolatos végleges lemondásokat írásban a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre kérjük elküldeni, telefonos végleges lemondást nem áll módunkban elfogadni.