Tisztelt Szülők!

Az étkezés lemondásának a rendje, melyről az alábbi tájékoztatókban nyújtunk információt.

Betegség esetén délelőtt 8:30 óráig van lehetőség az étkezés lemondására a   06-24-260-374-es telefonszámon.
(A lemondás a következő naptól érvényes.)

Kérjük, hogy étkezési igényüket a gyógyulást megelőző napon 8:30 óráig ugyanezen a telefonszámon jelezzék.
Ennek elmulasztása esetén sajnos az érkezés napján nem tudunk ételt biztosítani gyermekének.

Ha gyermekük az iskolai étkezést díjmentesen kapja, azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy amennyiben
a gyermek előre láthatóan több napot is hiányzik (betegség, stb.), kérjük jelezzék felénk.
Ezeket az ebédeket az iskola megrendeli és a kifizetés az önkormányzatot terheli akkor is, amennyiben nincs lemondva.

Az adott hónapra való készpénz átutalási megbízást ( csekk ) a tanuló az osztályfőnöktől kapja meg minden hónap első hetében.

Változás: Minden hónap 1 napjával kezdőden az étkezéssel kapcsolatos végleges lemondásokat
    írásban a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre kérjük elküldeni, telefonos végleges lemondást nem áll módunkban elfogadni.