![]() | ![]() |
| 04:50 | 20:50 |

2025.június 6.
PÁPA
Április óta meneteltek a lányok, míg eljutottak az országos bajnokságig.
Aversenyt Pápán rendezték meg, a Pápai Atlétikai Centrum csodaszép
stadionjában. Az ünnepélyes megnyitóra vármegyénként vonultak fel a
csapatok és az egyéni versenyzők, ők megyei győztesként jutottak tovább.
Sajnos a nagyon erős szél és a kánikula is hátráltatta a versenyzőket.
Ennek ellenére mindannyian átlépték saját határaikat, erőn felül teljesítettek
és a csapat 13. helyen végzett.
Sok gyakorlás, lemondás és alázat kellett ehhez az eredményhez.
Aki egy kicsi is belelát az atléták világába, tudja, hogy nagyon nehéz
amatőrként kiemelkedő eredményt elérni az egyesületi színekben
sportoló „profik” között.
Szívből gratulálunk az eredményhez!
Felkészítő pedagógusok: Sier Tamásné Solti Réka
A Budapesti Úszó Szövetség szervezésében 2025.02.01-jén megkezdődött a Budapest Kupa I. fordulója.
Kőnig Konor Kende 4 aranyérmet és a legeredményesebb versenyző díját nyerte.
Kőnig Kármen Kendra 1 ezüstérmet és 2 bronzérmet szerzett.
Sok sikert a II. fordulóhoz!
Kiváló sportolónk
Kőnig Konor Kende 3. osztályos tanuló újabb sikeres versenyzéséről kaptunk hírt.
Mire az első futam elrajtolt, már a napocska is kidugta az orrát a felhők mögül,
sokkal kellemesebb érzés volt így a szabadban lenni.
A váltóversenyben legjobban szereplő iskola – a Kőrösi - kapta a vándorkupát.
Gratulálunk minden résztvevőnek illetve felkészítő tanáraiknak! Sier Tamésné