• futo_14.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_12.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Bajcsev Anna a WDA World Dance Chanpionship nemzetközi versenyen a II.helyen végzett.

Gratulálunk!

 

A II. Pécsi Aranybot Mazsorett  Versenyen 

 

Frank Loretta és Illés Alexandra

 

1. helyezést és arany minősítést ért el.

Gratulálunk!

 

Boros Szonja (5.b) a H2O SE sportolója aranyérmes lett a kombinációs kűr csapattal, a hétvégén, a Duna Arénában megrendezésre került szinkronúszó
Magyar Kupán és Országos Bajnokságon (MKOB)
Nagyméretű kép megtekintéséhez a képre kattintani.

 

 
 

Farkas Róza és Farkas Sára sikerei a Diwali Kupán

Gratulálunk!

 
 

Nyári sakkverseny eredményei

Farkas Sára és Farkas Róza a Tapolcán rendezett Országos Korcsoportos Sakkbajnokságon
 dobogós helyezést ért el.

Farkas Sára az U10-es csoportban országos bajnok lett, így indulhat a Világbajnokságon is.

Farkas Róza az U8-as korcsoportbn II. helyen végzett, így az Európa Bajnokság versenyzője is lesz.

Gratulálunk!

 

Farkas Sára és Róza hétvégi sakk sikerei

Farkas Sára

Pest megyei kupa  6-dik forduló
3-4. osztályosok között
 
Egyéni 2. helyezés
Csapat 1. helyezés
Összesített 1. helyezés
 
 

Farkas Róza

Pest megyei kupa  6-dik forduló
1-2. osztályosok között
 
Egyéni 3. helyezés
Csapat 2. helyezés
Összesített 1. helyezés
 
Országos Óvodás Sakkbajnokság
1. helyezés
 

 

 

Kovács Konrád 6.a osztályos tanuló III. helyezést ért el a
 WKF Korosztályos Karate Magyar Bajnokságon, az u14-es korcsoportban.

Gratulálunk a szép eredményhez!

 

A Pest Megyei Kosárlabda Bajnokságon

iskolánk három tanulója vett részt az U12-es korosztály versenyében.

A tanulóinkkal kiegészült csapat I. helyezést ért el.

Csapattagok: Bugovics Júlia  6.b 

                      Nikl Panna  6.b

                      Nikl Sára  6.b

Gratulálunk!

 

Sikeres eredmények születtek a Gyermek Tőr Fiú, Leány Országos Bajnokságon

Lénárt Emese

egyéni III. hely
csapat IV. hely

Őz Balázs

egyéni V. hely
csapat II. hely