• futo_8.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_14.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

2020/21-es tanév versenyeredményei

Országos tanulmányi versenyek
Sárosi Bianka Országos Honismereti Tanulmányi Verseny IV. hely
Orova Réka Zrínyi Matematikaverseny XX.hely
Takács Dóra Matekász I.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Matekász XX.hely
Rádi Tímea Hunyadi Mátyás Történelem Verseny III.hely
Frank Loretta Hunyadi Mátyás Történelem Verseny III.hely
Takács Dóra Tudásbajnokság: matematika I.hely
Takács Júlia Tudásbajnokság  környezetismeret I.hely
Takács Júlia Tudásbajnokság: anyanyelv I.hely
Bárkányi Mór Spiel ung Gewinn! országos német verseny Für Anfangen szinten III.hely
 
Megyei tanulmányi versenyek
Sárosi Bianka Megyei Honismereti Tanulmányi Verseny III.hely
Orova Réka Zrínyi Matematikaverseny I.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Zrínyi Matematikaverseny X.hely
Schill Dániel Zrínyi Matematikaverseny XIX.hely
Takács Dóra Tudásbajnokság I.hely
Takács Júlia Tudásbajnokság I.hely
Bara Zsófia Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Magyari Zsolt Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Szabó Áron Máté Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Zelovics Domonkos Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Orova Réka Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Poptodorov-Kirilov Ádám Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Schill Dániel Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Gáspár Nóra Bolyai Matematika Csapatverseny VI.hely
Szabó Hanna Bolyai Matematika Csapatverseny VI.hely
Takács Dóra Bolyai Matematika Csapatverseny VI.hely
Orova Réka Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Poptodorov-Kirilov Ádám Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Schill Dániel Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Nyelvész megyei verseny VII.hely
Takács Dóra Nyelvész megyei verseny VIII.hely
 
Egyéb versenyek
Farkas Sára Pest megyei kupa egyéni II.
csapat I.
Farkas Róza Pest megyei kupa egyéni III.
csapat II.
összesített I.
Farkas Sára Országos SAKK Korcsoportos döntő III.hely
Farkas Sára Pest Megyei Diákversenyek II.korcsoport II.hely
Farkas Sára Pest Megyei Diákversenyek II.korcsoport I.hely
Farkas Sára Diwali Kupa Sakkverseny C csoport I.hely
Farkas Róza Diwali Kupa Sakkverseny A csoport I.hely

 

Országos sportversenyek
Boros Szonja Magyar Kupa és Országos Bajnokság szinkronúszás I.hely
Lénárt Emese Gyermek Tőr Országos Bajnokság egyéni  III.hely
csapat  IV.hely
Őz Balázs Gyermek Tőr Országos Bajnokság egyéni V.hely
csapat II.hely
Őz Balázs Újonc Tőr Magyar Bajnokság egyéni X.hely
csapat II.hely
Frank Loretta II. Pécsi Aranybot Mazsorett Verseny I.hely és arany minősítés
Illés Alexandra II. Pécsi Aranybot Mazsorett Verseny I.hely és arany minősítés
Szilágyi Zsófia Magyar Taekwondo Gyorsrúgó Verseny III.hely
Agócs Kristóf Magyar Taekwondo Gyorsrúgó Verseny III.hely
Bajcsev Anna WDA World Dance Chanpionship nemzetközi verseny II.hely
Kovács Konrád WKF Korosztályos Karate Magyar Bajnokság III.hely
 
Megyei sportversenyek
Bugovics Júlia Pest Megyei Kosárlabda Bajnokság I.hely
Nikl Panna Pest Megyei Kosárlabda Bajnokság I.hely
Nikl Sára Pest Megyei Kosárlabda Bajnokság I.hely

 

A Petőfi Emlékmúzeum által meghirdetett

Nemzeti dal

szavalóversenyre

jelentkeztek a 3.a tanulói  online formában tanítójuk, Lents Szilvia segítségével.

 Meet – bac-muof-grb - Google Chrome 2021-03-12 ...

 

Gratulálunk.

 

 

Újabb sikerekről adhatunk hírt!

A Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia szervezésében került sor a

Matekász  matematikaverseny körzeti fordulójára iskolánkban.

14 tanulónk nevezett be az országos  versenyre

Két tanulónknak sikerült

bekerülni a megyei fordulóba is .

Takács Dóra 4.b osztályos tanuló 

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b osztályos tanuló

Sok sikert kívánunk a következő tudáspróbához is!

Felkészítő pedagógusok: Nuberné Török Ildikó, Zsigmond Béláné.

Zrínyi matematikaverseny megyei fordulóján

iskolánk 5 tanulója 90 pont fölött teljesítette a feladatokat.

Megyei elsőként az országos versenybe jutott OROVA RÉKA!

Országos döntőn versenyezhet TAKÁCS JÚLIA!

Orova Réka 3.b

Agócs Kristóf 5.b

Takács Júlia 2.c

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b

Schill Dániel 3.b

Gratulálunk a szép eredményekhez a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak is: Benczédy-Laczka Krisztina, Nagy Orsolya, Zsigmond Béláné.

Sikeres felkészítő munkájáért elismerésben részesítik Zsigmond Bélánét.

Az országos döntő június 9-én 14 órakor kezdődik. Várjuk a rangos megmérettetésbe bejutott tanulók névsorát.

 

 

Sikeres szereplés a 

Bendegúz Nyelvész versenyen!

A Bendegúz Nyelvész körzeti fordulójából továbbjutott 

Takács Júlia 2.c

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b

Takács Dóra 4.b 

osztályos tanulók.

Gratulálunk a felkészítő pedagógusoknak is: Sárospatakiné Nagy Beatrix, Zsigmond Béláné, Nuberné Török Ildikó.

A megyei versenyre február 26-án kerül sor.

Sok sikert a további erőpróbához!

 

 

Bendegúz Nyelvész megyei eredményei

Örömmel számolunk be a Bendegúz Nyelvész megyei versenyéről, ahol

Poptodorov-Kirilov Bence 3. b osztályos tanuló 7. helyezést ért el, valamint

Takács Dóra 4.b osztályos tanuló 8. helyen végzett.

Gratulálunk  Nekik és pedagógusaiknak is: Zsigmond Bélánénak  és Nuberné Török Ildikónak!

 

Bendegúz Matekász megyei eredménye

 

 

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b osztályos tanuló

első helyezést ért el

a megyei versenyen,

így sok sikert kívánhatunk Neki az országos versenyen!

 

Mozaik matematika tanulmányi versenyen

a döntőbe jutott

Poptodorov-Kirilov Ádám 3.b osztályos tanuló,

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b osztályos tanuló.

Gratulálunk! Sok sikert a következő megmérettetéshez!

 

GRATULÁLUNK SEBŐK NILLA VIKTÓRIÁNAK!

 

 

Hunyadi Mátyás történelem verseny

A Budapesti  Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és  Gimnázium és a  Hadtörténeti Intézet és Múzeum közös szervezésében megrendezett történelem versenyen iskolánk 2 tanulója, Rádi Tímea és Frank Loretta 6.b osztályos tanulók az országos döntőben III. helyezést értek el.

Felkészítő pedagógusuk: Szabó Rita

Gratulálunk!

Orova Réka a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében XX. lett.

Gratulálunk.

Bolyai természettudományi csapatverseny eredményei

Csapattagok Helyezés Felkészítő pedagógus
Hague Dóra    4.b
Pál Bernadett 4.b
Agócs Kristóf  4.b
4. hely Bordi Zsoltné
Takács Dóra   3.b
Szabó Hanna 3.b
Gáspár Nóra  3.b
11. hely Nuberné Török Ildikó
Bordás Alexandra 4.a
Kiss Hanna           4.a
Gálos Márk           4.a
42. hely Váraljainé Kemény Éva

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

Versenyeredmény

A Matekász országos döntőjében iskolánk 2 tanulója is dicséretre méltóan szerepelt.

Takács Dóra 4.b osztályos tanuló megnyerte az országos döntőt.

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b osztályos tanuló a 20. helyen végzett.

Felkészítő pedagógusok: Nuberné Török Ildikó, Zsigmond Béláné.

Gratulálunk!

 

 

A Dunaharaszti Mese Óvoda által meghirdetett rajzversenye iskolánk két tanulója is sikeresen szerepelt.

Hogyan őrizzük meg lelki egészségünk?

Erdei Lujza 4.b  Polgár Zsófia Andrea 3.a

Erdei Lujza 4.b osztályos tanulónk I. helyezést ért el.
Polgár Zsófia Andrea 3.a osztályos tanulónk alkotását III. helllyel jutalmazták.

Gratulálunk!

 

A Magyar Taekwondo Szövetség által rendezett

„Adventi Online Poomsae és Gyorsrúgó Versenyen”

a gyorsrúgó versenyszámban
Szilágyi Zsófia 3.b osztályos tanuló III. helyelyezést ért el

Gyermek II. kategóriában.
Agócs Kristóf 5.b osztályos tanuló III. helyezést ért el

Gyermek III. kategóriában.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

Újabb sikeres versenyeredményeket értek el tanulóink! 

A Bolyai Matematika Csapatverseny Délkelet-Pest Megyei fordulójának

6. osztályos kategóriájában III. helyezést értek el:

Bara Zsófia Panna 6.c
Magyari Zsolt 6.c
Szabó Áron Náté 6.c
Zelovics Domonkos 6.c
Felkészítő pedagógus: Benczédy-Laczka Krisztina

3. osztályos kategóriában V.helyezést értek el:

Orova Réka 3.b
Poptodorov-Kirilov Ádám 3.b
Poptodorov-Kirilov Bence 3.b
Schill Dániel 3.b
Felkészítő pedagógus: Zsigmond Béláné

Gratulálunk mindkét csapatnak!

 

 

 

Versenyeredmények

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Délkelet-Pest Megyei fordulójának

3. osztályos kategóriájában

IV. helyezést értek el:

Orova Réka 3.b
Poptodorov -Kirilov Ádám 3.b
Poptodorov-Kirilov Bence 3.b
Schill Dániel 3.b
Felkészítő pedagógus: Zsigmond Béláné

 4.osztályos kategóriában

VI. helyezést értek el:

Bocskai Ákos 4.a
Gáspár Nóra 4.b
Szabó Hanna 4.b
Takács Dóra 4.b
Felkészítő pedagógusok: Kreiszné Wágner Rita, Nuberné Török Ildikó

Gratulálunk a szép eredményekhez!